Skocz do zawartości
sledziu

Egr a spalanie??

Rekomendowane odpowiedzi

To po co go wogóle fabryka montowała? :P

 

 

a czytac nauczyli? wyjasnione to zostalo 1500 razy - ekologia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORY76

...

Więc w moim przypadku (AHU) prawdą może być,że spokojnie mogę jeździć?

Nidługo będe się wybierać do Francji(ok 2300km zrobię) Boję się,czy wymieniać muszę EGR czy spokojnie mogę bez niego śmignąć??Jak myślisz??

WICHER,

mi tez tak mówili ...:)

 

piszac wyrazam tylko swoje spostrzezenia i przypuszczenia...nie potrafie Ci potwierdzi...

mechanik z serw który twierdzil, że EGR mozna zaslepiac bez skutków a któremu dzis opowidzialem moje przypuszczenia przyznal, ze teoretycznie zasyfianie turbo przez ingerencje w EGR jest mozliwe, ale .... w praktyce sie to nie zdarza [skiwitowal szybciutko zamyslony]

 

GORY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Damianie, czy moglbys mi podeslac ta fotke, o ktorej pisalismy tydzien temu :?: Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Damianie, czy moglbys mi podeslac ta fotke, o ktorej pisalismy tydzien temu :?: Pozdr

 

Dobra właśnie zobaczyłem Twojego posta w Egr i sobie przypomniałem. Dziś ściągnę osłonę to zrobię ci fotki tyle że kom bo aparat mi się zepsuł. Mam nadzieje ze będą w miarę widoczne.

 

Krawcol rzuć na pw numer koma wyśle ci mms to co mam może coś dojrzysz bo aparat mi sie zjeb... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam z góry przepraszam ale czytałem i nigdzie nie ma o przlozeni lub całkowitym demontowaniu edr .kopiłem paska w amerykańskiej wersji i recyrkulator spalin ma w bagażniku z kole zapasowym i przeszkadza mi w zamontowaniu butli gazowej silnik 1.8 turbo z góry dzięki z pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli EGR zaslepiony przestał rzucać syf ze spalin (przy wolnych obrotach) do silnika to wrzuca ten nagar na turbinę osiadając sie na kierowniczkach i w turbinie.
a przypadkiem zaslepiony EGR (np. blaszka) NIE puszcza spalin w obieg - turbina - IC - komora spalania?? Po jego zaslepieniu w ukl. dolot jest samo powietrze, wiec co ma sie osadzac na turbinie?

Poprawcie mnie jesli sie myle ;)

 

EDIT. Chyba odma z uszkodzonego odpowietrzenia silnika??

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności