Skocz do zawartości
Gość JarekKi

zastaw PREMIUM i Nokia E65

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JarekKi

Witam wszystkich!

(Witam podwójnie, bo to mój pierwszy post :) )

mam problem z podłączeniem Nokii E65 do zestawu premium w moim nowym wszystkomajacym Pasku....

telefon i samochód widzą się i łączą, skopiowały się kontakty do pamieci zestawu, ale nie idzie zadzwonić, bo zestaw nie widzi sieci (na ekranie navi komunikat 'No network', na wyświetlaczu uniwersalnym 'pusta' ikonka' siły sygnału GPS.

Myslałem, że to wina softu Orange (wyczytałem w sieci, że w UK był taki problem z telefonami od Vodafone), ale wgrałem najnowszy soft z Nokii (nie Orange;owy) i jest to samo.

Ktoś ma pomysł co zrobić?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

Serwis, moze antena wypadla z gniazdka, gdzies ja musza podłączać.

 

Pozdrowki

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekKi

witam,

dzięki za podpowiedź, też miałem taką koncepcję. Serwis sprawdził cały zestaw i zrobił duże oczy:eek:. niby wszystko w porządku, a nie działa. ich koncepcja polega na wymianie całego sterownika telefonu. na gwarancji, niech sobie wymieniają.

na sterownik oczywiście trzeba poczekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

Ja sie podlamalem bo ten zestaw nie dziala z zadnym nowym telefonem nie Nokii, np z Iphonem, ktorego bardzo miec bym chcial a tak to kicha.

Fajnie ze cos podpowiedzialem. Serwis to serwis ja sie nie przejmuje i z kazda pierdolka jezdze i robia w miare dobrze i chetnie.

 

Pozdrowki

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekKi

...odpowiadając sam sobie ;-)

serwis wymienił cały sterownik zestawu Premium i zadziałało!

moje podejrzenia sa takie, że sterownik był od varianta, który ma antenkę na dachu (płetwe), a moja limuzyna ma w szybie.

jakby nie było wszystko działa ok.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie podlamalem bo ten zestaw nie dziala z zadnym nowym telefonem nie Nokii, np z Iphonem, ktorego bardzo miec bym chcial a tak to kicha.

Fajnie ze cos podpowiedzialem. Serwis to serwis ja sie nie przejmuje i z kazda pierdolka jezdze i robia w miare dobrze i chetnie.

 

Pozdrowki

Paweł

 

No właśnie Nokia zostaje trochę w tyle. Sam wymienię teraz Nokię N93i na: albo "HTC touch diamond" lub "Iphona 3G" lub "Samsung Omnia i900" i co Passat oferuje - nic !!!

Mozna podłaczyć jekieś stare Nokie i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

No zawsze można zamontować najnowszy zestaw głośnomówiący Nokii i z nim działa każdy HTC i Iphone. VW nie wiem dlaczego montuje te stare badziewie. Ale VW tak już ma :-)

 

Pozdrowki

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie podlamalem bo ten zestaw nie dziala z zadnym nowym telefonem nie Nokii, np z Iphonem, ktorego bardzo miec bym chcial a tak to kicha.

Fajnie ze cos podpowiedzialem. Serwis to serwis ja sie nie przejmuje i z kazda pierdolka jezdze i robia w miare dobrze i chetnie.

 

Pozdrowki

Paweł

 

Mozna powiedzieć, że iPhone to kicha w porownaniu do najnowszego samsunga i900 omnia, którego od tygodnia posiadam.:D Wystarczy dograć spb mobileshell2.1, na to skórę z HTC i odjazd. Dodatkowo spb traveler1.0.1 i automapę5.1 i niech się wszystko chowa.

sorry że takie trochę OT:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

No jacha, tylko on tez z zestawem Premium nie dziala jak kazdy zreszta pocket na windows. Probowałem HTC Tytn II i kicha jak z Iphonem. Ech ten VW , nie moze czegos do konca dobrze zrobic.

 

Pozdrowki

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł kicha jest ale telefon grzechu wart. Zobacz jeszcze sobie na HTC Touch Pro.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadżeciarze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam Matsil. Dorośli jak dzieci też muszą się czymś pobawić. Ja od tygodnia w tym telefonie dłubię i jeszcze trochę dłubał będę.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

Ja za dużo jeżdżę ( w 10 miesiecy 43000km) , dlatego telefon w samochodzie zamówiłem. Mam tez navi i w sumie taki wypasiony pocket nie jest mi potrzebny. Fajny gadzet i tyle, iphone mi sie podoba bardzo , mialem w reku i szybkosc obslugi ekranu niesamowita. Płynne animacje itp itd, teraz używam N95 i mimo ze to niezły telefon to do piet nie dorasta iphonowi obsluga grafiki. Za to ma 3G itp itd. Teraz planuje E71 , model z wbudowana klawiaturą QWERTY. Dużo notuje w telefonie i on sie powinien sprawdzić. Na aparatach i sratach tatatach mi nie zależny, ale fajnie jak są :-).

 

Pozdrowki i może kiedyś zrobią upgrade softu w zestawie Premium , (wiem wiem nadzieja itd...)

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yankee1971
Mozna powiedzieć, że iPhone to kicha w porownaniu do najnowszego samsunga i900 omnia, którego od tygodnia posiadam.:D Wystarczy dograć spb mobileshell2.1, na to skórę z HTC i odjazd. Dodatkowo spb traveler1.0.1 i automapę5.1 i niech się wszystko chowa.

sorry że takie trochę OT:p

 

Masz jakiś pomysł jak podłączyć HTC TYTN II w Pasku B6 ze sterowaniem w kierownicyMam zestaw z 2 przyciskami- i oraz "kluczyk". Może kupić inny zestaw?:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz
No zawsze można zamontować najnowszy zestaw głośnomówiący Nokii i z nim działa każdy HTC i Iphone. VW nie wiem dlaczego montuje te stare badziewie. Ale VW tak już ma :-)

 

Witam, chyba jako pionier kupiłem sobie htc touch diamodnd i tu....niespodzianka!!! Działa z zestawem bluetooth!! Czyta kontakty, widać na ekranie kto dzwoni po nazwie , widać po nazwie połączenie oczekujące. Kupując tego telefonika myślałem, że nie będzie współpracował z rns510, wiedząc że ma win mobile 6.1. Nie wiem, być może htc zrobiło jakiś "myk" , że działa. Testowałem już wiele telefonów i oprócz n6310, se k550i, reszta dzie dzałała. E50, n95 8gb, porażki. Jesli chodzi o htc touch diamond, uważam, że pracuje on NAJLEPIEJ!! Jeżeli mamy przypisane 2 numery do jednej nazwy to wyświetla np. adam home itd. Wiem, że ten tel jest drogi ale panowie przecież mamy drogie autka.

I jeszcze jedno. Moj zestaw to nie premium tylko zwykły bluetooth.

Pozostaję do dyspozycji w razie pytań

Janusz

Edytowane przez kazio
poprawa znaczników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yankee1971

I jeszcze jedno. Moj zestaw to nie premium tylko zwykły bluetooth.

Pozostaję do dyspozycji w razie pytań

Janusz

 

Ja mam jeszcze zestaw zwykły, nie bluetooth. Uchwyt na Nokię, min. 6320,6320i, 7210....

Co muszę kupić, by zmienić na zestaw bluetooth albo móc używać innych aparatów. Może są inne uchwyty?

Edytowane przez kazio
poprawa znaczników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

NO dlatego ten Diamond dziala, RNS 510 + zwykly bluetooth pewnie inne Pocket PC tez beda dzialac. Ja mam stary zestaw z wbudowana klawiaturą (wysuwana) i wyswietlaniem info na ekranie kompa pokładowego. Nie sądze aby widzial Diamonda. Probowalem z HTC i nici a tam jest ten sam bluetooth manager bo to Pocket PC Windows

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz
NO dlatego ten Diamond dziala, RNS 510 + zwykly bluetooth pewnie inne Pocket PC tez beda dzialac. Ja mam stary zestaw z wbudowana klawiaturą (wysuwana) i wyswietlaniem info na ekranie kompa pokładowego. Nie sądze aby widzial Diamonda. Probowalem z HTC i nici a tam jest ten sam bluetooth manager bo to Pocket PC Windows

 

Pozdrawiam

Paweł

Zwykły bluetooth, tzn oryginalny skody. Na pewno oryginalny, tylko czemu z symbianem nie chodził a z win mob działa? A zresztą po co ja się przejmuję!!! Aha jedyny problem jaki znalazłem to uciekają mi nazwy kontaktów z "memory" na głównym pulpicie po nocy. Zostaje puste memory zamiast np. ewa , adam... itp

 

 

NO dlatego ten Diamond dziala, RNS 510 + zwykly bluetooth pewnie inne Pocket PC tez beda dzialac. Ja mam stary zestaw z wbudowana klawiaturą (wysuwana) i wyswietlaniem info na ekranie kompa pokładowego. Nie sądze aby widzial Diamonda. Probowalem z HTC i nici a tam jest ten sam bluetooth manager bo to Pocket PC Windows

 

Pozdrawiam

Paweł

Powiem Ci Robinson , że warto popytać się kogoś kto ma diamonda, moze by ci poszło. Może jakiś numer htc zrobiło.....nie znam się. Powiem tylko tyle, że nigdy zaden telefonik mi tak nie śmigał, a takiego zasięgu to żaden sonyeryk ani nokia nie mają razem wzięte.

Edytowane przez artmin
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

Janusz, popytałem i dostałem na testy Sasmunga Omnia , który jest na Windows i niespodzianka odpaliło i normalnie działa połączenia tak jak z N95. Niestety OMNIA jest jakaś dziwna i bez przerwy włącza podświetlenie ekranu (świeci, przygasa, gasnie i znowu sie zapala i tak w kółko) jak jest w trybie zdalnej karty SIM (po podłączeniu do zestawu Premium). Wiec najnowsze Win Ce 6.1 działa z zestawem Premium, teraz szukam dojścia do Diamonda i bedę testował. Może wszystko bedzie OK!

 

Pozdrowki i jak by ktoś miał jakieś dodatkowe pytania to pytajcie

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Janusz Ja mam zestaw Premium z wysuwaną klawiaturom nad navi i uchwyt w podłokietniku jeśli dobrze rozumiem to będzie chodził z Samsungiem i900 Omnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności