Skocz do zawartości
zyga2302

Problem z elektryką tylnych szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wiem że jest dużo tematów na ten temat ale konkretnej odpowiedzi niema.Chodzi oto że jak chcę otworzyć okno w tylnych drzwiach to słychać tylko jak coś puka pod tylną kanapą a szyby nic i dodam że ten przełącznik który blokuje szyby tylne działa bo jak wcisnę to nawet nic nie puka a a jak wycisnę to tylko puka.Proszę o pomoc lub link z konkretną odpowiedzią.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij tapicerkę z tych drzwi i sprawdź miernikiem czy dochodzi napięcie do silniczka od mechanizmu opuszczania. Można to zrobić na wtyczce, która się tam znajduje.

 

U mnie napięcie sterujące było, ale okazało się, że padł silniczek. Wilgoć go zjadła, stwierdziłem to dopiero po odkręceniu, wyciągnięciu w dół i rozebraniu całego ustrojstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek n
Witam.Wiem że jest dużo tematów na ten temat ale konkretnej odpowiedzi niema.Chodzi oto że jak chcę otworzyć okno w tylnych drzwiach to słychać tylko jak coś puka pod tylną kanapą a szyby nic i dodam że ten przełącznik który blokuje szyby tylne działa bo jak wcisnę to nawet nic nie puka a a jak wycisnę to tylko puka.Proszę o pomoc lub link z konkretną odpowiedzią.Pozdrawiam

 

witam sprawdz przewody w gumowym przegubie ewentualnie delikatnie postaraj sie wyciągnąć przewody ze słupka w samochodzie koło tego gumowego przegubu. U mnie bylo to samo i okazało sie ze były przerwane dwa przewody.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziękuję za rady ale czy jest możliwe żeby dwa tylne silniczki na raz były spalone?Rozumiem że przewody mogą być załamane zaraz to sprawdzę i dam zanać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności