Skocz do zawartości
Gość scania

Dodatkowy stop w B4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scania

Witam

Koledzy che sobie do mojego Passata b4 zamontować dodatkowe światło STOP(takie podłużne z diod)Czy są jakieś kable już wyprowadzone i tylko podlączyć czy musze szukać gdzie to wpiąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scania żaden problem z dodatkowym stopem- montujesz lampę kabelki podłączasz do dodatkowych styków ( przygotowanych do podłączenia haka ) lewej tylnej lampy, no i cieszysz się ... trzecim Stopem.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scania

kolego a jakiego koloru są te kabelki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego a jakiego koloru są te kabelki?

 

A o jakie kabelki Ci chodzi? Przecież w lampie masz gotowe wtyki do instalacji haka , które to możesz wykorzystać do swojej lampy stopu.Nie doczytałeś mojego poprzedniego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampę kleisz gdzie Ci się podoba, a przewód prowadzisz w jednym z gumowych węży łączących klapę z autem. Potem w aucie pod podsufitką, boczkami plastikowymi aż do tylnej lampy, gdzie obczajasz który to jest + stopu. Masę podłączasz gdziekolwiek, nawet niekoniecznie w lampie: byle do masy. Plastików nie trzeba zdejmować, jedynie tą długą listwę na końcu podsufitki.

 

Mowa oczywiście o kombi... nie napisałeś jakie auto posiadasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do B4-ki kupowałem taki STOP z DIÓD. Przewód pociągnąłem pod uszczelką, prosto do lewej tylnej lampy i tam go wpiąłem. Tylko nie pamietam teraz w które piny. No i uważać trzeba, zeby go nie połączyć szeregowo z migaczem, bo przy poczatkowym podłączeniu i naciśnięciu, to STOP (owszem) działał, ale jak jeszcze sie włączało kierunek, to zaczynał mrugać razem z nim :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi jedno, gdyż nie znalazłem nigdzie dokładnej odpowiedzi na to co mnie nurtuje :P Mianowicie, mam passka variata 1996r i nie mam ori trzeciego światła stopu. Powiedzmy że chciałbym sobie takie zapodać, i teraz - kupuje oryginalny trzeci stop jaki był montowany w ostatnim roku produkcji i poprostu zakładam, czy też nie bo np. szyba jest inna niż ta bez stopu lub też wewnętrzna osłona klapy bagażnika (ta pod którą znajduje sie silniczek wycieraczki) jest też inna niż ta bez stopu ? Proszę o jakies konkretne odpowiedzi Ci co mieli z tym styczność, PozdraVwiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szyba jest inna niż ta bez stopu

 

Tak. W przypadku ori trzeciego stopu, szyba ma sitodruk wokół stopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może takie?

ac7f33c49256b696.jpg

TUTAJ trochę "oderwany" manual.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam podobne lebow, ale musze jakoś kable zamaskować bo poprzedni właściciel strasznie to zrobił :P dzięki panowie za rozjaśnienie sprawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności