Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

jak bys czesciej czytal forum to pewnie bys doczytal

ostatnio byla akcja w gdansku i to nawet ladnie cenowo wygladalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalcz1976 sie kiedyś musimy zgadać i przylecę do Ciebie na VFRce to se pogadamy o starych Polakach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Sammy... kolego przepraszam bardzo ale niestety Ty zle czytasz ..napisalem o zielonce dla Lubuszan !!! aby w razie czego nie bylo daleko!!!! ......kolego chyba Cie pogielo aby jechac 450 km do Gdanska w jedna strone paska wirusowac ech ...pozdrawiam Cie kolego Sammy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam-panowie potrzebuje pomocy...mam turbinę po regeneracji i odcina moc [wchodzi na tryb awaryjny]już raz mój mechanik ją reklamował ale poprawili ją i to samo się dzieje ...już brakuje mi koncepcji -może miał ktoś podobną sytuację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rino24 a to ustrojstwo od przeciążenia sprawdzałeś ?? Może to jest przyczyna całej zabawy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Sammy... kolego przepraszam bardzo ale niestety Ty zle czytasz ..napisalem o zielonce dla Lubuszan !!! aby w razie czego nie bylo daleko!!!! ......kolego chyba Cie pogielo aby jechac 450 km do Gdanska w jedna strone paska wirusowac ech ...pozdrawiam Cie kolego Sammy :)

 

to prosze pisac ze w zielonej gorze bo zielonka to jest miejscowosc kolo warszawy i wtedy juz nieporozumien nie bedzie

 

jesli chodzi o wiruski to ja niestety tylko w gdansku mogl bym cos robic

bo tylko tam potrafia cos zrobic z automatem

a poza tym z mojego bolida sie juz za duzo wycisnac nie da chyba ze bym zainwestowal w turbinke

ale juz sie nie za bardzo oplaci

zbieram na cos nowszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to soory..myslalem ze w naszym lubuskim ...zielonka to oczywiste ze Zielona Gora widac niekumaty jestem pomimo wieku :fajny

 

---------- Post added at 19:45 ---------- Previous post was at 19:42 ----------

 

....a na cos nowszego zbieraj cierpliwie ..cierpliwosc jest akurat gorzka ale owoce slodkie serio serio ......aha jak na cos sie szarpniesz to sie pochwal !! pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to prosze pisac ze w zielonej gorze bo zielonka to jest miejscowosc kolo warszawy i wtedy juz nieporozumien nie bedzie

 

jak ktos nie jest kumaty to nie skojarzy o jaka miejscowość chodzi.

ja znam taka ciekawa historie z takimi niedomówieniami miejscowości. koleś z kronopolu miał jechać do krosna odrzańskiego zawieść skład płyt do pewnego zakładu, a na załadunku powiedzieli mu "Stefan" pojedziesz do krosna zawieziesz płyty. no to ten pojechał do krosna ale tego niedaleko rzeszowa :D . i jak można się pomylić :D heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Stefan nie zaglądał w dokumenty????

jestem z branży i dziwie się bardzo ,

choć nie jedna taką historię już słyszałem np. Świebodzin - Świebodzice

w obcych krajach jest jeszcze gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahah panowie to bylo dobre ..qrcze jeszcze jest cos ..gosc znad jeziora slawskiego tylko nie pamietam czy z lubogoszczy czy z lubiatowa ? ale powiedzmy ze z lubiatowa / wystawil na allegro kemping na kolach? kupil to gosc z wawy myslal zer to lubiatow kolo wawy...kase wyslal ale juz 2 lata nie odbiera bo to za daleko i sie nie oplaca ..to tez niezlu numer hehe tak bywa w zyciu.....................czy ktos wie co potrafia w V-techu w Zielonej Gorze ? czym moga zaimponowac ? bo reklamy to sie fajnie czyta a zeczywistosc potrafi byc inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
my
Polecam Dynosoft we Wrocławiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..to juz cos ...jakis odzew jest ....no i wroclaw nie tak daleko.....szkoda ze tu tak malo osob zaglada ech..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bolecki sporo osób tutaj zagląda ale mało osób pisze. Ja jakoś nie mam chęci na wirusowanie sztrucla, bo i tak możliwe, że go niedługo sprzedam, bo jeden juz za mną chodzi i truje. Szalałem kiedys z mocą w silnikach i różnymi innymi pdzespołami w autach ale jakiś "stary pierdziel" się ze mnie zrobił i bardziej komfort teraz szanuję i cisze w aucie podczas jazdy. Może to przez to, że jak chcę sobie "poszaleć" to gram w NfS albo zrobię rundkę VFRką to od razu mnie przechodzi. A tak na serio to wiem jakie koszty ciągną za sobą zwiększania mocy. Zawiecha, hamulce i inne rzeczy z tym powiązane. Tego nikt nie zwróci a i stracić można za dużo jak się niechcący rozwali auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art Leffe, a taki masz fajny garaż , bierz coś starego i lecisz wieczorami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartas204 mam już zabaweczkę do pielęgnacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :zdrowko miłego wieczoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mokrego jajka oraz czegoś tam. Najlepszego na święta dla Was wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności