Skocz do zawartości
Gość tedy11

Co zrobić z nieuczciwym alegrowiczem?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tedy11

Jak w temacie, zakupiłem licznik do Passata B3 miał być w 100% sprawny.

Po podłączeniu kontrolka tem.wody po uruchomieniu silnika zaczeła migać jak również po zgaśnięciu kont. ładowania zaczynają głośno brzęczeć przekażniki.

Po kontakcie telefonicznym odesłałem licznik i poprosiłem o zwrot pieniążków gdyż licznik nie jest sprawny.Pięć dni póżniej otrzymałem e-maila że licznik jest sprawny i niewidzi podstaw do zwrotu pieniędzyi zasugerował mi że to u mnie w samochodzie mam awarię układu elektrycznego.

Dla mnie jest to bardzośmieszną rzeczą gdyż w moim liczniku niedziała tylko liczydło km. a cała elektronika ,kontrolki, zegary działaja bardzo dobrze a liczydło km. niema wpływu na elektryke ( licznik na linkę).

Jeżdżę tak już dwa miesiące bez żadnych problemów, podejrzewam czy czasem w ten sposób chce wyłudzić pieniądze może to nie dużo ale 53 zł. to też pieniądz.

Prosił bym o pomoc z tym zrobić oraz aby taki gość innym alegrowiczom nie zaszkodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

Jeśli sprzedawca odrzucił reklamację, to powinien ci odesłać sprzęt razem z opinią. Ty oczywiście masz dalszą drogę postępowania, ale w tym przypadku to kompletnie nieopłacalne finansowo.

Czyli zostajesz z licznikiem i tyle.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał loco. Jedyne co możesz zrobić to wystawić negatywa oczywiście licząc się z tym, że też dostaniesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Nie baw sie w negatywy tylko sie przejedz sie do goscia i wyjasnij sprawe:mad: Albo zadzwon i uprzedz ze jezeli nie zwroci kasy to po nia przyjedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

Podróż po 53zł? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett
Podróż po 53zł? :D

 

Tu nie o kase chodzi, ale ty tego nie zrozumiesz loco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tedy11

Pogadam może dojdziemy do porozumienia nich odliczy swje koszty wysyłki a reszte nich odeśle negatyw jak ja wystawię to on tez błedne koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jasne loco niech każdy nas dyma tak najlepiej prawda?? A co to że podróż po 53 zł jak jesteś milionerem to może dla Ciebie to nie pieniądz dla mnie owszem i nawet do takiego chama nieuczciwego bym się po 15 zł przejechał...Bez komentarza kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
nawet do takiego chama nieuczciwego bym się po 15 zł przejechał

Jakie masz podstawy tak pisać? A może sprzedawca jest uczciwy, a kupujący nie? Oskarżenia łatwo rzucać, szczególnie jak się nie zna sprawy z autopsji.

Z komentarzem, kolego.:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett
To jasne loco niech każdy nas dyma tak najlepiej prawda?? A co to że podróż po 53 zł jak jesteś milionerem to może dla Ciebie to nie pieniądz dla mnie owszem i nawet do takiego chama nieuczciwego bym się po 15 zł przejechał...Bez komentarza kolego

 

 

:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tedy11

loco pleciesz bzdury jeżeli wpłaciłem pieniążki a przesyłka nie jest tak jak w opisie to co kupujący ma być bity w d.u.p.ę zato że zapłacił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
loco pleciesz bzdury jeżeli wpłaciłem pieniążki a przesyłka nie jest tak jak w opisie to co kupujący ma być bity w d.u.p.ę zato że zapłacił?

To ty tak twierdzisz. A prawda może być inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ty tak twierdzisz. A prawda może być inna.

 

Jasne pierwsza wersja: kolega tedy11 nie zapłacił i jakoś tak na niego trafiło że dostał tą przesyłkę, druga: nie ma co robić w poniedziałkowe wieczory i sobie tak klepie posty o nieuczciwych allegrowiczach. Innej póki co nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tedy11

locp przeczytaj to jeszcze raz (Po podłączeniu kontrolka tem.wody po uruchomieniu silnika zaczeła migać jak również po zgaśnięciu kont. ładowania zaczynają głośno brzęczeć przekażniki.

Po kontakcie telefonicznym odesłałem licznik i poprosiłem o zwrot pieniążków gdyż licznik nie jest sprawny.Pięć dni póżniej otrzymałem e-maila że licznik jest sprawny i niewidzi podstaw do zwrotu pieniędzyi zasugerował mi że to u mnie w samochodzie mam awarię układu elektrycznego.

Dla mnie jest to bardzośmieszną rzeczą gdyż w moim liczniku niedziała tylko liczydło km. a cała elektronika ,kontrolki, zegary działaja bardzo dobrze a liczydło km. niema wpływu na elektryke ( licznik na linkę).

 

Może to da ci do myślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
Inne póki co nie widzę.
Oto inna wersja - kupujący zepsuł przysłany licznik. Albo kolejna - licznik był dobry, a kupujący odesłał swój stary zepsuty i chce naciągnąć sprzedawcę. Życie jest skomplikowane, wersji może być więcej :-)

 

tedy11 - to twoja wersja. A prawdy nie znam.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tedy11

loco daj se na powstrzymanie dzieckiem z piaskownicy nie jestem a posty nabijaj sobie gdzie indziej. Bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
loco daj se na powstrzymanie dzieckiem z piaskownicy nie jestem a posty nabijaj sobie gdzie indziej. Bez komentarza.

Jeśli nie jesteś, to po co tworzysz wątek? Sam nie wiesz, co zrobić? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Tedy, z kolega loco w dyskusje nie wchodz. Jego celem na forum jest pisanie postow w ktorych to neguje opinie innych, do tego zawsze ma racje. Zerknij na napisane przez niego posty i zrozumiesz, czesc juz z reszta edytowal:D - polecal swoje usugi jako mechanika, proponowal odplatna pomoc, numer telefonu nawet byl - juz nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności