Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Sammy!!! C oreczka zrobiła miejsce dla drugiego dzidziusia więc jeszcze raz serdecznie gratuluję :)))

 

Już jutro weekend ;) zajefajnie, Sammy to masz córe wage i to urodzoną 32 lata i kilka godzin po mnie ( bo ja miałem impre wczoraj 15.10.). Cieszcie się pociechą i mam nadzieję że na wiosnę zasilicie w powiększonym składzie nasze lubuskie spotkania, trzeba o tym na serio pomyśleć - pozdrawiam - Michał76

Edytowane przez artmin
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dario71

Witam

wiem,że pisze nie na temat ale mam problem i kurcze nie wiem co mam zrobić .Mamy Passata b3 rocznik 88 na pełnym wtrysku LG.Popsuł nam się sterowników DIGIFANT II / DF-1 num 037 906 022 F chciałabym zrobić mężowi prezent i kupić mu ten sterownik ale znalazłam jedynie podobny na allegro symbole ma takie same tylko tylko zamiast F ma literkę E na końcu proszę pomóżcie czy będzie pasował .Wiem ,że jest zalogowany na waszym forum i mam nadzieje,że mi doradzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

wiem,że pisze nie na temat ale mam problem i kurcze nie wiem co mam zrobić .Mamy Passata b3 rocznik 88 na pełnym wtrysku LG.Popsuł nam się sterowników DIGIFANT II / DF-1 num 037 906 022 F chciałabym zrobić mężowi prezent i kupić mu ten sterownik ale znalazłam jedynie podobny na allegro symbole ma takie same tylko tylko zamiast F ma literkę E na końcu proszę pomóżcie czy będzie pasował .Wiem ,że jest zalogowany na waszym forum i mam nadzieje,że mi doradzicie

 

Mogę tylko napisać -nie kupować na aukcjach tego typu rzeczy.:634:Kilku moich kolegów kupili np.przekaźniki i nie działają a goście nie wymieniają i znowu od nowa typu wysyłka, telefon.Proponuje podjechać do mechaniora elektryka a napewno pomoże lub do sklepu.Pozdrawiam.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nudy, spsć sie już nie chce, morze ktoś zarzuci jakimś tematem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

wiem,że pisze nie na temat ale mam problem i kurcze nie wiem co mam zrobić .Mamy Passata b3 rocznik 88 na pełnym wtrysku LG.Popsuł nam się sterowników DIGIFANT II / DF-1 num 037 906 022 F chciałabym zrobić mężowi prezent i kupić mu ten sterownik ale znalazłam jedynie podobny na allegro symbole ma takie same tylko tylko zamiast F ma literkę E na końcu proszę pomóżcie czy będzie pasował .Wiem ,że jest zalogowany na waszym forum i mam nadzieje,że mi doradzicie

 

zaloz temat w dziale technicznym tam napewno ci odpowiedza na to zagadnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już łeb przestał boleć po imprezce , weekend chyli się ku końcowi, wszystkim życzę łagodnego poniedziałku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalcz1976 fajnie masz, ja jutro mam 4 dzień z cylku pracy i wtorek będzie służył mi jako łykend. Rano musze jechać do Wrocka na kontrolę a wieczorkiem na piwko z kumpelą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art szkoda, że nie dałem Tobie cynku - byłem 2 razy w Zielonej, raz w czwartek a drugi w sobote ale następnym razem to odezwe się wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Kiedy przeczytałem o szkodliwości picia alkoholu,rzuciłem ....... czytanie !!!!!!!!

Kieliszek 5 pln-ów, 0,5 l. wyborowej 20 pln-ów, spojrzenie kobiety jak wracasz pijany do domu .......... bezcenne !!!!!!!

Kolega ma niezły zbiór tekscików ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega ma niezły zbiór tekscików

 

samo życie kolego :D

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry :)

 

Kutfa, powoli wracam do przeglądania neta i zaległości na forach VW. Masakra ile tego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
samo życie kolego :D

 

pozdrawiam !!!

Coś w tym jest ... a nawet tak właśnie jest:eek: pozdrawiam również!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny weekend, dziś w nocy zmieniamy czas, pośpimy do końca marca o godzinke dłużej, wkurza mnie walka z oszronionymi szybami w aucie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z nimi nie walcze

butelka letniej wody dosc szybko zalatwia sprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie.

wybiera sie ktos moze na spocik zach-pom do glinnej? moze sie zbierzemy i zakonczymy ten sezon wspolnie.

ja jestem na tak, ale z wiadomych dla mnie wzgledow sie nie zapisuje na liste.

 

 

ja nie walcze ani woda ani niczym. po prostu odpalam padlucha i niech sie silnik zagrzeje to wszystko wydmucha. lenistwo rulez!!!!

pozdro :provw:

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności