Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów VW Passat.pl z STONEHENGE-Anglia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak będę na miejscu wrzuce fotki.Ale za to pogoda nas nie zadawala jest teraz +18st.C.Co chwile pada deszcz a u was UPAŁY!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robinek2 a pada ciepły deszcz ?? Bo jak tak to też macie tam lato :) A co Ciebie tam wygnało na to pole z kamieniami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!Wyjazd na małe wakacje.Pogoda typowo angielska deszcz rano a teraz słonko świeci i tak na zmiane tem.+17 st.C !Noce zimne.No świetnie się jeździ lewą stroną.Na rondzie o mało co nie pojechałem w prawo!!!!Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje się jeździ "pod prąd", nigdy nie narzekałem. Mili ludzie którzy się nigdzie nie spieszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nie zaglądałem do tego forum.... niezły tu asfalt się zrobił ;) pozdrawiam. Art!!! pod prad tak ale na jeddnym kole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda są bardzo mili ludzie,ale polaków na każdym kroku. Dzis pogoda dopisuje jest aż 21st.C. ale jest swietnie cos nowego. Piwo tyskie w tesko 8zł.Szok!!!!!!!!!!!!! 0,5smirnow 70zł.!!!!!!!!!Jak tu się napic??????? Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgol3000

Witam. Mam nadzieje ze trochę pracy umysłowej nie zburzy czytelnikom sobotniego wieczoru. Moj pasek bierze olej :-))) ale niespodzianka ale proszę nie kląć i poczytać dalej bo ciekawie. Pomny przestog by nie pytać głupio, przysiadłem fałdów i poczytałem forum - wiec najpierw odma - wymiana na firmowa trochę pomogło przewód za odma prawie suchy ale dalej bierze, wiec za ciosem turbo na nowe, tez pomogło ale dalej jest nie tak - bierze jakieś 0.7 litra na 1000. Pogłówkowalem i sprawdziłem ciśnienie oleju i tu niespodzianka ma być 2 bary/2000 obr a ja tu mierze 4.5 bara/2000 obr. Na to dalej jak się powiedziało a to i trzeba b. Wymiana pompy bo tam jest zawór nadmiarowy, ciśnienie spadło do 4 barów i za boga nie chce mniej. Ostatnim działaniem była wymiana oleju z płukaniem silnika specjalnym wynalazkiem z niemcowni (desperacja). No i kicha żadnych rezultatów. Ma możne ktoś ma pojecie co to możne być???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorgol3000 zadzwoń do Sebastiana pod nr 605284167 może on Tobie coś podpowie, ale powiedz jemu, skąd jesteś, bo on ma warsztat w ZG i nie wiem czy aż tak chętnie będzie się dzielił swoją wiedzą, a ma ją sporą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorgol3000, a ten olej nie znajduje się w płynie chłodniczym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a co to może być wyjeżdżam dzisiaj zielonej góry mam hamulce jestem we wrocku wszystko ok jadę z powrotem do zielonej (samochód stal ok 4h w jednym miejscu) po ok 10 km mam brak hamulców (pedał jest miękki hamuje mi dopiero jak wcisne na max) zatrzymuje się na chwile sprawdzam płynu mam ok jadę sobie dalej i pozostałe km do zielonej hamulce mi działają. płynu nic nie obyło. co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompa hamulcowa ? w mk3 tak mi się działo , wymieniłem i przestało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a co to może być wyjeżdżam dzisiaj zielonej góry mam hamulce jestem we wrocku wszystko ok jadę z powrotem do zielonej (samochód stal ok 4h w jednym miejscu) po ok 10 km mam brak hamulców (pedał jest miękki hamuje mi dopiero jak wcisne na max) zatrzymuje się na chwile sprawdzam płynu mam ok jadę sobie dalej i pozostałe km do zielonej hamulce mi działają. płynu nic nie obyło. co to może być?

 

ja mialem podobnie jakis czas temu. tylko u mine dziwne ze powiazane bylo to z wysprzeglikiem sprzegła. wysprzeglik uszkodzony - hamulec twardy jak kamien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

co tam słychać panowie ? kiedy spot ? są wakacje, jest trochę czasu, jest pogoda - a NAs nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W taką pogodę to aż sieni nie chce wsiadać do auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

w zimie za zimno, w lecie za ciepło, w weekend nie bo odpoczywacie, w tygodniu nie bo pracujecie. no ale ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se tego tak nie bierz do serca ale w taką pogode to jedyne miejsce gdzie bym z miłą chęcią przyleciał na spota to jakiś zbiornik wodny albo klimatyzowany lokal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe zgadzam sie masakra jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już się robi chłodniej, jakiś wiaterek idzie a jutro temp spadnie ponad 10 stopni... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff

w koncu weekend

jakos ta praca od 20 do 4 mnie strasznie wykonczyla w tym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Koledzy czy ktoś byłby tak miły i chętny sprawdzić mi jedno autko w Gorzowie? Więcej info na pw lub tutaj jakby ktoś się znalazł ;)

 

Z góry dzięki za zainteresowanie,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności