Skocz do zawartości
Łysy

Przyciemniamy szybki

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem kilka aut po jego przyciemnianiu z czarną folią z tą max ciemną i jest ok

U mnie nie było ok Weso sam widział jak było zreszta cała tylna szybe jak i boki wymazalem mu bialym markerem i pozaznaczałem gdzie sa bomble, niedomycia szyb itd. Reszty nie chce mi sie wypisywac, moze trafil na zle auto i tak wyszło albo jakosc folii moze byla nie za fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam z foltechu jestem zadowolony

ja tez - w niebieskim rumcajsie nawet panorame (w dachu) okleili - bez wiekszych problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez - w niebieskim rumcajsie nawet panorame (w dachu) okleili - bez wiekszych problemow

 

Pełna satysfakcja, powiedzieli że 2 godzinki i auto zrobione , połaziłem 1,5 i auto stało już zrobione . Było to koszmar jak to zobaczyłem ale powiedzieli że rano będzie wszystko ok , i jestem 100% zadowolony , trochę mnie na reklamę naciągnęli, że jak ich naklejek nie będzie to atestu nie dostane , no ale ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak W pełni nie polecam przyciemniania szyb w firmie StarGlass, Pan nie dość, że zrobił dużo baboli zakładając mi folie na auto, to po zadzwonieniu do niego folia miała zostać ściągnięta i założona nowa, po przyjeździe na poprawę sam jeszcze raz powiedział, że ściąga Folie i zakłada na nowo, po godzinie czasu od momentu odstawienia auta dostałem telefon, żebym zjawił się po auto jak przyszedłem zobaczyłem, że z auta jest ściągnięta Folia i dostałem informację od osoby, że cyt"niestety ale jak czepiam takich szczegółów to nie podoła moim wymaganiom" Na tylnej szybie zaznaczyłem mu od zew strony około 70baboli jak nie więcej trochę mniej na bocznych, gotówka została zwrócona za usługę. Dziś z rana podczas jazdy do pracy był szron na tylnej szybie, włączyłem podgrzewanie i zobaczyłem po paru min że nie działają mi 4 dolne paski i 2 pasek od góry od podgrzewania. Pan H nie ponosi się do odpowiedzialności, że to on zrobił i obwinia mnie, że ja szybę myłem albo miałem już wcześniej uszkodzoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Jarek po takim czymś nie wiem już czy jechać tam jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór należy do Ciebie. Ja na pewno będę się domagał wymiany szyby bo nic innego mi nie zostaje, linie są mocno pozrywane szczególnie 2 dolne. Tłumaczenie jego jest bez sensu i tłumaczy się, że folię ściągał mi gąbką i papierem (nie wiem jakim) a na tylnej kanapie zostawił mi nożyk z żyletką którą mówił, że zdzierał tylko małe trójkąty i twierdzi, że szyba już u mnie nie grzała albo, że myłem ją czymś i sam uszkodziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam z foltechu jestem zadowolony
U mnie też nic nie powychodziło, folia trzyma się jak stara ku*wa majtek. Lekko ją uszkodziły psy i antena wsadzana do bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja chyba sobie odpuszczę ten wyjazd do StarGlass i pofatyguję się jednak do FOL CAR-u w gorzowie

firma sprawdzona i naprawdę robią świętną robotę . może nie są najtańsi , ale za to bardzo solidnie i fachowo podchodzą do rzeczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to ja chyba sobie odpuszczę ten wyjazd do StarGlass i pofatyguję się jednak do FOL CAR-u w gorzowie

firma sprawdzona i naprawdę robią świętną robotę . może nie są najtańsi , ale za to bardzo solidnie i fachowo podchodzą do rzeczy .

Ja odradzam na dniach będę spisywał cała sytuację i wysyłał to do odpowiednich organów które zajmą się daną sytuacją. Także mam też nauczkę, że lepiej zapłacić więcej i miec świety spokój niż mniej i użerać sie później i domagać się swego co zostało uszkodzone przez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja odradzam na dniach będę spisywał cała sytuację i wysyłał to do odpowiednich organów które zajmą się daną sytuacją. Także mam też nauczkę, że lepiej zapłacić więcej i miec świety spokój niż mniej i użerać sie później i domagać się swego co zostało uszkodzone przez niego.

Amen :) Jestem dokładnie takiego samego zdania, chytry 2x traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pofatyguję się jednak do FOL CAR-u w gorzowie

firma sprawdzona i naprawdę robią świętną robotę

polecam - jesli chodzi o tą firme http://www.folcar.com.pl/index.html - robiłem tam swojego golfa jakiś czas temu. To firma kolegi ze szkolnej ławki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Stargardzie i jak narazie polecam. Miałem jeden pasek od grzania szyby przerwany i wiedziałem o tym, nic mu nie mówiłem i po kilkunastu minutach zadzwonił i mówił, że czyścił szybę i był już przerwany (chyba był zestresowany jeszcze Jarka autem :) ). Kilka plamek jest, ale mówił, że jutro powinno ich już tego nie być, a w razie co podjechać do niego i zrobi to jeszcze raz. Zobaczymy na dniach jak będzie to wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na to wychodzi, że tak :)

 

A moze zrobiles fotki niedorobek?

 

---------- Dodano o 19:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:49 ----------

 

to atestu nie dostane
A po co ci atest, ktory do niczego jest potrzebny?

 

---------- Dodano o 19:56 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:53 ----------

 

Ja odradzam na dniach będę spisywał cała sytuację i wysyłał to do odpowiednich organów które zajmą się daną sytuacją.
Czyli rachunek za usluge masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli rachunek za usluge masz?

Rachunek wystawia - paragon lub fakturę - zależy co chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam rachunek za wykonana usluge. Zdjec baboli nie mam jakie zrobil z folia. Mam zdjecia uszkodzonej szyby - poprzerywanych paskow za 3swiatlem stopu gdzie ja nie mialem dostepu tylko on podczas montowania folii i jej zdzierania oraz jo narzedzie ktorym zdzieral folie. Konrad mi tez zapewnial, ze zejda i nie zeszly dopoki folii nie zerwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konrad mi tez zapewnial, ze zejda i nie zeszly dopoki folii nie zerwal

Jak nie zejdą to podjadę do niego i niech ściąga folię i oddaje kasę, tylko że będę patrzył jak ściąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie zejdą to podjadę do niego i niech ściąga folię i oddaje kasę, tylko że będę patrzył jak ściąga
I zeszly? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak, że miałem dużo bąbli, ale auto starałem się wystawiać caly czas na słońce i gdy się nagrzewały szyby to bąble znikały lub się pomniejszyły do tego stopnia, że jak przejechałem palcem mocniej to znikały całkiem lub są widoczne, ale tak małe, że jak ktoś nie wie gdzie są to nie widzi bąbli. Nie jest może tak zrobione jak w Foltechu, ale kasa też inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest może tak zrobione jak w Foltechu, ale kasa też inna
Czyli ogolnie mozna powiedziec, ze jestes zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności