Skocz do zawartości
Charakterek

Chciałbym bardzo serdecznie każdego zaprosić

Rekomendowane odpowiedzi

Na moją stronkę. Otworzyła się wczoraj (wczoraj zyskała pełną funkcjonalność w zasadzie).

 

Jeśli można prosić - najpierw poczytaj główną stronę (jest tego niewiele) a potem zapraszam na forum. Forum wielotematyczne i chyba każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Stronka ma pewną ideę - nie powstała ot tak sobie. Zresztą - zobaczysz, gdy poczytasz...

 

Ja wiem, pewne rzeczy mogą tam szokować, ale gdyby sytuacja była inna tej strony by nie było.

 

Jeślli możesz przekazać adres tej strony znajomym, jeśli umieścisz go gdzieś na innym forum z prośbą o poczytanie strony i gdy ktoś zechce wejdzie na forum, to będzie bardzo miło...

 

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tych kilku słów, a jeśli admini nie usuną tej wiadomości - będzie mi jeszcze milej...

 

No i adres stronki:

 

http://www.wspaniali.pl

 

A i jeszcze - jak ktoś sobie wklei ten kod do podpisu - będzie mi bardzo miło...

 

[ url=http://www.wspaniali.pl ][ img ]http://img111.imageshack.us/img111/7904/wspanialimw6.jpg[ /img ][ /url ] Proszę poczytaj tych kilka słów na stronie, a następnie forum należy co Ciebie!

 

Należy pousuwać spację pomiędzy nawiasami [ ] a tagami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz (piszesz) i masz ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też umieściłam w podpisie :) Na innych forach również to zrobię. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze - jak ktoś sobie wklei ten kod do podpisu - będzie mi bardzo miło...

Wkleiłem,życzę powodzenia.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do czynnego udziału na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodalem ten adres do mojego profilu w NK w koncu to bardzo popularna strona, niestety nie moge go dodac do swojego podpisu cos mi wyskakuje jakis blad ze za duzo znakow dziwne. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku próbowałem wrzucić w podpis ale nie mogę sobie poradzić. Ale na forum się zapisałem. Jestem całym sercem z tobą. Oby wszystko się powiodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bombel też już jest WSPANIALY ! :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności