Skocz do zawartości
Patryk_

Spot'y i Wyjazdy Podbeskidzia ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Si siniore :hyhy

 

Do zobaczyska za 1.5 godziny

 

P.S.

 

Jak by kto miał lustrzankę to prosiłbym o zabranie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety weekend minął zbyt daleko aby was odwiedzić...

ten raczej będzie podobny...

mam wiele pomysłów i LUSTRZANKĘ wiec póki co o mnie nie zapominajcie :P

 

a co do szybkiego spotu to jak jest ktoś z okolicy to można zrobić półgodzinnego spota ;)

 

chętnie podjadę do ustronia ;)

 

a co do zdjęć...hm... jak będzie dobre światło to zdjęcia wszędzie wyjdą dobre ;) noooo ale umyć paszczaki ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślimy nad sesyjką,nie wiem jeszcze póki co kiedy to nastąpi...Musze najpierw pozałatwiać inne,nieco ważniejsze sprawy...

Ale napewno dam znać,zgadamy się.Myślę że jeszcze w tym miesiącu się uda :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są na forum fotki ?? bo sie gubię gdzie co jest :/ moje dam później bo brak środków do neta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są na forum fotki ?? bo sie gubię gdzie co jest :/ moje dam później bo brak środków do neta :D

 

Post #1

Jeszcze nie wszystkie,bo czasu nie mam...Podeślij jak chcesz na maila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

transfer nie straczy i tak z netem jestem teraz bo jestem a za chwile może braknąć neta :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęć tutaj jest jedno fajne miejsce: http://www.opuszczone.com/galerie/walcownia/index.php nie wiem czy jeszcze jest i czy da się tam wjechać passatem ale może ogarnę temat.

 

Info nt: kozubnika http://www.youtube.com/watch?v=VGMmSu-xnj8&feature=related Jak widać od końca 2010 kiedy tam grałem w painta nie wiele się zmieniło Tylko dojazd dla obniżonego samochodu może być niemożliwy i nie wiem czy lokalni nie dzwonią po policję jak ktoś się tam zaczyna kręcić bo tak kilka razy ludzi z paintballa przegonili (kończyło się że każdy samochód dostawał mandat)

 

Ogarnę więcej fajnych do robienia zdjęć w bb i okolicach.

 

Mam też nadzieję że uda mi się pojawić na następnym spocie.

 

Aha i jeszcze jedno fajnie wychodzą zdjęcia na parkingu zamkniętym. w Galeri Sfera 2 jest parking podziemny i dachu i kilka pięter jest totalnie pustych tzn nikomu się nie chce jechać na 7 piętro lub -2 tylko znów problem jest dla obniżonych samochodów bo tam ktoś mądry robił podjazdy i zjazdy i auto może ocierać o środek auta lub spoiler z przodu. Z dachu (tak da się tam wjechać widać dużo :D tylko trzeba przejechać koło 2 pachołków ale żadnego ochroniarza tam nie ma więc lajt)

Edytowane przez Mihao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:padam:

 

Cieszę się że rozpoznałeś temat-wielkie dzięki...

teraz muszę znaleźć nieco wolnego czasu i sesyjka jak się patrzy :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mihao na parking w sferze 2 na lajcie sie na glebie wjezdza i na gore i na dol bez problemu wjezdzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam wrażenie jak bym miał zaraz coś urwać. To co kiedy foteczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaisz sie:) ja jestem otwarty na propozycje poza 28.10 bo jade do wrocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co sprawdzałem i jak zjechał bym szybciej ze zjazdu to spoiler by uderzył a nie mam gwintu ani obniżonego zawiasu. Może jak założę felgi większe to będzie lepiej narazie muszę ogarnąć dla nich jakiś ładny kolor.

 

Patryk co do Zlotu to można kiedyś podjechać na Kozubnik i ogarnąć czy w ogóle opłaca się tam jechać większą ekipą i ewentualnie podjechać do browaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kozubnika. Byłem tam pare razy miejscówka zajebi**a ale, teraz okoliczni mieszkańcy zaraz dzwonią po psiarnie jak tylko ktoś tam wjedzie bo teraz to jest teren prywatny. w browarze nie ma gdzie zdjęć zrobić bo nikt tam cię z autem do środka nie wpuści:(

 

także do browaru można ale tylko i wyłącznie na piwo co mi bardzo odpowiada:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie-cały czas czekam na info z Waszej strony odnośnie przybycia na spota do Ustronia.Będę wdzięczny za informację czy będziecie czy nie,bo muszę za jakiś czas dać znać kolesiowi ile miejsc będzie przez nas zajętych ;)

Przypominam-info tu:

http://forum.vw-passat.pl/threads/125526-Dwudniowy-spot-ustron

Proszę o ewentualne zapisywanie się do listy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany nastały-odezwu niet więc i spota niet...

;)

Wlepki muszą Wam póki co wystarczyć-i nie dzwonić mi i nie pytać,wsio pisałem :hyhy

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!

Będę dzisiaj po 15.00 pod Auchanem w BB,więc jeżeli ktoś chce osobiście odebrać wlepki-zapraszam :hyhy

Kontakt w razie czego 507 106 872

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo

 

Wszystkiego dobrego w te święta,dużo miłości,radości,spełnienia marzeń...Smacznego karpia,spokoju i miłej rodzinnej atmosfery

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I dużo prezentów pod choinką

Patryk_ z rodzinką

 

christmas-pictures.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi mili-spocik w BB??Jestem "za" :P

 

Więc tak-data do dogadania,myślę za 2-3 tygodnie w niedzielę jak zawsze o 15.00 pod Auchan'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności