Skocz do zawartości
Patryk_

Spot'y i Wyjazdy Podbeskidzia ;)

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie od dawna jestem w domu :hyhy

Dziękuję za liczne (jak na Podbeskidzie :lol ) przybycie,pogoda-nie komentuję,dobrze że później przestało padać :hyhy

 

Foty z dzisiajszego spocisza w poście #1

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na następnym spocie.

 

 

 

 

Jeszcze jedno-wyjazd na spot cykliczny do Piekar Śląskich w przedostatnią sobotę sierpnia!!!!!!

Chętni wystąp ;)

Czekam na wstępne zgłoszenia.

Lista będzie aktualizowana co jakiś czas...

 

 

 

 

1.Patryk_ :vw:

2. pawel26390 :vw:

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie wyskoczy to tez jedziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nic nie wyskoczy to tez jedziemy

 

Gites,wstępnie wpisuję :hyhy

 

Ja jak narazie też jadę,na 90% powinno się udać-mam nadzieję :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również za wczorajszego spota. Jeśli chodzi o Pierkary w tym miesiącu to niestety nie dam rady, może następnym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak ogarne troszke autko to tez lece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota!! Ja niestety odpadam w sierpniu mam 3 wesela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sierpniu mam 3 wesela.

 

:lol no nieźle,żeby Ci czasu na trzeźwienie nie brakło :hyhy

 

 

 

a ja jak ogarne troszke autko to tez lece

 

:kumple

 

 

 

Dzięki również za wczorajszego spota. Jeśli chodzi o Pierkary w tym miesiącu to niestety nie dam rady, może następnym razem :)

 

Szkoda,ale nadrobimy to jeszcze nie raz :)

 

 

 

 

 

 

 

P.S.

Wyjeżdżam w Świętokrzyskie,już dałem cynk na jakiegoś spocisza u nich :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki pomysł:

 

Może zamiast wlec się na cykliczny zrobimy wypad nad Jezioro Żywieckie lub jakąś inną miejscówkę??Może Góra Żar?? :hyhy

 

Zapraszam do zapoznania się Z TYM

i do wzięcia udziału w ankiecie.

 

 

 

Pozdrawiam

Patryk_

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za:)! I tu moja propozycja zapraszam was do mojego ogródka gastronomicznego mieszczącego się w Zarzeczu przy ulicy Plażowej 5. Auta można zaparkować pod kościołem lub jeśli było by nas więcej za drobną opłata (zakładam 20 zł w sumie) mogę załatwić parking :) Oczywiście dla każdego forumowicza u mnie w barze zniżka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) dajcie znać jak coś będzie organizowane w sierpniu , bo chętnie powiększę waszą grupę. :) pozdrawiam i do zobaczenia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) dajcie znać jak coś będzie organizowane w sierpniu , bo chętnie powiększę waszą grupę. :) pozdrawiam i do zobaczenia. :D

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=107191

Proszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!

 

Wyjazd-zobaczymy gdzie,w zależności od wyników ankiety,proponuję na 14.08.2011 lub 21.08.2011.Jak zawsze jest to niedziela,więc nie powinno być problemów ze spotkaniem się.Wybierajcie z tych dwóch dat :hyhy

 

No chyba że ktoś chce później,ale to dopiero we wrześniu.Czekam na Wasze wypowiedzi i opinie.

 

Pozdrawiam

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko 14sty jest oki ale do tego czasu raczej auta nie bede miec zrobionego niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie tylko 14sty jest oki ale do tego czasu raczej auta nie bede miec zrobionego niestety.

Spokojnie,pojedziesz z Pawłem :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryku a ty wybierasz sie na SCP? Bo z zywca jada 3 passiorki i moze bysmy potem razem tam dojechali wszyscy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryku a ty wybierasz sie na SCP? Bo z zywca jada 3 passiorki i moze bysmy potem razem tam dojechali wszyscy :)

Tak,mam nadzieję że znajdę chwilkę żeby podjechać.Jeżeli nic mi nie wyskoczy to jadę na 100% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wstrzelę się w połowę postu a kiedy jest ten w Piekarach? no i 2pytanie techniczne czy ew.byłby ktoś chętny mnie zabrać bo pasiora nie będzię niestety..:fajny browarek wiadomo gratisss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Piekarach jest teraz w przedostatnią sobotę miesiąca-ze względu na złą pogodę Miły zmienił :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że w ankiecie wygrało jezioro Żywieckie podaje co następuje.

 

W tym tygodniu nad jeziorem nie dzieje się kompletnie nic, zaś za tydzień odbywają się regaty klasy omega do pucharu polski polączone z wieczornymi imprezami od piątku do niedzieli. Tak że wybór należy do was. Mi osobiście barddziej pasuje 14.08.

 

Co do miejsca proponuje tak jak już wcześniej mówiłem ... Zarzecze, parking jest, plaża jest, bar jest i to u mniee :P W przypadku gdyby wam to odpowiadało to ja załatwie z parkingiem, przekaże mapkę dojażdu w tym temacie oraz załatwię zniżki u siebie :) Tylko bedzie mały problem bo zapowiadaja ładną pogode co dla mnie oznacza duży ruch czyli może być tak że z wami nie siądę. Ale może i tak nie będzie:) pozdraVWiam i czekam na info:)

 

---------- Post added at 11:31 ---------- Previous post was at 10:42 ----------

 

Nie umiem edytowac posta:/ również może być data 15.08 gdyz w poniedziałek jest święto więc chyba nie pracujecie?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli regaty kiedy są??Z tego co napisałeś to 21.08.2011 więc ten termin byłby lepszy.Knajpa zostaje więc ta,o której piszesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności