Skocz do zawartości
balcer

gdzie dostanę coś takiego do klimatyzacji?

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, szukam dokładnie tego co na zdjęciu http://img514.imageshack.us/my.php?image=img8007jl6.jpg

nawet nie wiem jak sie fachowo nazywa ale pilnie potrzebuję to kupic bo stare jest delikatnie mówiąc zużyte. byłbym wdzięczny na namiar na jakiś sklep online, allegro czy cos podobnego

nie zakładałem tematu w KUPIĘ bo mało kto tam zagląda :)

liczę na waszą pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest filtr siatkowy z węża klimatyzacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego juz znalazłem ten link na allegro, niech jeszcze ktoś looknie na stronce intercars w e-sklepie też jest cos podobnego ale za podejżanie niską cene 11zł:eek:

widzicie, każdy nazywa po swojemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolego balcer,cena tej dyszy rozpreznej na allegro 40pln to stanowczo za duzo.Ja jak bylem w piatek sie o to pytac w bosch service gosc mi zaspiewal 30pln.Tam gdzie nabijam klime mieli po 10 pln ale dopiero na wtorek.Podjechalem do zwyklego sklepu motoryzacyjnego i zamowilem dysza rozprezna + osuszacz klimatyzacji zaplacilem 85pln(kazdy mowil ze w zwyklym sklepie napewno tego nie dostane,a oni maja najtaniej).Poszukaj u siebie w sklepach motoryzacyjnych powinni to miec lub niech zamowia(wykrec stary na wzor).Jesli masz u siebie w miescie hurtownie Hart zapytaj,mi chyba z tamtad zamawiali.Mialem to samo jest w innym poscie.Ludzie niedajcie sie naciagac na wymiane niepotrzebnych czesci bo mechanik tak mowi,mi powiedzial ze kompresor padl i trzeba regenerowac,a powymianie w/w czesci klima daje ze az wysiedziec niemozna.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytację, klima chodziła do końca aż jej sie paliwo skończyło. Mechanik nabił mi klimę, po trzech dniach przestała chodzić, pojechałem z reklamacją, wymienił mi tą dyszę, i znowu po trzech dniach znowy przestała chodzić a ja znowu do mechaniora. Mechanior podpiął przewody do klimy i stwierdził, że sprężarka wysiadła i ciśnienia nie wytwarza, koszt regeneracji i nabicia 800 zł. Ja mu mówię, że ciśnienia raczej nie bedzie bo na klimatroniku jest błąd 318 a to chyba jest ten czujnik od kilmy który wyłancza sprężarkę. Teraz gorąco jest, szyby pootwierane a ja się zastanawiam czy jechać do mechaniora i dac mu zarobić te 800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w bosch service (dąbrowa tarnowska) zaśpiewali 100pln a w jednym z największych sklepów w okolicy ponad 120zł więc to chyba dobra cena

na tej stronce http://sklep.intercars.com.pl/ jest też zawór rozprężny po 11pln, niech ktoś to obczai czy bedzie grało

pojawiły się 2szt Hella

ftv2mnode.gifftv2blank.gifOgraniczeniaftv2vertline.gifftv2node.gifftv2blank.gifod numeru podwozia: 3B-V-000 001

ftv2vertline.gifftv2lastnode.gifftv2blank.gifdla numeru OE: 4B0 820 177

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki64

Jadę jutro do tego INTER CARS i dowiem się na miejscu jak wyglądają te zaworki i do czego pasują. Postaram się jutro napisać o tym choć będzie krucho z czasem.

 

INTER CARS ma oddziały w całej PL , więc poszukajcie u siebie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja wymienialem dysze rozprezna (to co na zdjeciu na allegro),a jest tez cos jak zawor rozprezny ale to sa dwie rozne rzeczy.Dysza kosztowala mnie 10pln,a za zawor mi powiedzieli 150pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi oczywiście o dyszę a nie o ten zawor co kosztuje ok 150zł

juz zamówiłem

 

odświeżam temat, potrzebuję odpowiedzi na pytanie : jeśli ta dysza dławiąca była cała zabita opiłkami to wymagane jest czyszczenie całego układu, czy wystarczy wyczyścić ten kawałek rurki na której znajduje się krucieć do ładowania klimy i bedzie ok? żeby nie załatwić sprężarki tymi opiłkami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz opiłki to nie dobrze to coś jakby się tobie agregat zacierał.A po każdym zatarciu agregatu powinno się robić płukanie klimy bo inaczej nowy agregat prędzej czy później też padnie.Mam doświadczenie bo robie to na codzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w serwisie wymienili klime na regenerowana i po 4 dniach znow sie zajechala

jak pojechalem i im powiedzialem ze znow nie dziala to sie zdziwili

i stwierdzili ze nie plukali ukladu

ale czego mozna sie spodziewac po serwisach vw oni tam tylko szmal potrafia z portwela wyciagac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyszka wymieniona na nową, na wiosne mam zamiar zrobić profesionalne czyszczenie klimatyzcji, dla osób poszukujących owej dyszki w necie polecam tą z intercars, pasuje idealnie. Póki co cieszę się chłodem klimatyzacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umarła mi sprężarka klimatyzacji. Wg Etki powinienem mieć sprężarkę o numerze katalogowym

8DO 260 805 J

Na Allegro znalazłem kompresor o numerze 8DO 260 808, Sprzedający twierdzi, że będzie pasować do mojego modelu, ale wolałbym zasięgnąć Waszej opinii, za którą z góry dziękuję

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego dusza, możesz podać namiar na PM sprzedawcy filtra osuszacza i tej siateczki do przewodów klimatyzacji? Masz wyłączone PM, dlatego proszę na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego sipowitz ja kupilem czesci w zwyklym sklepie motoryzacyjnym w moim miescie,dysza 10 pln i osuszacz ok 75 pln. Moj email [email protected] jak cos bys chcial wiedziec to pisz. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu ten filtr jest umiesczony (4B0 820 177)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W którym miejscu ten filtr jest umiesczony (4B0 820 177)?
[ATTACH]33470[/ATTACH] nr 6A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki Rafał. tak myślałem że będzie się tam znajdował. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności