Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Michał a co to za kolor ?? MOD musi być niczym pies, ciągle trzeba czuć jego oddech za plecami.

 

---------- Post added at 21:28 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

 

Znalazłem auto moich marzeń, może to nie Logan ale zawsze ta sama marka http://otomoto.pl/dacia-inny-C7754458.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kutfa a gdzie podział się nasz MOD ?? ponoć ma sprawować władzę i trzymać tutaj porządek, a jakoś jego nie widać

 

zaglada tu codziennie

i nawet pozadki czasami robi

 

i znow weekend az do poniedzialku do 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art Twój wybór jest godny głębszego zastanowienia ... fura jest full wypas i pewnie IGŁA ;) JA BYM WOLAŁ RÓŻOWĄ I MOŻE BYĆ NAWET STARSZA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JA BYM WOLAŁ RÓŻOWĄ I MOŻE BYĆ NAWET STARSZA
Sie przemaluje, koleś już ma wprawę i nawet powiedział, że zrobi mi taką zaje tapicere gratis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do tego jakieś extra wypasione alluski 13" i oponki wielosezonowe, mogą być nawet nalewane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, no coś Ty, jakie alusy ?? Super extra wypas stalówki zrobione na rdzawy metalik z sexi deklami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale na 3 śruby max ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dwa dni pracy za mną, jeszcze pięć i wolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja stuknę konia na L-4 bo w domu ospa ;( i jeszcze jakieś 7 dni w domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalcz1976 no to na bogato. Ja jak teraz bym poszedł na L4 to mógłbym od razu przejść na bezterminowy urlop bezpłatny. Takie se wymyślanki teraz robią we firmie. Nie chce ktoś kosztownego w utrzymaniu nieroba ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ART - a tam zaraz nieroba... to nie średniowiecze... Twój prezes zarabia tyle pewnie co 30 takich jak Ty i ja albo lepiej h... go wie zresztą, choroba nie wybiera a jak by ci się przytrafiło coś bardzo poważnego to byś poszedł do pracy? NO PEWNIE ŻE NIE! - ja się cieszę tylko że mi zostało już kilkanaście miesięcy i potem to mi mogą na fujarce pograć no i zabieram się za siebie - tylko szkoda że tak późno ;) swoje to ja w pracy już przeszedłem i p...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a Ty spać nie możesz ?? Ja o tej porze to do roboty wstawałem. A jeśli chodzi o prezesa to ile on może zarabiać to się musisz JaLe pytać. Oni sa bliżej, bynajmniej pracują w jednym budynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadziwię Cię Art - nie spałem od 03:58, pustki na tym naszym forum aż mnie to zaczyna rozbrajać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano pustki. Ale co zrobić ?? ładna pogoda i pewnie większość wybyła gdzieś nad wodę albo na jakiegoś grilla. Ja dopiero wybywam 30 - 31 na :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nie chce klikac w klawisze

mam normalnie klawiszowstret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam normalnie klawiszowstret

No to mnie rozbawiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo 4:45 jestem! dla wszystkich odwiedzających miłego dnia ( tzn. bezbolesnego poniedziałku) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz JaLe pytać

 

Nie wiem Panowie ile ma prezes, ale to chyba lepiej bo pewnie wtedy człowiek się frustruje jak się okaże że to jest np. "tyle co ja x 10"

 

Art Leffe nie wiedziałem, że tak źle po tamtej stronie. Właściwie to sam nie jestem pewien naszej sytuacji a planuję kupić mieszkanie i trochę się boję ryzyka przy spłacie kredytu.

Swoją drogą macie jakieś typy banków z niskim oprocentowaniem? I koniecznie "z dopłatą 50% odsetek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrzanić prezesa... fajnie że są kliki ;)

 

---------- Post added at 08:19 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

 

oj coś cicho na tym naszym forum ... pogoda coraz bardziej sprzyjająca na organizowanie spotów a wiara się nie garnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JaLe nasza strona płotu jest niczym ... tylko brakuje pewnego napisu. Za każdym razem co podchodzę do portierni to się zastanawiam czy mnie wpuszczą na zakład. Kutfa mogli by w końcu powiedzieć kogo, co i jak, bo to wprowadza drażniącą atmosferę.

 

A tak w ogóle to siemka z rana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności