Skocz do zawartości
Patryk_

Spot'y i Wyjazdy Podbeskidzia ;)

Rekomendowane odpowiedzi

hejka

 

więc co z tym spotem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to jest OZ?
Ogólnopolski Zlot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I PIKNIK MOTORYZACYJNY W ŻYWCU !

 

W tym roku na Żywiecczyźnie odbędzie się wiele ciekawych imprez motoryzacyjnych. O ile w poprzednich latach w naszym regionie odbywały się pojedyncze wydarzenia skierowane do miłośników motoryzacji, o tyle rok 2013 obfituje w co najmniej kilka dużych „zgrupowań” ludzi, u których w żyłach krąży nie tylko krew ale też benzyna. To dopiero początek sezonu a przed nami m.in. I Śląski Zlot Syren oraz XXXVI Beskidzki Rajd Pojazdów Zabytkowych – Szczyrk. Na wspomnianych imprezach królują oczywiście pojazdy zabytkowe. Jednak czy jest możliwe zorganizowanie zlotu, na którym pojawią się wszyscy miłośnicy motoryzacji? Zlotu, na którym zobaczyć będzie można nie tylko nowe samochody ale też pojazdy zabytkowe i motocykle? Jak udowadniają uczniowie z Zespołu Szkół Samochodowych w Żywcu – da się! Tak więc już 1 czerwca 2013 roku będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, którego żaden miłośnik motoryzacji nie może przegapić. Właśnie tego dnia przy żywieckim amfiteatrze odbędzie się I Piknik Motoryzacyjny ZSS. Jak zapowiadają organizatorzy zlotu, na uczestników czekają liczne atrakcje. Co więcej, przewidziano atrakcje nie tylko dla osób uprawnionych do prowadzenia pojazdów mechanicznych – wiele atrakcji czeka również na najmłodszych, co w oczywisty sposób związane jest z obchodzonym w tym samym dniu Dniem Dziecka. Osoby, które 1 czerwca pojawią się na placu przy amfiteatrze będą mogły nie tylko wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi (i unikatowymi) nagrodami, ale również będą miały szansę np. skosztowania prawdziwej wojskowej grochówki przygotowanej w kuchni polowej. Warto również zaznaczyć, że konkursy te skierowane są zarówno do właścicieli nowych samochodów jak i pasjonatów klasyków. Szczegółowy program znajdziecie poniżej:

 

http://piknikmotoryzacyjny.ugu.pl/

 

https://www.facebook.com/...017242/?fref=ts

 

 

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się wybiera do Żywca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybiore z rodzinką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście będę :) furke pokazać trzeba :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka moja obecność niestety jest nie pewna, zapomniałem że jestem w ten tydzień w Austrii esz jego mać! i nie wiem czy wrócę w piatek czy właśnie w sobotę 1go.... , a przed tym terminem robimy jakiegoś spocika w BB ??? auchan potem Bracka czy może grilek jakiś ??? okolice 25-26 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,jak już wspomniałem 25-26 wypada rajdowy weekend bo mamy Rajd Wisły.Powrócił do RSMP (mistrzostwa Polski) więc na pewno tam się pojawię ;)

Co do następnego weekendu-też nie dam rady,bo jadę z rodzinką do Zakopca.

Jeżeli macie ochotę się w akurat te weekendy spotkać-polecałbym może jednak piknik w Żywcu-wypadałoby się tam pokazać ;)

 

Odnośnie spota w Bielsku się dogadajcie,ja mogę podjechać za najwcześniej 3 tygodnie niestety...

 

Pozdrówka dla Was :kumple

 

Kamil :halo

 

Nie wpitalaj takich postów,wystarczy krótkie info plus link do strony...

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ogarnąć jakiegoś spota!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj widzę że większy odzew na temat Żywca, więc napiszę. Myślę że skoro to jest pierwsza taka impreza motoryzacyjna, to nie można, a nawet TRZEBA przyjechać, i zareklamować forum :) Tym bardziej że damy znać, i będziemy mieli pewne miejsce parkingowe, bez jakiegoś szczególnego szukania. Tak więc chłopaki widzimy się tam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam z pikniku 1go.... nie zdążę wrócić z Austrii , no chyba że jakimś cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy z tematem wypadu do Żywca ;)

Lista chętnych:

1.

2.

3.

...

 

 

Będę aktualizował na bieżąco,chyba :P

Proszę o info tu w "Podbeskidzkim",reszta info odnośnie pikniku-jest temacik wrzucony przez Oscara. :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dopisz mnie

 

SzymekPL tez sie pojawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Oscar

2. Szymek.PL (+1?)

3. pawel26390

4. Patryk_

5.

6.

...

C.D.N ;)

 

Można ogarnąć jakiegoś spota!! :)

 

Jedziesz do Żywca? :hyhy

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kozak tez bedzie swoim granatem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz do Żywca? :hyhy

 

No właśnie chyba nie dam rady bo szykuje mi się wyjazd do wawy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno + 1, ale też możliwe jest, że do mnie i Szymkowej jeszcze podepną się dwie osoby. Więc SzymekPL +1 (na pewno), lub SzymekPL + 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja robię wszystko żeby wrócić z Austrii w sobotę, jak mi się uda też do Was dołączę, Patryku będę wtedy do Ciebie dzwonić co i jak bo jak się uda to będę na ostatni dzwonek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nie obecności ja niestety odpadam ze spotu w żywcu gdyż albowiem obowiązki służbowe. A z chęcią bym wpadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności