Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

@ Lewy - nie mam gazu u siebie. Gdzie we wrociszowie będziesz zakładał? U Pawła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz że nie wiem jak on ma na imie :( jeżdziłem do niego z 3 autami i zawsze dobrze się kończyło :) a po za tym ma dobre opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaz jest dla kuchenek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj kolego mylisz się:P jak ma się pojęcie jak eksploatować autko to można jeździć a jeździć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy - ile cie instalacja do passka wyniesie? i kiedy bedziesz w tym wrociszowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gaz jest dla kuchenek:)

 

A Ci co latają na ropaku i benzynie siedzą i płaczą że coraz drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gaz jest dla kuchenek

 

Gaz nie szkodzi silnikowi, pod warunkiem, że jest prawidłowo zainstalowany i wyregulowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będe podstawiał autko w niedziele wieczorem bo ma mi robić w poniedziałek od rana:) a instalacja będzie mnie kosztowała 2400zł niby dużo niby nie ale zwróci się po niecałym roku:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gaz jest dla kuchenek:)

Raczej do zapalniczek, a ropa do traktorów, ja mam V6 i w głębokim poważaniu ile to chleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka! wie ktoś gdzie wyciągaja urwane świece bez sciagania głowicy??Najlepiej okolice gorzowa. Bo mam malutki problemik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Czy jest ktoś z Zielonej Góry, kto użytkuje B4 ew B3 z 1.8 90 KM (w moim przypadku ABS) i wsiadł by w moje auto, przejechał się i powiedział czy jedzie normalnie czy muli bo mi się wydaje że strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LEWY987 - twój passat to srebrne kombi na niemieckich blachach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemanko. Czy jest ktoś z Zielonej Góry, kto użytkuje B4 ew B3 z 1.8 90 KM (w moim przypadku ABS) i wsiadł by w moje auto, przejechał się i powiedział czy jedzie normalnie czy muli bo mi się wydaje że strasznie.

Jak koleś miał ten silnik w Golfie III to go objeżdżałem jak chciałem swoim 1.9 TD 75 kucy. Ten silnik w tej budzie to porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak koleś miał ten silnik w Golfie III to go objeżdżałem jak chciałem swoim 1.9 TD 75 kucy. Ten silnik w tej budzie to porażka

 

No rakiety to się nie spodziewałem :)

Przesiadłem się z V6 i niestety czuję różnicę, ale auto potrzebne mi do jazdy a nie przejażdżek, do czego zmuszało mocniejsze auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No rakiety to się nie spodziewałem :)

Przesiadłem się z V6 i niestety czuję różnicę, ale auto potrzebne mi do jazdy a nie przejażdżek, do czego zmuszało mocniejsze auto

 

Ja mam V6 i jakoś potrafię się lansować po mieście. Kwestia przyzwyczajenia. A to że sobie potrafi chlapnąć koło 15 litrów przy pazurkowej jeździe to przyroda, Przy spokojniej jeździe jestem w stanie utrzymać spalanie na wysokości 12 litrów po mieście to tyle samo mniej więcej co koleś w Golfie mk4 z silnikiem 1.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co plakac nad spalaniem

ja mam vitarke 2,0 szykuje ja do off-roudu

i jak narazie to ona mi pali za 100 na 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam V6 i jakoś potrafię się lansować po mieście. Kwestia przyzwyczajenia. A to że sobie potrafi chlapnąć koło 15 litrów przy pazurkowej jeździe to przyroda, Przy spokojniej jeździe jestem w stanie utrzymać spalanie na wysokości 12 litrów po mieście to tyle samo mniej więcej co koleś w Golfie mk4 z silnikiem 1.6

Jak Cię stać na to to tylko pozazdrościć :) Dopóki nie zacząłem robić więcej km. też akceptowałem średnie spalanie mojej V6 na poziomie 10L bo odczucia z jazdy wybaczały wszystko. Teraz przyszedł czas na większe jeżdżenie, trzeba przejść na LPG i chwilowo zapomnieć o dobrodziejstwach mocy. No tak czasem w życiu jest, albo buraczki albo ziemniaczki haha

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma co plakac nad spalaniem

ja mam vitarke 2,0 szykuje ja do off-roudu

i jak narazie to ona mi pali za 100 na 100

 

Czemu jeszcze nie zostałem tym wynalazkiem przewieziony. Normalnie mam focha i usunę Ciebie z kontaktów na NK (jak bym miał tam konto :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki :) potrzebuje informacje gdzie w zielonej lub okolicy mógłbym sprawdzić autko VAGiem :) nie bardzo mam Kiedy jechać do swojego mechanika w FSL a mam problem i chciałbym się dowiedzieć jak na niego zaradzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ZG to za studiem, koło uz, za orlenem jest tdi power czy jakoś tak, lepszego gościa nie widziałem do diesli.

 

A na szybko to zapraszam do sulechowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności