Skocz do zawartości
Gość tomasso

Blondynka z TVN Turbo i 2 pedały (gazu) w Passacie:-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, torbę jej na łeb i za ojczyznę!

 

no ta dziwczyna to jest nawet jak to się mawia "trzyworkowa" :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety poległem. Nie obejrzałem do końca. Kobieta jest żenująca... Aż wstyd, że to był Passat, ale nawet Fiata 126p by było szkoda dla niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta, torbę jej na łeb i za ojczyznę!

tak fajna z niej dziewczyna, tylko słyszałem że jak się schyli to jajka jej wyłażą :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fura do bani.a co do panny to pewnie zna się na "rzeczy" choć pusta jak słoik po ogórkach.poszalał by z nią byle by nic nie mówiła już więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fura do bani.a co do panny to pewnie zna się na "rzeczy" choć pusta jak słoik po ogórkach.poszalał by z nią byle by nic nie mówiła już więcej...

To musiałbyś jej wsadzić ogórka. :D do buzi bo w reszcie by się utopił. Żenująca krowa, nawet nie ma zielonego pojęcia o sexie, chyba że nauczyła by się od pań stojących przy drodze. Załamanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
:rotfl: zaplułem monitor śliną jakby kto pytał ;)

 

a taki niepozorny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wy się jej czepiacie. Program jest tak po prostu nakręcony ;) i nie obrażajcie już więcej mojej kochanki bo wam bana dam :P:crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ Wy się jej czepiacie. :crazy:

No własnie. Mógłbym sie założyc o skrzynkę wódki, że jakby ona leżała u któregoś z was w łożku, to na 100% byscie jej nie odmówili.

Wiem - rozumiem - wasze żony to czytają .... :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy psioczy ale jakby dostał gotową do łóżka to by orał jak pole.
No własnie. Mógłbym sie założyc o skrzynkę wódki, że jakby ona leżała u któregoś z was w łożku, to na 100% byscie jej nie odmówili.

 

Danek ogarnij się i czytaj dokładnie wątek :rotfl: Chyba że już o niczym innym nie myślisz :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Danek ogarnij się i czytaj dokładnie wątek :rotfl: Chyba że już o niczym innym nie myślisz :rotfl:

Spoko - wiem, czego watek dotyczy. Ja tylko "bronię" tą kobietę. Jak jej worek na łeb założycie, to się udusi :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laska laską ale mam nadzieje że ten passek nie jest na forum?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek, a po co worek :?: Przecież ona nie jest brzydką kobietą. A po drugie primo ultimo: czy trzeba od przodu :?::crazy:

 

 

Laska laską ale mam nadzieje że ten passek nie jest na forum?!

 

na szczęscie nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Danek, a po co worek :?:

Zdun - poczytaj - to nie sugerowałem worek :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdun - poczytaj - to nie sugerowałem worek :rotfl:

 

ahhh faktycznie, przepraszam za pomówienie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laska jest taka ze mozna by sie bylo z nia na jedna noc zaprzyjaznic i nie ma tu dwoch zdan ale najlepiej zeby nic nie mowila bo pusta jak beczka po ropie...widac ja czesto w operacji tuning. z drugiej strony sa gorsze bo ona wie ze robi to dla kasy i ze moze z tego zyc jak z big brothera a nei jak wiele pustych pindo lachonow robi to bo fajnie jest

 

 

ktos juz to pisal. tez sie boje ze ten koles bedzie na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
laska jest taka ze mozna by sie bylo z nia na jedna noc zaprzyjaznic i nie ma tu dwoch zdan ale najlepiej zeby nic nie mowila bo pusta jak beczka po ropie...widac ja czesto w operacji tuning. z drugiej strony sa gorsze bo ona wie ze robi to dla kasy i ze moze z tego zyc jak z big brothera a nei jak wiele pustych pindo lachonow robi to bo fajnie jest

 

 

ktos juz to pisal. tez sie boje ze ten koles bedzie na forum...

A czego się ty boisz? No chyba że to twoje auto. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano6677

ogladalem ten filmik kilka razy i tak szczerze po krotkim zastanowieniu ten passat nie jest taki brzydki , wiem ze kazdy ma inny gust ale wedlug mnie nie jest taki zly oczywiscie niezamienilym swojego na niego,....PS: blondynka potrzebuje przeszczepu mozgu, ale flaga na glowe i za ojczyzne...buahahahaahaha:p;):634::P:p:p:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passek byl dosc ciekawy z przodu ale jak tyl zobaczylem to sie zalamalem :P a jak ja widze w tvn turbo to zawsze glos wylaczam bo innaczej nie idzie ogladac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampy przod nawet nawet... tyl do dupy :) nie wiem czemu go tak oceniacie jezeli nie widac dokladnie go w calosci. laska robi se jaja z goscia wiec tez nie wiem co do niej macie :) moze naprawde jest inteligentna? to przeciez telewizja wiec wszystko moze byc wyrezyserowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierze ze jest tyle o ile zaradna w zyciu ale zeby zaraz inteligenta...wystrzczy ze fajnie wyglada i styknie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności