Skocz do zawartości
Gość mare13

otwieranie szyb przyotwieraniu centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mare13

hm, nie wiem. Kupiłem to autko niecały miesiąc temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakiegoś elektronika, najlepiej znajomego, w okolicy to jedź do niego i niech to sprawdzi. Będziesz wiedział. Albo zadzwoń do gościa, który ci sprzedawał auto i zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wlaśnie stało mi się to samo co mare13. Wcześniej wszystko było ok a teraz jak otwieram z pilota to mi się do połowy wszystkie okna otwierają, jak zamykam to się zamykają. Dodam że mam dodawaną centralkę do centralnego zamka i nie mam żadnego alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil88

Panowie proponowałbym sprawdzenie modułu komfortu przez VAG może macie jakieś błędy i trzeba by je skasować i będzie wszystko ok. Podobno też kable które prowadzą do modułu lubią się zazielenić... jeśli tak by było to może wariować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem!!! Za otwieranie okien odpowiada zmiana czasów zamka. Ja przez przypadek zmieniłem wciskając obydwa przyciski na pilocie naraz (od otwierania i zamykania) co wprowadziło centralkę w tryb programowania, a następnie próbując zamknąć drzwi zmieniłem ten czas. Dziś podjechałem do gościa który mi to zakładał i zrobił mi to w 30 sek. Okna już się nie otwierają!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem w moim B5 i nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Po malowaniu poskładałem cały środek i jak chciałem zamknąć centralką to szyby same z siebie się otworzyły.

Wcześniej przed malowaniem takie coś nie miało miejsca i wszystko było w porządku.

Dodam że kable odpowiedzialne za zamykanie i otwieranie centralnego były przecięte i zaizolowane przez poprzedniego właściciela, przeciąłem je jeszcze raz, zaizolowałem i nadal jest ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć czy i jak można ustawić domykanie i otwieranie szyb z kluczyka? Ktoś to robił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałbym się dowiedzieć czy i jak można ustawić domykanie i otwieranie szyb z kluczyka? Ktoś to robił?

 

czasami wystarczy poszukać

http://forum.vw-passat.pl/threads/1130-MODUL-KOMFORTU-Diagnostyka-VAG?p=407613&viewfull=1#post407613

 

teraz to tylko sprawdzić jaki masz moduł komfortu bo z takimi nie działa - 1J0 959 799 S, 1J0 959 799 AH, 1J0 959 799 AJ, 1J0 959 799 J, 1J0 959 799, 6N0 959 799, 6Q0 959 433

i trzeba inaczej to robić ( początek tego tematu co link wkleiłem)

Edytowane przez dev14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności