Skocz do zawartości
kamol

Drgania przy starcie

Rekomendowane odpowiedzi

siema jestem tutaj nowy. wiec u mnie dzialo sie podobnie drzala buda leko potem po kilku tysiacach mocniej i skonczylo sie na wymianie dwumasy . troche to kosztowalo d:;)pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwumasa jest ok, tlumacze ze drgania sa od kół i tylko gdy zrywam przyczepnosc na mokrym afalcie. W sumie to sprawdze amory, jak nie to moze byc chyba ewentualnie poduszka pod skrzynia, jeszcze jakies pomysly?:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-

witam mam ten sam problem z drganiem kierownicy wymienilem juz dwumase oraz cale zawieszenie wywazalem kola opony nowe sprawdzalem tez na innych felgach dalej to samo lozyska i piasty oraz tarcze nowedrgania sa od 90km/h i nie ustaja nawet jak wbije na luz dalej odczuwam drgana bylem na warsztacie podniesli cale auto do gory podparli polosie zeby nie wisialy i zaczeli sprawdzac rozpedzil auto powyzej 100km/hi jak by lewa strona bila tylko co moze byc poloska zmieniona cala i dalej to samo podejzewaja ze moze cos byc ze szkrzynia cos z flansza prosze o porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie też występuje problem z płynnym ruszeniem,czasami strzelę kangura a czasami ruszę dynamicznie.Sprzęgło bierze przy sam końcu,trzęsienie buda podczas ruszania też występuje,dodam że sprzęgło nie ślizga się.Na zimnym silniku przy tem około 0 czasami drugi bieg wchodzi ciężko,a może to kwestia odpowietrzenia sprzęgła????? bo słyszałem też o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój jak sie zagrzeje jak jest ciepło albo po mieście poruszam przez godzine korek albo coś takiego to tez telepie troche budą- mysle ze docisk sie kiedyś przegrzał i jak dostanie dużej temp to troche inaczej w innych miejscach sie rozszerza i powoduje to takie obiawy bo jest krzywy jak jest gorący...co wy na ten temat myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności