Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Byłbym wam bardzo wdzięczny ponieważ ja do GW mam 650km w jedną stronę. Bo auto na zdjęciach wygląda pięknie , a jestem jak w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbę, Interesuję mnie samochód w Kożuchowie pod Zieloną Górą, jeździ ktoś tam może lub mieszka żeby mógł mi go sprawdzić ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walldi dawaj namiary to sie może któryś z okolicy ruszy. Ja do tego miasta seksu i biznesu mam 35 km to w sumie nie daleko ale są i z bliższej okolicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam prośbę, Interesuję mnie samochód w Kożuchowie pod Zieloną Górą, jeździ ktoś tam może lub mieszka żeby mógł mi go sprawdzić ? Pozdrawiam

Jutro będę przejazdem tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam prośbę, Interesuję mnie samochód w Kożuchowie pod Zieloną Górą, jeździ ktoś tam może lub mieszka żeby mógł mi go sprawdzić ? Pozdrawiam

 

Jakieś namiary .

Edytowane przez p10tr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może gdzie w okolicy Zielonej Góry można nie drogo zawirusować b6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Arkiem. Ma zakład na terenie DOMETU na Kożuchowskiej. Robi cuda z elektryką i elektroniką w autach to może i tym też się zajmuje. Mnie nie interesuje wirusowanie także nie dopytywałem się jego czy to ogarnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cuda z elektronika moze i robi, ale do paska mi proponowal boxa za 1800 zl i bez hamowni, to sobie go odpuscilem.

Boxa bez hamowni mozna za 300-500zl wlozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem są miejsce gdzie można wgrać sam soft za 300-400zł bez hamowni. Chciał bym zchipować do 130km wiec chyba bez niej by się obeszło, pytanie gdzie można to zrobić za takie pieniądze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z paskiem 1,9 130 km wycieka mi olej z filtra oleju z pod tej plastikowej nakrętki co z tym zrobić

 

---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:47 ----------

 

jest tu ktoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co słyszałem są miejsce gdzie można wgrać sam soft za 300-400zł bez hamowni. Chciał bym zchipować do 130km wiec chyba bez niej by się obeszło, pytanie gdzie można to zrobić za takie pieniądze ?

spytaj jakiegos mechanika, oni takie rzeczy przewaznie wiedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cuda z elektronika moze i robi, ale do paska mi proponowal boxa za 1800 zl i bez hamowni, to sobie go odpuscilem.

Boxa bez hamowni mozna za 300-500zl wlozyc.

najlepiej że się wtrące kolego to poszukaj na allegrow dziale tuning tam widziałęm takie rzeczy, ja wolę jednak wirusować ale plan mam ambitny tak okolo 180 KM a co wyjdzie to powie pan gdy go odwiedzę. DO ZOBACZENIA NIEDŁUGO NA WASZYCH DROGACH gdyż się wybieram w okolice żar jak co roku w czasie wszytskich świętych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

montował to ktoś do siebie bo znajomy się pyta, a ja sam to nie wiele mu powiem bo nie montowałem.

Jakościowo jak to wygląda, czy nie jest awaryjne i czy bezpieczne oraz czy opłaca się to montować?

http://moto.allegro.pl/alarm-volkswagen-passat-b5-96-05r-czujniki-ruchu-i1898082061.html

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem to:

 

http://moto.allegro.pl/alarm-piloty-scyzoryk-logo-vw-skoda-audi-cz-ruchu-i1879466163.html

 

i jestem zadowolony. Działa OK, ma f. komfort, czujki ultradźwiękowe itp.

 

[ATTACH=CONFIG]68553[/ATTACH]

Edytowane przez neurojarre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamontowałem to:

 

http://moto.allegro.pl/alarm-piloty-scyzoryk-logo-vw-skoda-audi-cz-ruchu-i1879466163.html

 

i jestem zadowolony. Działa OK, ma f. komfort, czujki ultradźwiękowe itp.

 

[ATTACH=CONFIG]68553[/ATTACH]

 

Montowałeś sam? Czy to trudne? Jest jakaś instrukcja jak to zamontować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

montował to ktoś do siebie bo znajomy się pyta, a ja sam to nie wiele mu powiem bo nie montowałem.

Jakościowo jak to wygląda, czy nie jest awaryjne i czy bezpieczne oraz czy opłaca się to montować?

http://moto.allegro.pl/alarm-volkswagen-passat-b5-96-05r-czujniki-ruchu-i1898082061.html

Pozdrawiam

 

za 175zł CHYBA dobrego alarmu sie nie dostanie, chociaz z drugiej strony jak mają auto zabrać to i tak zabiorą. Rok temu w carsystem na warszawskiej (GW) montowali mi alarm w pasku, do dzisiaj działa ok, za sprzęt + montarz zawołali 800zł, o szczegółach nie będe pisał bo złodzieje nigdy nie spią:>, wg. mnie najlepiej szukać rzadko kupowanego i używanego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 175zł CHYBA dobrego alarmu sie nie dostanie, chociaz z drugiej strony jak mają auto zabrać to i tak zabiorą. Rok temu w carsystem na warszawskiej (GW) montowali mi alarm w pasku, do dzisiaj działa ok, za sprzęt + montarz zawołali 800zł, o szczegółach nie będe pisał bo złodzieje nigdy nie spią:>, wg. mnie najlepiej szukać rzadko kupowanego i używanego modelu.

 

Wiadomo własne zabezpieczenia najlepsze, ale dodatkowo taki zestaw opłaca się zakładać jeśli on nie ma pilotów czy nie?

 

Czy lepiej ten co podał kolega?

 

Ja zamontowałem to:

 

http://moto.allegro.pl/alarm-piloty-scyzoryk-logo-vw-skoda-audi-cz-ruchu-i1879466163.html

 

i jestem zadowolony. Działa OK, ma f. komfort, czujki ultradźwiękowe itp.

 

[ATTACH=CONFIG]68553[/ATTACH]

Edytowane przez shred23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co podał neurojarre wygląda lepiej porównując obie aukcje - przynajmniej ja mam takie wrażenie, dodatkowo dodasz kilka niespodzianek dla nieproszonych gości i będzie dobrze, jakieś odcięcie,wywalenie wkładek itp, ja nawet blokade na kiere ze sobą woże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności