Skocz do zawartości
Gość bobo9675

zablokowalo drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobo9675

Dzisiaj rozkrecalem drzwi.Mialem wszystko rozkrecone-tapicerka silownik itd odszedlem na chwile a wiatr zamknal mi je .Klamka nie idzie ciagne za pret tez nie co moglo sie stac???Jak je otworzyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo9675

To co mi podales jest chyba do tylnych drzwi!Nie napisalem wyzej ze chodzi o przod-przepraszam.Ja nie mam wogóle takich czesci jak sa na tej fotce(srodkowa).Mial ktos moze taki problem?Jak otworzyc te drzwi.Juz mi rece opadaja.Na to wszystko dzisiaj wylecial jeszcze pret od klamki wewnetrznej ale i tak ona nic nie dawala ciagnac za nia drzwi sie nie otwieraly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co mi podales jest chyba do tylnych drzwi!Nie napisalem wyzej ze chodzi o przod-przepraszam.Ja nie mam wogóle takich czesci jak sa na tej fotce(srodkowa).Mial ktos moze taki problem?Jak otworzyc te drzwi.Juz mi rece opadaja.Na to wszystko dzisiaj wylecial jeszcze pret od klamki wewnetrznej ale i tak ona nic nie dawala ciagnac za nia drzwi sie nie otwieraly.
.Nie jestem pewien z tyłu chyba jest biały plastik a z przodu języczek.

W tej wypowiedzi są zdjęcia elementów przednich drzwi i tylnich bo zablokowane miałem oboje ). Skoro nie masz takich części to jest to biała kostaka ( środkowe foto ) z tylnich drzwi a w przedznich masz języczek foto nr 3.

Zlokalizuj ten języczek wciśnij go i powinno się udać , przynajmniej u mnie podziałało.

 

 

 

No chyba , że w B3 jest inne rozwiązanie ale nie wydaje mi się .

Pozdrawiam Miłosz i Powodzonka :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo9675

Mam ten jezyczek dusze i nic zero reakcji.Nie wiem juz co robic.Jak je otworzyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kal

Witam ja miałem podobną sytuację i po długim namyśle i wielu próbach okazało się że podczas demontażu siłownika wcisnąłem go i zaryglowałem zamek i nawet tego nie zauważyłem, m oże u Ciebie jest podobna sytuacja. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo9675

Tylko ja mam wszystko odlaczone silownik tez nie jest podlaczony mechanicznie do zamka.A ten cypel od zamka co jest polaczony z silownikiem takim plastykiem jest zablokowany wogoole nie moge go ruszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dareckiTDi

jak mnie przedwczoraj zablokowalo przednie drzwi to otworzylem tylne, wziolem dluuugi srubokret krzyzakowy i przez szczeline miedzy przednimi a tylnym drzwiami wykrecilem srube ktora trzyma klamke przednich drzwi i w ten sposob wyjalem klamke, nacisnolem ten pierdolnik i drzwi otwarte, co z tego jak od czasu do czasu mi sie blokuja, nowe czesci bardzo drogie a na szrocie ciezko spotkac cokolwiek do B-4.Te klamki to moim zdaniem kompromitacja takiej marki jak VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo9675

Jest sens ja wykrecac jezeli ten jezyczek co tam jest wogole nie reaguje?Czy to cos da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo9675

Ma ktos moze jakis pomysl jak sie za to zabrac? i Czy wogole warto moze odrazu pociac i wywa;ic drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo9675

Zadne sposoby nie dzialaja.Bylem u mechanika mowi ze zamek sie zepsuł.I bedzie trzeba ciac drzwi.Zna ktoś może inny sposób jak sie dostać do zamka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siura niech sobie utnie a nie drzwi , z drastyczniejszych środków lepiej najpierw klamkę rozwalić i przez otwór drutem odblokować drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ja tak mialem to zdjalem tylne drzwi i juz widzialem zamek przednich. wzialem srubokret dlugi plaski, przylozylem do jezyka trzymajacego skobel i uderzylem mlotkiem przez srubokret. puscilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo9675

przez klamke nie idzie mam tapicerke sciagnieta i zaden sposob nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności