Skocz do zawartości
t-tk

Przejściówka wtyczki USA>europejska.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie na allegro coś co ma wtyczke amerykańską. Napięcie toleruje nasze, ale nie mam jak go podać ;)

 

Więc potrzebuje kupić przejściówkę z ichniego na nasze. Ktoś ma pojęcie gdzie coś takiego (poza allegro, zależałoby mi na czasie) moge dostać we wrocławiu?

 

wydaje mi się że angielski i amerykański typ wtyczki jest taki sam, ale może ktoś ma pewność czy to to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógł bym Ci bo mam takie przejściówki ale niestety jestem 3500 km od Ciebie ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spooooko Marcin, powiedz tylko w którą strone, a ja już lece tankować paska :))

 

A tak serio, może mi powiesz czy standart usa i angielski to to samo, czy może nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczlaw, wrzuć fotę jak wygląda ta przejściówka. Jeśli jest taka sama jak angielska to t-tk dostaniesz ją w sklepie nie dla idiotów, czynny chyba do 21.

 

A może poprostu w MM bedą mieli do US-standardu...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, no skcrack, spokojnie, ja ją potrzebuje na jutro, dzisiaj ucze się do egzaminu na jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spooooko Marcin, powiedz tylko w którą strone, a ja już lece tankować paska

 

Na wchód w linii prostej :D

 

Kuczlaw, wrzuć fotę jak wygląda ta przejściówka

 

Foty nie mam :-P ale tak na szybko to rozstaw "kołków" w USA/UK jest węższy niż w europie i czasami dochodzi do tego " zero" a więc trzy bolce. A przejściówka jak to przejściówka, węższe męskie wchodzą w damskie i z damskiego wychodzą szersze męskie :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na wchód w linii prostej
:eek: Kazachstan czy Rosja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej Afganistan, dobrze mi świta? :)

 

Dobra, Kuczlaw dzięki za pomoc;) Wydaje mi się że usa/anglia - jeden grzyb. A jak wygląda sam adapter wiem - byłem przekonany że mam coś takiego w domu, bo miałem, ale gdzieś mi to wcięło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t-tk ostatnio kupiłem laptopa z USA - przejściówkę kupiłem w Media Mark za kilkanascie zenków - lata jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam panowie gadacie pierdoly a sie nie znacie:

- wtyczka w USA:

http://www.amazon.com/American-Input-Grounded-Plug-Adapter/dp/B000PQL7AQ/ref=pd_sbs_a_1/102-4157159-3393707

 

- wtyczka w UK:

http://www.amazon.com/Grounded-Adapter-America-USA-White/dp/B000BMHH8U

 

Generalnie wtyczka w UK jest znacznie wieksza niz w Polsce, bolce nie sa okragle ale prostokatne w przekroju

Wtyczka w USA jest naprawde mala - mniejsza niz w Polsce, bolce takze maja w/w ksztalt przekroju poprzecznego

 

Ostatnio kupilem zestaw przejsciowek - w sumie 5 roznych modeli obslugowanych w wiekoszosci krajow swiata za 29PLN w markecie Bila

 

Szukaj przejsciowek we wszelkich marketach ze sprzetem elektronicznym a takze w normalnych supermarketach (jak ja:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, konkretna odpowiedź :) Dzięki!

Jutro będę uskuteczniał poszukiwania, tymczasem wracam do książek. Trzymajcie jutro kciuki, bo egzamin mam z człowiekiem który jeździ ssang yungiem, różnie może być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności