Skocz do zawartości
Majcin

Terminy/ustalenia spotkań grupy LUBELSKIEJ

Moja propozycja daty spotu majowego to:  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Moja propozycja daty spotu majowego to:



Rekomendowane odpowiedzi

a czy można było by się przyłączyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, oczywiście, nawet trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile będę mógł uruchomic klekota bo ostatnio mi rzucił palenie i jest z nim problem ale jak go uruchomie to bym przyjechał bedę śledził temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o ile będę mógł uruchomic klekota bo ostatnio mi rzucił palenie i jest z nim problem ale jak go uruchomie to bym przyjechał bedę śledził temat

spoko loco - zanim tu się coś wykluje to i mrozy sie skończą... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko loco - zanim tu się coś wykluje to i mrozy sie skończą...

 

Racja, też cały czas czekam na coś a tu nic.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Racja, też cały czas czekam na coś a tu nic.

 

:rotfl: to żeś dowalił w tym momencie ..... były 2spore spoty i co jakoś cisza była z Twojej strony :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Racja, też cały czas czekam na coś a tu nic.

 

właśnie! jak się ktoś deklaruje to należało by przyjechać, jak spotów nie ma to każdy chętny a jak są to lipa z frekwencją, ale to już nie moja brocha :D hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że było już kilka spotów. Na spota we wsi lubelskiej od razu wiedziałem, że nie będę i dlatego się nie odzywałem. Co do Mikołajek uznałem, że to jednak nie dla mnie bo będą tam tylko ludzie którzy się już znają. Nie chciałem przyjeżdżać i stać jak kołek gdy wszyscy w koło się bawią. Różnie ludzie nawiązują kontakty. Jedni szybciej inni nie. Niedawno poznałem osobę z moich stron, która jest tu na forum i bardzo lubię tą osobę. Powiem szczerze że dobrze było by mieć więcej znajomych na forum i dlatego postanowiłem, że od nowego roku wezmę się za czynny udział w forum poprzez jeżdżenie na spoty.

Co do mojej poprzedniej wypowiedzi to miałem na myśli najbliższy spot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do Mikołajek uznałem, że to jednak nie dla mnie bo będą tam tylko ludzie którzy się już znają. Nie chciałem przyjeżdżać i stać jak kołek

to źle uznałeś bo było kilka nowych osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze że dobrze było by mieć więcej znajomych na forum i dlatego postanowiłem, że od nowego roku wezmę się za czynny udział w forum poprzez jeżdżenie na spoty.

Dawaj dawaj, bo jak tak będziesz się czaił, to ciągle nie będzie znajomych :D

najtrudniejszy pierwszy krok... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę zrobić ten pierwszy krok, ale nie ma jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o ile będę mógł uruchomic klekota bo ostatnio mi rzucił palenie i jest z nim problem ale jak go uruchomie to bym przyjechał bedę śledził temat

 

a po co Ci samochód? najlepsze spoty są jak się pekaesem przyjedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko potem może byc problem żeby wrócic chyba że będzie mozna się z kimś zabrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko potem może byc problem żeby wrócic chyba że będzie mozna się z kimś zabrac

MPK nocny jeszcze jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak spot będzie kończył się w Lublinie to mogę cię gdzieś podrzucić. Trzeba sobie nawzajem pomagać.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz najlepszy ten dreszczyk :D:D:D emocji a już o zaszczytnym nabyciu znaku firmowego nie wspomnę :D Żałuje że nie było mnie na sercu w Lbn. A z mojej strony choć nie byłem jeszcze bywalcem forum fajnie było by zorganizować reedycje spota w skansenie w tym roku. Co o tym myślicie ?? A co do Nałęczowa miejsce na spot by było i to całkiem spore zaraz koło ratusza jest plac na którym organizowane są imprezy okolicznościowe w sam raz na parking :). zaraz obok park miejsce na grill też jest wystarczy dogadać się z władzami Nałęczowa a pokazanie maszyn szerszej publiczności też chyba nie głupi pomysł tylko ta pogoda wiec jeśli byli by chętni w okresie letnim na taką opcję mógł bym się przy tym zakręcić Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, trzeba wcześniej niż w lecie ,jakiegoś spota zorganizować,np z okazji zakończenia karnawału czy cuś takiego.Chociaż pogoda teraz fatalna.Ale o V urodzinach Audi wiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczy dogadać się z władzami Nałęczowa a pokazanie maszyn szerszej publiczności też chyba nie głupi pomysł

 

no nie wiem, zostanie później obciach na całym Nałęczowie :rotfl:

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazio, to chyba nie ja napisałem, to Independent87.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eee, trzeba wcześniej niż w lecie

do lata daleko wiec mam nadzieje ze cos jeszcze sie wykluje

no nie wiem, zostanie później obciach na całym Nałęczowie

e tam obciach wystarczy raz na jakiś czas samochód umyć jakieś vwlepy za szybę co to i do czego, może jakieś konkursidło na najlepsze auto spotu chyba ze przyjedzie 2-3 auto.

ale co ja tam wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności