Skocz do zawartości
Ebirah

Passat W8 ogranicznik predkości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni jestem właścicielem Passata W8 (4.0)2002 . Radość z jazdy nie do opisania icon7.gif Na forum szukałem tematu związanego z ogranicznikiem prędkości niestety nic nie znalazłem. Czy ktoś orientuje się jak to (coś) odblokować icon6.gif. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogas

A po co? Gdzie Ty chcesz >250 jezdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Mysle ze tu bardziej dziala psychika i ciekawosc. Pewnie nigdzie tyle jezdzic nie bedzie ale raz chcial by sprawdzic. Ja pewnie tez bym chcial ;)

Gratuluje zakupu i tak z ciekawosci zdaj relacje o spalaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogas

Dokładnie - napisz coś o tym autku. Jak się użytkuje, jak ogromne są koszty utrzymania itp. Ja się powoli zapalam na W8 i chętnie poznałbym opinię z 1 reki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od tematu - na bank pali nie więcej niż mój, więc zakładam, że z przeliczeń na stacji benzynowej autor zawsze kasuje mały licznik przy 420-450 km z pełnego baku :P

 

Wracając do tematu o ograniczniki >> przekręć do CTA i daj znać czego się dowiedziałeś od p. Tomka ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ogranicznika równiez proponuje telefon do CTA, a co do Twojego Paska to opisz go tu - http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=15

Sądze, że wiele osób z przyjemnością poczyta o Twoim W8.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pablonzo

A ile może palić taki W8.. Pali normalnie po mieście 18 a jak butujesz to 22-23 dochodzi. Jazda emeryt 15-16 l. Wiem bo jednym jeździłem na codzień przez jakiś czas. A innego nie dawno kupił sobie kolega i tyle właśnie mu pali. Podobnie jak u mnie tylko, że u mnie to 19 to górna granica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sciagałem go w Poznaniu ale dla Ciebie to chyba za daleko od wawy jak cos podam Ci dokładny adres na priv. A jak go już ściagniesz to jeszcze dużo pójdzie zatrzymując się przed samym 300:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jest tam w ogóle? :P

 

może pan Tomasz pomoże? :)http://www.cta.com.pl/ :)

Dzieki za link fajna stronka 100% tam będę .

 

A ile może palić taki W8.. Pali normalnie po mieście 18 a jak butujesz to 22-23 dochodzi. Jazda emeryt 15-16 l. Wiem bo jednym jeździłem na codzień przez jakiś czas. A innego nie dawno kupił sobie kolega i tyle właśnie mu pali. Podobnie jak u mnie tylko, że u mnie to 19 to górna granica :)

Jeżeli jedzie się jak super emeryt to 12 l . Ale tym samochodem tak się q..a nie da .Radocha to wcisnąć pedał w podłogę i wystartować aż wciśnie w fotel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jedzie się jak super emeryt to 12 l . Ale tym samochodem tak się q..a nie da .Radocha to wcisnąć pedał w podłogę i wystartować aż wciśnie w fotel

Ach...

Piękna sprawa...

Tylko portfel pewie cierpi...

Ale zazdroszcze Ci tego W8.

Życzę jak najprzyjemniejszego użytkowania.

 

Pozdrawiam.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - napisz coś o tym autku. Jak się użytkuje, jak ogromne są koszty utrzymania itp. Ja się powoli zapalam na W8 i chętnie poznałbym opinię z 1 reki :)

Witam koszty utrzymania auta części (zamienniki - lukas bosch brembo sachs valeo itp) http://sklepmoto.pl/szuk.php?kat=124 Twoja bolączka to ubezpieczenie (bez zniżek pakiet w twoim wieku 22 lata) ok 6 tyś rocznie.Autko na razie sprawuje się doskonale przyśpieszenie jak na taki ciężki samochód (1600 kg) bajeczne . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogas

A to na tym samym wózku jedziemy z ubezpieczeniem - jak się ma 80 lat to nie ma zwyżki, ale jak się ma 22 to jest... to nic,że zrobiłem już grubo ponad 200tys km... to nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Ebirah, ale pochwal sie na forum swoim W8-bo widze, ze fotke w avatarze masz jeszcze z aukcji internetowej.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak z prędkością nie szalał... Głupia sprawa - jakie masz opony i czy ostatnio nie najechałeś krawężnika lub nie wpadłeś w dziurę... taki strzał opony przy 250+ i już nic więcej nie napiszesz, a jeszcze kogoś możesz zabrać ze sobą.

Jak chcesz zobaczyć co się dzieje jak strzeli opona zobacz Chomika z Top Gear jak próbował pobić prędkość... A ten robił to na profesjonalnym torze:

http://www.youtube.com/watch?v=036mgrDKUDg&feature=related

 

Tak więc jak Ci zajdzie ochota zobaczyć ile pójdzie to już namaszczenie weź :) Może być szybko i bezboleśnie

Pozdrawiam i życzę rozsądku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ebirah, ale pochwal sie na forum swoim W8-bo widze, ze fotke w avatarze masz jeszcze z aukcji internetowej.

Pozdr.

Witam . Fotka jest z aukcji net mam go od kilku dni . Postaram się w ciagu kilku dni wrzucić kilka fotek . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten dźwięk silnika. To się koledzy z podrasowanych Golfów GTI musieli nie raz zdziwić na światłach - "przed chwilą obok stał Passat, gdzie się podział ... czy ja słyszę gdzieś w oddali ferrari?" :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności