Skocz do zawartości
Danek75

Szukam programu do wyswietlania haseł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - potrzebuję program do wyświetlania haseł na witrynach. Kiedyś coś takiego miałem, ale tamten program działał tylko po WIN 98 i nazywał się "Odgwiazdywacz". Pod XP niestety nie działa. Od razu dodam, że nie jest to forma HACKOWANIA czyjegoś komputera, bo można to zrobić ONLY na swoim sprzęcie. Uprzedzając "głupie docinki" od razu zaznaczam, ze nie chodzi tu o zdradę czy niewierność małżeńską :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uprzedzając "głupie docinki" od razu zaznaczam, ze nie chodzi tu o zdradę czy niewierność małżeńską :rotfl:

 

Już się tak nie tłumacz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już się tak nie tłumacz :P

Się nie tłumaczę. Potrzebuję to znajomej do otwarcia dwóch skrzynek. Bo zapomniała haseł a podpowiedzi nie działają, bo nie pamięta też, co tam powpisywała, czyli jaką datę urodzin, co lubi jeść...itp :D Wiec pozostał tylko taki sposób.

 

motomouse - możesz jeszcze "po krótce" wyjaśnić, jak tego użyć?Chodzi mi o drugi link - ten z programem "Nucleus...."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Się nie tłumaczę. Potrzebuję to znajomej do otwarcia dwóch skrzynek. Bo zapomniała haseł a podpowiedzi nie działają, bo nie pamięta też, co tam powpisywała, czyli jaką datę urodzin, co lubi jeść...itp :D Wiec pozostał tylko taki sposób.

 

aaa no to sorki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możesz jeszcze "po krótce" wyjaśnić, jak tego użyć?

 

Ściągasz, odpalasz program, odpalasz aplikację gdzie jest zapisane hasło i już - zamiast gwiazdek masz litery/cyfry/whatever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest drobny problem. Ten program, co jest opisany, ze odzyskuje hasła w outlock express, to po pierwsze - nie da się go ściagnąc, bo AVAST go wyrzuca jako trojana, no a po drugie to w opisie jest tylko to, że działa on na takie i takie wersje outlocka. A tu chodzi o logowanie się na portalach. Może i "kumata" była, ze nieprawdziwe dane wprowadziła ale teraz jest .... problem :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek ja teraz sprawdziłem u siebie na FF i można to śmiało odczytać: poczty, portale no chyba że ona nie ma FF. Ale na wszelki wypadek : narzędzia - opcje - bezpieczeństwo - wyświetl hasła - pokaż hasła :P no chyba że to sam wiedziałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona nie ma MOZILLI, więc jak ją zainstaluje, to FF zaimportuje hasła? Sądzę, że jeśli w IE było ustawione, żeby nie zapamiętywał haseł, to raczej importu nie będzie.

motomouse - ściagnąłem parę progsów (musiałem AVASTA wyłączyć) i wyświetliło mi na kompie tylko pocztę z Outlocka - a i to niepełne hasło. Dwie pierwsze litery a dalej gwiazdki :kwasny:

 

ps: ja pierniczę! Sam u siebie takie SHITY instaluję, AntyVir mi wariuje - aż mi zaraz komp zdechnie. No ale musze przecież sam zobaczyć, jak to działa, bo jak jej wytłumacze, skoro na razie sam pojecia nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

ale pindolenie ;) skoro hasla nie sa skeszowane to skad ma je wyczarowac? ;) geniusze, a moze warto napisac lub zadzwonic na helpdesk providera skrzynki i resetnac paselko? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wersję dla "otępiałych" mozesz podać? bo nie kumam zbytnio o co ci chodzi? Tak po polsku proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

guciu - tematy chyba pomyliłeś :rotfl:

 

chelmi - wiem co to jest "KESZ" (piszac po polsku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

dobra dosc przepychanek ;) jesli InternetExploder nie zachowywal hasel, pol formularzy itd. itp. (autouzupelnianie i zachowywanie hasel wylaczone) to cudow i cudownego software'u nie ma i tyle ....

 

<cyt>

Stali czytelnicy magazynu PC World Komputer zapewne znają część opisywanych narzędzi, bo były omawiane na naszych łamach. W tym wydaniu przedstawiamy ich najnowsze, ulepszone przez nas wersje, a także kilka nowych skryptów. W skład tych ostatnich wchodzą: cwProtStorage wyświetla i/lub usuwa hasła i dane z formularzy, przechowywane przez przeglądarkę Internet Explorer

</cyt>

 

pocytaj bo ja juz padam na twaroczaszke, dobrej nocy wszystkim hakierom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cudow i cudownego software'u nie ma i tyle ....

 

jest i tyle :P

 

pewnie chodzi Ci o coś takiego: http://www.snadboy.com/

 

sciągnij, zainstaluj, uruchom i przeciągnij celownik na gwiazdki - hasło pojawi się w okienku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p@tryk - na jakie gwiazdki? No nawet jak hasło wpisze i jade tym "celownikiem" po nim, to nic mi nie pokazuje :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
jest i tyle :P

 

pewnie chodzi Ci o coś takiego: http://www.snadboy.com/

 

sciągnij, zainstaluj, uruchom i przeciągnij celownik na gwiazdki - hasło pojawi się w okienku ;)

 

<cyt>

Zastanawiam się czy wygrałabyś pojedynek intelektualny z krewetką.

</cyt>

a teraz do rzeczy, soft zadziala jesli hasla sa skeszowane, tylko jesli sa skeszowane to po co ci soft? click click i sie logujesz (owszem znajomosc hasla sie przyda, ale tutaj akurat biedne dziecie nie moze sie dostac do poczty w ogole )...

gdybys czytal calosc (nie mow,ze czytales i do takich wnioskow doszedles, bo sie pograzysz l000000l ;) ) lub chociaz dwie minuty wiecej pochylil sie nadmoja wypowiedzia, wiedzialbys, ze nie sa lub wsiakly i szanowny łoficer nasz probuje je wyczarowac ....

 

tym razem juz oficjalnie dobrej nocy ;)

 

p.s. Damianek idz juz spac,nic nie wyczarujesz a jeszcze jakis HIND mi zawadzi jutro o blok, cy cus gorszego sie wydarzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<cyt>

Zastanawiam się czy wygrałabyś pojedynek intelektualny z krewetką.

</cyt>

 

o co Ci chodzi ?

 

gdybys czytal calosc (nie mow,ze czytales i do takich wnioskow doszedles, bo sie pograzysz l000000l ;) ) lub chociaz dwie minuty wiecej pochylil sie nadmoja wypowiedzia, wiedzialbys, ze nie sa lub wsiakly i szanowny łoficer nasz probuje je wyczarowac ....

 

przeczytałem całość ale niezbyt uważnie :/

 

tamten program działał tylko po WIN 98 i nazywał się "Odgwiazdywacz"

 

na tej podstawie podałem link do softu odczytującego hasło z gwiazdek ;)

 

a teraz do rzeczy, soft zadziala jesli hasla sa skeszowane, tylko jesli sa skeszowane to po co ci soft?

 

po to kolego, że jak masz zapisane hasło w outlook'u w ustawieniach konta pocztowego to po wejściu do tych właśnie ustawień widzisz gwiazdki, więc jeśli zapomniałeś hasło a chcesz się zalogować do poczty przez www możesz je wydobyć używając tego właśnie programu. Proste i logiczne prawda ?

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy wygrałabyś pojedynek intelektualny z krewetką.

Mądry, bo w komputerach dłuzej siedzi - niż w kiblu :rotfl:

 

To moze podaj mi parametry pracy systemu autopilota na HIND-dzie :cool:

Zastanawiam się, czy wygrałbyś ten pojedynek intelektualny........ :rotfl:

 

W Windowsie 98 miałem identyczne ustawienia i program działał - kumasz kwestię? Hasła nie były "keszowane" a pomimo to program je wyswietlał.

Rozumiesz teraz? Wszystko jest do wydobycia na kompie, do czasu zrobienia FORMATA. Nawet jeśli w przeglądarce jest opcja czyszczenia pamięci, to progs musi zadziałać.

 

Gdy zainstalujesz program SHAREWARE, to po określonym terminie wygasa i na nowo już go na kompie nie zainstalujesz - żebyś nie wiem, jakimi programami go czyscił, to nie usuniesz wszystkich wpisów - zgadza się?

 

Czy ty teraz COMPRENDE :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mądry, bo w komputerach dłuzej siedzi - niż w kiblu :rotfl:

 

też trochę siedzę w komputerach i wiem co piszę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności