Skocz do zawartości
Gość robak14

Pęknął Pierścień Od Sprężyny!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

na częściach do swojego samochodu nie oszczędzam,kupuję dobre,bo chodzi o moje bezpieczeństwo,ale rób jak uważasz,pozdrawiam

 

Popieram! Na czym można oszczędzać to można, ale są elementy na których po prostu nie można.

 

Robak 14 - Kupno jednej sprężyny i to używanej to już nieporozumienie. Podziwiam ciebie za upór z jakim chcesz te parę funtów "przyoszczędzić" wymieniając jedną sztukę. Z tarczą hamulcową zrobiłbyś to samo? Z amortyzatorem też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robak14
Popieram! Na czym można oszczędzać to można, ale są elementy na których po prostu nie można.

 

Robak 14 - Kupno jednej sprężyny i to używanej to już nieporozumienie. Podziwiam ciebie za upór z jakim chcesz te parę funtów "przyoszczędzić" wymieniając jedną sztukę. Z tarczą hamulcową zrobiłbyś to samo? Z amortyzatorem też?

Tak sie sklada stary ze tarcze mam nowe( i to dwie)klocki tez , ale wydaje mi sie ze sa elementy na ktorych mozna przyoszczedzic ( m.in..sprezyny) i to jest moje zdanie , ale skoro z Was tacy znawcy to ja nie mam nic przeciwko tylko wydawanie pieniedzy na darmo to dla mnie ,podkreslam DLA MNIE glupota ale jak tam chcecie . tak na marginesie to 90 funtow jest dla mnie duzo takze nie porownuj stary sprezyn do tarcz hamulcowych czy klockow bo jesli chcesz pokazac ze sie znasz to nie powinienes porownywac tych dwoch rzeczy pozdro:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sie sklada stary ze tarcze mam nowe( i to dwie)klocki tez , ale wydaje mi sie ze sa elementy na ktorych mozna przyoszczedzic ( m.in..sprezyny) i to jest moje zdanie , ale skoro z Was tacy znawcy to ja nie mam nic przeciwko tylko wydawanie pieniedzy na darmo to dla mnie ,podkreslam DLA MNIE glupota ale jak tam chcecie . tak na marginesie to 90 funtow jest dla mnie duzo takze nie porownuj stary sprezyn do tarcz hamulcowych czy klockow bo jesli chcesz pokazac ze sie znasz to nie powinienes porownywac tych dwoch rzeczy pozdro:-)

 

1. O klockach nic nie pisałem.

2. Więc nie pozostaje Ci nic innego tylko kupić sobie 1 sprężynę, używkę (nie musi być od passata - inne modele grupy VAG też używały tych/podobnych sprężyn) , to "zaoszczędzisz". Nawet może przy odrobinie szczęścia przód po wymianie jednej sprężyny będzie jednakowo zawieszony i może będzie miał prawie jednakową charakterystykę na obu kołach. Więc nie słuchaj nas bo cię tylko niepotrzebnie w koszta wpędzamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

lookas76 daj sobie spokoj ze zlotymi myslami i jak masz cos madrego do powiedzenia w temacie, to powiedz. Uwagi w stylu "nie musi byc od Passata" zostaw dla siebie, bo z twojego postu wynika ze nie masz pojecia co piszesz - wydaje sie ze jestes swiecie przekonany ze VAG produkowal dla kazdego modelu swojej osobowki inne sprezyny - dla ciebie rowniez.

Mysle ze samochod rowniez kupowales nowy, tutaj przeciez tez chodzi o twoje bezpieczenstwo - chyba ze nie chciales sie wpedzac w niepotrzebne koszta i kupiles uzywke, jeszcze okazyjnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co te dyskusje??? Moim zdaniem robak czy jak mu tam źle robi ale co tam. Tylko niech potem nie mówi że na forum mu tak doradzili bo za takie coś to tą sprężynę wsadziłbym mu w du** i to bez ściągaczy....

 

Gościu, zakładaj co tam masz pod ręką, nawet od POLO a ja zamykam ten temat bo info już dawno dostałeś co powinieneś założyć. Szkoda czasu i bajtów na serwerze....

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robak14
Po co te dyskusje??? Moim zdaniem robak czy jak mu tam źle robi ale co tam. Tylko niech potem nie mówi że na forum mu tak doradzili bo za takie coś to tą sprężynę wsadziłbym mu w du** i to bez ściągaczy....

 

Gościu, zakładaj co tam masz pod ręką, nawet od POLO a ja zamykam ten temat bo info już dawno dostałeś co powinieneś założyć. Szkoda czasu i bajtów na serwerze....

 

Pozdrawiam :)

W D..e kuczlaw to sobie wszadz srubokret i dobrze przekrec to moze ci bedzie dobrze bo napewno nie bede mowil ze na forum mi doradzili zle.Takze uwazaj co piszesz"gosciu". Nie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności