Skocz do zawartości
rainman777

Zwrot podatku TAX ( praca za granicą )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z szanownych :D kolegów posiada namiary na sprawdzoną firmę zajmującą się zwrotem podatku (TAX) za pracę za granicą. Ma ktoś doświadczenie w tej materii i podzieli się :confused:. W moim przypadku chodzi o Anglię.

 

Pozdrawiam Serdecznie i z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Milosz a musisz miec firme?

 

Nie nie muszę . Pracowałem kilka miesięcy zawsze będzie z tego jakiś grosz. Wcześniej nie działałem w tej materii bo bałem się że US mnie dojedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pracowałem kilka miesięcy zawsze będzie z tego jakiś grosz.

A ile miechow i czy masz NI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile miechow i czy masz NI ?

Moze National Insurance Number.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Mr Wilq Zobacz post

A ile miechow i czy masz NI ?

Moze National Insurance Number.

 

A czy trzeba pisac w calosci jak ma to powinien wiedziec a tak to nie wiem czy co kolwiek odzyska bez numeru

To do poczytania

http://www.hmrc.gov.uk/sa/forms/net-07-08.htm

 

Oto formularz i instrukcja

sa100.pdf

sa150.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy trzeba pisac w calosci jak ma to powinien wiedziec a tak to nie wiem czy co kolwiek odzyska bez numeru

Spoko kolego domyśliłem się ale patrząc z drugiej strony a wiesz co znaczy WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniak

Ja żeby ominąć sprawy urzędowy zwracałem się do firmy, która wszystkim się za mnie zajęła i miałem problem z głowy, z resztą w krótkim czasie uzyskałem swój zwrot podatku z Anglii. Jeżeli chcesz się rozliczać przez firmę wystarczy wpisać w necie zwrot podatku z zagranicy i możesz przebierać:D

Edytowane przez Maniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja żeby ominąć sprawy urzędowy zwracałem się do firmy, która wszystkim się za mnie zajęła i miałem problem z głowy, z resztą w krótkim czasie uzyskałem swój zwrot podatku z Wielkiej Brytanii.Jeżeli chcesz się rozliczać przez firmę wystarczy wpisać w necie zwrot podatku z zagranicy i możesz przebierać:D

 

Odkopales kotleta z 2008r. Kasa z podatku już pewnie dawno wydana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Mam taką zagwozdkę. Przy obliczaniu wysokości zwrotu na tej stronie: http://www.euro-tax.pl/kalkulator-podatkowy/holandia/ trzeba podać ilość przepracowanych miesięcy. Pracowałem tam od 22 lipca 20013 do 7 września 2013. Czy oni liczą sobie pełne miesiące pracy? Bo wpisując dwa miesiące pracy zwrot wychodzi mi dużo, dużo niższy, co wcale mi się nie uśmiecha :) Miał ktoś z tym styczność? MOże tutaj uzyskam jakieś info, a jak nie to czeka mnie jednak wizyta w jakimś biurze...

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności