Skocz do zawartości
passekdg

Kręcone dystrybutory na Stacji Lukoil Dąbrowa Górnicza

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zatankowałem na stacji Lukoil w Dąbrowie Górniczej wache do swojego Passka miałem już rezerwę ale jeszcze jakieś 2-3 litry na pewno były w baku. A mimo to do mojego baku weszło 63,5 litra mimo tego iż bak ma 62litry pojemności;/ Przy kasie powiedziałem sprzedawcy "ak to możliwe, że do mojego baku weszło 63,5litra skoro zbiornik ma poj.62l a i tak w baku jeszcze miałem jakieś 2-3litry" On na to, że pierwszy raz o czymś takim słyszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne weszło ci do gardzieli wlewowej. Tam też zawsze się trochę upchnie. A mi jak zgaśnie z powodu braku paliwa, to max wchodzi 55 z "wciskaniem". To o co chodzi w koncu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to weszło bez żadnego wciskania..;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
A mi jak zgaśnie z powodu braku paliwa, to max wchodzi 55 z "wciskaniem". To o co chodzi w koncu?

Masz syf w zbiorniku i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile pisze w książce nie jest miernikiem, u mnie pisze ze bak ma pojemność ok 70 litrów a wlałem 98 litrów. Poczytaj troche było o tym na forum. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi to weszło bez żadnego wciskania..;/

masz lepsze odpowietrzenie :] i tyle weszło

 

P.s poczytaj o odpowietrzaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ile pisze w książce nie jest miernikiem, u mnie pisze ze bak ma pojemność ok 70 litrów a wlałem 98 litrów. Poczytaj troche było o tym na forum. :rotfl:

 

Taa to 98 to chyba razem z karnistrem.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wchodzi mi 70 litrów,wiem że na papierze jest 62

pozdrawiam

rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie temat można zamknąć, bo zaraz każdy będzie chwalił się ile to mu wchodzi paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracowałem na stacji orlen przez pewien czas i to ze ktoś oszukuje na dystrybutorach raczej nie chce mi sie wierzyc. Czeste kontrole i zbyt wysokie kary zniechecaja wlascicieli stacji do oszukiwania. U nas też sie zdarzały różne przypadki, np raz klient był oburzony ponieważ komputer mu pokazał ze zmiesci sie 73 litry a weszło 76,5. Ja ze swojego doswiadczenia wiem ze jak pomagałem lać pania benzyne do karnistra o miarce przy 20 litrach stan sie zawsze zgadzał zgadzał (różnica do ok 1-2 mm - ale po

1:z tego przy 75 litrach raczej by sie nie zrobiło 2,5

2: nie raz też stan przekraczał 20 litrów o również 2-3 m czyli sama miarka też do konca chyba nie jest wiarygodna)

 

Jak widac człowiek jak i maszyna nie jest nie omylny, jednak z takimi oskarżeniami polecałbym bym sie pohamować i sprawdzić to jeszcze raz dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taa to 98 to chyba razem z karnistrem.

Widze kolego ze wiesz niewiele, staram ci sie udzielic odpowiedzi na trapiące cię pytanie i odpowiadam na tyle rzetelnie na ile umiem. Z twojego komentara wynika że nie potrafisz uszanowac.

Jak napisał Majcin temat do zamknięcia, kolega uzyskał odpowiedz,(nie tylko ode mnie) a to czy bierze ją na serio to juz inna para kaloszy:P

Pozdrawiam :rotfl:

Edit:

P.S Poczytaj o odpowietrzaniu baku na przykład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taa to 98 to chyba razem z karnistrem.:D

Kolego passekdg do passiaków B3 i B4 wchodzi tyle. Cała strefa wschodnia przygraniczna jeździ tymi autami ze względu na pojemność zbiorników, aby przewozić w nich tanie paliwo zza wschodniej granicy (ale to tak nawiasem) do twojego rzeczywiście wchodzi 62 l wg. danych technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cała strefa wschodnia przygraniczna jeździ tymi autami ze względu na pojemność zbiorników, aby przewozić w nich tanie paliwo zza wschodniej granicy

Oj to prawda:D, niektorzy nawet rozdmuchuja do 120l:D:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz syf w zbiorniku i tyle :P

Chcesz powiedziec, że mam 10 litów piachu w baku? Jakoś nie chce mi się w to wierzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pracowałem na stacji orlen przez pewien czas i to ze ktoś oszukuje na dystrybutorach raczej nie chce mi sie wierzyc. Czeste kontrole i zbyt wysokie kary zniechecaja wlascicieli stacji do oszukiwania.

O ile w wypadku paliwa nie spotkalem się z takimi przypadkami o tyle w wypadku gazu jak najbardziej - okazało się że "mistrz" poza butlą w samochodzie ładowal przy okazji na koszt tankującego butlę przenośną. Wpadł tak że trafił na policjanta którego chcial przewalić i jeszcze udawał głupa. Na koniec probóbowal przekonac policjanta że kwota 5 000 zł jest adekkwatna do start moralnych. Suma sumarum 2 x AŚ Białołęka (bo proceder był zespołowy) i stacja do zamknięcia :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z gazem to juz w ogole jest inna sytuacja, na nim mozna bardziej kantowac poniewaz wraz z temperatura gaz zmienia swoja objetosc. Poza tym ile z nas prosi do pełna i zeby zyskac na czasie zmierza w kierunku kasy? W tym czasie nie zawsze do konca wiadomo co sie dzieje :) dlatego ja tankuje tylko na statoilu w cieszynie, albo w byłej pracy czyli na orlenie w drogomyslu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności