Skocz do zawartości
Gość grez1

Wywala mi bezpiecznik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grez1

Witam.Pewnego dnia wyjechałem moim passatem na zakupy.Po powrocie do samochodu stwierdziłem,że nie ma kierunkowskazów.Sprawdziłem,wywaliło mi bezpiecznik więc założyłem nowy i też wywaliło.Podjechałem do mojego elektryka który po sprawdzeniu wszystkich bezpieczników stwierdził,że jest wywalony od kierunkowskazów i od świateł awaryjnych.założył nowe i na razie jest dobrze.ale przy zamykaniu samochodu pilotem nie załączają się awaryjne które zawsze raz błysnęły. Elektryk stwierdził,że jest to wina centralki która steruje alarmem i centralnym zamkiem. Jeśli to prawda to gdzie jest takowa centralka bo nie wiem gdzie szukać. Bardzo proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zamykasz pilotem fabrycznym czy masz dodatkowy pilot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grez1

Pilot fabryczny.Przez cały czas było wszystko dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość redspider

sprawdź czy nic ci nie zamokło, zobacz tez czy nie masz mokrych dywaników ja miałem problemy z alarmem jak mi woda dostawała sie w okolice modułu komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem,jest czyściutko i sucho.Nadmieniam,że wszystko działa ale jak mi wywaliło dwa razy bezpieczniki to nie załączają się awaryjne które raz się zapalały podczas zamykania samochodu jak również otwierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również mam problem z tym ze u mnie z dnia na dzień same sie przepaliły próbowałem podmieniać bezpieczniki ale nadal przepalało(awaryjne i kierunki)zamowiłem nowy przerywacz z febi zamontowałem 3 tygodnie było ok i dziś znowu to samo przepaliło mi obydwa bezpieczniki dodam że odkąd kupiłem paska jak zamykam lub otwieram tez kierunki nie mrugają tylko sygnał ale wcześnie kierunki działały przynajmniej, jeśli ktoś miał cos podobnego prosze o pomoc niedługo mam długa trase 2 tys km i muszę mieć kierunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie problem rozwiązany...wywaliłem pół flaków z auta łącznie z modułem komfortu,fotelami itp...a problem tkwił w lampie z przodu drgała mi strasznie i od tego w środku przetarły sie dwa kabe zielony i czarny dotykało masy i paliło bezpiecznik awaryjnych,kierunków i ten odpowiedzialny za błyskanie podczas otwierania/zamykania.odrazu ścigałem drugą lampę i widok byłm podobny z tym ze kable nie były całkowicie przetarte.Mam nadzieje ze komuś to pomoże i zaoszczędzi 8h kopania w aucie.Pozdrawiam i dziekuje wszystkim za pomocne wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności