Skocz do zawartości
-=CamorrA=-

[B5] Ramka pod tablicę przedniego zderzaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

normalnie w zderzaku na tej listwie po środku jest podkładka pod tablice rejestracyjną, a z ką dostać taką listwę by wyglądało tak jak tu:

 

http://moto.allegro.pl/item419208666_vw_passat_3b_b5_przod_pod_zderzak_tfb_tuning.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to listwa z wersji USA/JPN. dostępna w ASO w cenie niecałych 300pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jakiegos zamiennika ?? tanszego ? bo hmmmm 300 za kawalek plastiku :/// moze sprawdzal ktos ebaya niemieckiego ?? lub jakies inne zachodnie aukcje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiennników brak. na ebayu jak jest to cena wychodzi taka sama jak w PL a do tego dojdzie przesyłka...przerabiałem temat uwierz mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olll siet :// no coz to teraz mozna jeszcze pokombinowac z wygladzeniem zderzaczkow aczkolwiek wolal bym postawic na ten element :]]] hmmm narazie mam jeszcze czas za rok moze na lato cos pokombinuje dziekuje za odp :]]] peace :]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom 300zł to lipa myslalem ze taniej bedzie :pszkoda ze ta z tylniego zderzaka nei pasuje:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o zaczep zderzaka przedniego do B5 po lifcie. Miałem spotkanie z dzikiem i zderzak uległ uszkodzeniu, z zewnątrz są niewielkie szkody, natomiast wewnątrz po prawej stronie są połamane zaczepy. Fachowiec od spawania plastiku powiedział, że jak bym miał taki zaczep, ewentualnie drugi stary zderzak lub jego prawą część, to przemienił by taki zaczep z jednego do drugiego zderzaka. Całość usługi wycenił na 50 zł. Niestety nic nie mogę znaleźć, najtańszy używany zderzak to jakieś 100 + przesyłka albo i więcej. Czy ktoś z forumowiczów ma wiedzę gdzie mógłbym w rozsądnej cenie zdobyć taki zaczep. Obdzwoniłem szroty w swojej okolicy (Bytom) ale niestety bez skutku.

Edytowane przez adziu36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności