Skocz do zawartości
shel82

Woda za fotelem kierowcy?

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie , mianowicie po deszczu drzwi pasażera za kierowca jest mokra i to na pewno z niej woda sie dostaje , tylko obejrzałem uszczelkę i jest cała i niewiem gdzie szukać może jakiś pomysł co to może być ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mianowicie po deszczu drzwi pasażera za kierowca jest mokra

domyślam się, że chodzi o to, że wykładzina za kierowcą jest mokra, tak?

Jeśli tak to zdejmij boczek z tylnych drzwi i lej wodą po szybie (od zewnątrz oczywiście :-) ) i obserwuj czy nie wycieka spod tej blachy, która jest pod tapicerką drzwi. Jeżeli tak to odkręć blachę, sylikon w rękę i cały dół blachy oraz dodatkowo trochę w górę przejedź i przykręć sporotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam odkręciłem plastik no i lałem wodą i lipa:-( dodam ze lałem dość dużo i nic , zzamknołem drzwi i zaczołem lać znowu no i woda sie pojawiła ale nie z tej blachy bo była sucha tylko jeszcze coś innego i nie mam pojmy co teraz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam wode za siedzeniem kierowcy, kanały z przodu pod aku sa drożne bo je poprzetykałem, za siedzeniem kierowcy pod dywanikiem wymacałam jakby zgrubienie (jakby cos tam bylo wielkosci zakretki od butelki) po prawej stronie takowego nie wymacalem , po wczorajszym deczu wlasnie najpierw mokro na tym wybrzuszeniu więc może to ten korek wyskoczył..... ale moge sie mylic.

uszczelka pod filtrem przeciwpyłkiwym jjscze trzyma, choicaz mechanik mowil ze zaczyna podsączac i trzeba wymienic, powiedzial też ze to jescze nie ten etap - lalismy wodą po szybie i tam tylko malenkie zawilgocenie bylo, macał tez po przewodach z grodzi silnika i tam ejst sucho, szyba też nie cieknie... sam juz nie wiem skąd to leci ;/ POMOCY!!!

 

ps dzis po pracy bede ogladał ten korek może to będzie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w sobotę odkręciłem próg i resztę plastikowych elementów, podniosłem wykładzinę i zobaczyłem prawie jeziorko odciskałem wodę prawie 2 h, jeszcze sprawdziłem podszybie, znów miałem zatkane odpływy i tam tez jeziorko, odetkałem woda opadła, zastanawiam się tylko którędy leciała do środka, jakby to był kanał wlotu powietrza to chyba było by w całym aucie mokro, bo to się rozgałęzia .... pozatym wlot był suchy w środku, pozostaje uszczelka od linki do klapy lub wokoło przewodów z komputera, ale jakby tam to raczej woda by się sączyła a nie nalewała, drzwi przednie i tylne szczelne. dziś jeszcze pojechałem na myjkę lałem dobre 10 min . nie zauważyłem żeby coś wciekło, wykładziną jeszcze wilgotna, no ale po takiej ilości wody to chyba by chociaż mała kałuża była w środku ...

dalej zastanawiam się czy jeszcze się sączy i skąd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności