Skocz do zawartości
Gość JarekKi

zastaw PREMIUM i Nokia E65

Rekomendowane odpowiedzi

Gość amer

Witam,

Mam zestaw Premium 510, chcę podłączyć Samsung Omnia. Komputer widzi telefon, ale nie można się do końca zalogować. Do tej pory miałem Nokia 6280 - działała bez problemu - super. Co robić, jak żyć....

Edytowane przez amer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

Ja miałem problem z odpowiednio szybkim wpisaniem kodu w Omnie, jak to sie udało to juz poszło dalej. Musisz próbować. Sprawdz czy włączyłeś opcje "zezwalaj na zdalna karte SIM" ktora jest gdzies w ustawieniach schowana. Co do moich problemow z Omnia pisałem już wyżej chyba, lub w innym watku. Pociesze tylko że napewno sie da bo mi działało z problemami z podswietleniem Omnii ale działało.

 

Pozdrowki

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie powielam ale napisze jak udało mi się podłączyć nokie n8 do zestawu premium(ten z możliwością pisania sms) Na początku Passat b6 wogóle nie widział mojej noki. Teraz łączy się normalnie jak z każdym telefonem. Po pierwsze należy 'rozblokowac' nokie ( sposobów jest mnóstwo) jedne polegają na wyrobieniu certyfikatu do podpisywania aplikacji inne ingerują w soft natomiast ja użyłem sposobu związanego z instalacją "antivirusa", ROMpatcher+, oraz 4 servereków na noki. Na koniec mozna wszystko odinstalować. Teraz najważniejsze ściągamy program na naszą nokie Tweaks v1.12 gdy go zainstalujemy musimy wejśc w Settings--> Manage plugins, najechać na Bluetooth setings i dać instal. ( wymagane połaczenie z internetem) ok cofamy się do poprzedniego menu wchodzimy w zainstalowany Bluetooth setings i restartujemy phona ( wszystkie opcje powinny być już dobrze ustawione). Po restarcie noki pędzimy do auta i cieszymy się działającym bluetoothem. Możliwe ze modyfikacja będzie działać też na innych nokiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności