Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

najgorsze palenie.

[ame]

[/ame]

plus "głupkowaty" śmiech.

pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Grzesiu, że nie masz na co kasy wydawać, jak coś to ja poproszę końplecik 205/55/16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry. Panowie co to jutro z tym spotem???? bo jak widzc pogoda troche nam nie fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???????????????????????????????????????????????????????????

MARECKI jak było na spocie ??????????????????????????

Szkoda gadać :!::!::!::!::evil: Zachowaliście się jak dzieci :!::!::!: Jak ktoś wspomni o spocie to osobiście wybije mu to z głowy :!::!::!: :!:Najpierw dużo krzyku a potem co zesrało się coś :?::?::?: Pod marketem o 16 niebyło nikogo prócz jednego auta MOJEGONo był jeszcze jeden passek ale bez właściciela.Czekałem do 16:15 16: 20 sam pojechałem do Kaławy a dokładnie to z synem .Było nas trzech SAMMY JA I JESZCZE JEDEN KOLEGA.

I TY CHCESZ BYĆ OPIEKUNEM ?????????????????????????????????? CHYBA SE JAJA ROBISZ :!::!::!::!::!: Powinieneś przyjechać choćby nawet paliło się i waliło zwłaszcza po tym jak na wszystkich się fuczyłeś . Szkoda gadać .

LEPIEJ SIĘ NIE PCHAJ NA OPIEKUNA BO OPIEKUN TO MUSI DOTRZYMAĆ SŁOWA A PO ZATYM TO LUBUSKIE MA OPIEKUNA SAMMYEGO ON BYŁ TY NIE ŻENADA CHŁOPIE

 

---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:38 ----------

 

Acha dzięki za wlepe SAMMY

 

//wiem ze cisnienie i nerwy ale przesadziles kolego z wielkoscia czcionki. artmin

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85
Powinieneś przyjechać choćby nawet paliło się i waliło

 

stary po 1 moje dziecko ma 4 lata i żygało jak kot do tego angina ropna, musiałem jechać na pogotowie, po 2 była dupna pogoda. Sory ale mam rodzinę a to dla mnie ważniejsze. I nie pisz zanim się nie upewnisz co się działo. A jak mi kur#%* nie wierzysz - przyjedź, zobaczysz gardło mojej córki. - Zresztą - po co ja się tłumaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że wypadki i choroby chodzą po ludziach, ale nie wciśniesz że Twoja córka zachorowała dzisiaj o 15.30 tuż przed tym jak miałeś wyjść z domu!!! Był cały dzień żeby chociaż słowo napisać że nie możesz. Miało być 9 aut, więc co z pozostałymi 6???? Też im coś wypadło w ostatniej minucie i nie mieli kiedy napisać??? Skoro pogoda lipna to trzeba było już wczoraj ustalić, że przekładamy to na inny termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że wypadki i choroby chodzą po ludziach, ale nie wciśniesz że Twoja córka zachorowała dzisiaj o 15.30 tuż przed tym jak miałeś wyjść z domu!!!

I tu kolega ma racje tak jak powiedziałem ŻENADA dużo gadasz mało robisz trzeba było odwołać spot napisać coś ja sprawdzałwm ostatni raz forum 15:35 przed wyjazdem nikt nic nie odwołał a napewno nie ty PSEŁDO OPIEKUNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

mała czuje się źle cały dzień.....

 

ty PSEŁDO OPIEKUNIE

 

słuchaj, ja naprawde jestem miły, ku$%^ nie pisz do mnie takich rzeczy. Wiem że jestescie źli ze nie wyszło, ale to nie jest koniec świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mała czuje się źle cały dzień.....

To trzeba było napisać :

Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH SPOT ODWOŁANY

 

A nie teraz kity pociskać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

słuchaj, zaczynam się denerwować, to że ja nie byłem OK, ale czemu do mnie masz żal że inni nie przyjechali, nikt mi nie dał znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, zaczynam się denerwować, to że ja nie byłem OK,

I teraz ci dam spokój bo przyznałeś się że dałeś d.... Więcej razy tego nie rób !!!!!

A co do innych to nie było mowy do innych nic nie mam tylko do ciebie to ty najwięcej krzyczałeś.

Przyznałeś się no i git

marecki88 idziemy spać kolega się przyznał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja :]

Dobranoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i cala para poszla w gwizdek.

pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no grzes komplecik tzn 3 autka byly

wiec srednia utrzymana

 

ja jednak nie moge zrozumiec dlaczego organizator nie dojechal

ale to juz jest jego sprawa

 

ale mysle ze jak by spoty byly w zg to by mu nic nie przeszkadzalo bo na wache by wydawac nie musoal

zawsze by podmiejskim z pare pln-ow podjechal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale mysle ze jak by spoty byly w zg to by mu nic nie przeszkadzalo bo na wache by wydawac nie musoal

zawsze by podmiejskim z pare pln-ow podjechal

:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol

Sammy dobry tekst dawaj następny :lol:lol:lol:lol:dobrze:dobrze:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu dużo krzyku i podwinięte ogony. Masakra. Chyba trzeba sobie odpuścić ustawki na forum i przejść na mniej zawodny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te summy cwaniaku przyjedz do nowej soli masz przeciez TDI poi co ja bede szarpal sie 2,8 w gazie jesli ci wychodzi taniej ??

takie teksy zostaw se dla kolegow z podworka co bo to juz przesada!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sammy no nie przesadzaj, pogoda typowo barowa to i się na forum zaglądać nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności