Skocz do zawartości
gino9

chyba zniknal moj temat

Rekomendowane odpowiedzi

jak krowie na granicy

na miedzy .... sasetko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kolego jeśli na innych forach jest kilkadziesiąt osób zalogowanych to można im tłumaczyć jak krowie w rowie (saseta:padam:). Ale przyjacielu jeśli otwierasz stronę i czytasz np. jaki olej do mojego passata lub coś w tym rodzaju to łapy opadają. Widać od razu że koleś nie czytał forum tylko uważa (podejrzewam) że on jedyny ma problem ze swoim autem. Wiem to z własnego doświadczenia. Ponieważ jestem stary, zapracowany i szkoda mi czasu na czytanie zbędnych rzeczy ominąłem temat tzw. regulaminu. Nie wiem czy przeczytałem go do dzisiaj ale forum studiowałem dosyć długo zanim założyłem pierwszy post. Większość pierwszych postów brzmi "pomocy", jaki olej, itp. a treść zaczyna się; szukałem ale nie znalazłem. Kolego Dominik_KIELCE wierz mi nikt na tym forum nie chce ci dopieprzyć ale pomóc po to jest to forum, ale zrozum tych, którzy to robią z czystej przyjemności i przyjaźni. Żaden z nich nie czerpie korzyści z tego forum. Jesteśmy miłośnikami auta vw passat i na tym polega to wszystko. Moje posty też wylądowały parę razy w koszu a tylko dlatego że już coś na ten temat było albo dyskusja moja nie przynosiła żadnych korzyści żadnemu z forumowiczów. Wówczas poszperałem na forum albo z pokorą przyjąłem decyzję ludzi którzy tym kręcą. Wierz mi oni mają przy tylu ludziach odwiedzających te strony sporo pracy. Zrozum ich i zastanów sie dlaczego wywalono twój temat. Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje posty też wylądowały parę razy w koszu a tylko dlatego że już coś na ten temat było albo dyskusja moja nie przynosiła żadnych korzyści żadnemu z forumowiczów.

I nie było "zmiłuj się" dla ziomala z regionu. Regulamin obowiązuje wszystkich, porządek musi być :P

Chyba już sobie wszystko wyjaśniliśmy - zamykam.

(Ktoś chce coś sensownego dodać? Dajcie znać na PW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności