Skocz do zawartości
Gość damiano6677

czy cos was wkurza??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krawcol
NAjbardziej wkur....a mnie lekarze! Banda niewykształconych debili ,ktorzy uwazaja sie za Władców tego swiata. Ciagle narzekaja jak to mało zarabiaja ( jakby innni zarabiali kokosy). I na dodatek źle lecza!! Sa niekompetetni, zarozumiali i czesto sa lakoniczni w swoich enuncjacjach naukowych!!

Cytujac Dorna " Niech spieprzaja za granice, tam bedzie im lepiej"- POPIERAM!!!!!!!!!!!!!

Poczekaj, az zachorujesz-wtedy inaczej bedziesz mowil :hyhy:

A swoja droga wez pod uwage to, jaka jest odpowiedzialnosc lekarza w pracy, a jak jest odpowiedzialnosc kasjerki, dla przykladu :evil:

 

No wlasnie-zapomnialem wczesniej napisac, to teraz dodam-wkur**a mnie Dorn i podobnie myslacy ludzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutwa, Danek :!: Co to za osiedle :?: Ja na takim osiedlu wytrzymałby max 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwują kucharki w mojej pracowniczej stołówce jak nie chcą mi robić pierożków ruskich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mnie denerwują kucharki w mojej pracowniczej stołówce jak nie chcą mi robić pierożków ruskich :D

 

Jak pierożki ruskie to tylko u Babci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak pierożki ruskie to tylko u Babci

 

Oj tu młody jest wyjątek robią na prawdę dobrze :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. a mnie wk..wia co rano stoję sobie na dużym skrzyżowaniu obok domu zielone dla mojego kierunku trwa jakieś 8 sekund a ja na czerwonym czekam 4 minuty. i stoję sobie przede mną jakiś ch.j zapala sie zielone a ja widze że on zaczyna bieg wkładać (czasem kangur i zgon silnika minuta hełtania) i krew mnie zalewa mam ochotę wysiąść i naj...ać temu chu..i po pysku(raz prawie to zrobiłem) co za ludzie.ale sie zagotowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja doloze swoje 3 grosze. Denerwuje mnie najbardziej:

1. Stan naszych drog i postepy w budowie nowych

2. Wieczne klutnie politykow i rozliczenia kto z kim wspolpracowal 100 lat temu zamiast patrzec w przyszlosc i podejmowac szybkie decyzje

3. Korki w miescie

4. Coraz wyzsza cena ON

5. Wieczne narzekanie i smucenie sie naszego narodu

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

a mnie strasznie denerwuja, kierowcy busow przewozwych ktorzy mysla ze sa panami "szosy" a sa zwyklymi chamami i prostakami....

 

o i tyle ode mnie...........

 

mam nadzieje ze nikogo nie obrazilam, ale Ci Panowie ktorzy woza ludzi do Krakowa z pobliskich "wsi" pozamieniali sie z d... na rozum !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kutwa, Danek :!: Co to za osiedle :?: Ja na takim osiedlu wytrzymałby max 2 dni.

No takie się trafiło. Prawie wszyscy mają mieszkania na własnośc wykupione, no i niestety ale sami starcy i staruszki. Młodych jest tu moze z 10 rodzin. Nawet słysałem przypadki, ze jak dziecko plastikowym autem po chodniku jeździło, to zwracali uwage za za głosno. No to kupiłem córce duzy, palstikowy samochód, taki co na niego siąść można i kierowac kierwnica, no i wychodze na dwór i jeszcze DO MNIE jakoś nikt się nie przyczepił. A tylko czekam az ktoś coś powie, to po balkonach wejde i gardło przegryzę, bo już mnie to wkur.....ia. Jak chcą ciszy, to na cmentarz. Zresztą "świerkiem" mi tu zalatuje :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek rzeczywiście masz przej...ne, a jak sie burzą to :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee - no ja to "na miękko" biorę i się nie przejmuję. Staram sie żyć bezstresowo. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza że się urlop skończył i za 10h do roboty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mnie strasznie denerwuja, kierowcy busow przewozwych

 

Niop, z tym sie zgodzę... Też jeżdżę w Krakowie i wiem co to znaczy.. Normalnie zmora!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie duzo rzeczy wqr..ia, ale juz sie nauczylem olewac wszystko. tez mam pojeb..nych sasiadow i co? i nic- pelen zlew. ostatnio zrobilem impreze i nagle ktos wpadl na pomysl aby zaczac skandowac pewne haslo ( wyobrazcie sobie 20 chlopa o 3 w nocy dracych ryje po pijaku) i co? i nic, bo juz wiedza ze ja mam na to wyjeba..e.

kierowcy wszelkiej masci pojazdow tez mnie czasami wkurzaja, ale redukuje i ogien na kotly i znikam.

gdybym mial reagowac na ogolno ludzki debilizm w jakikolwiek sposob, to juz dawno mialbym karte w psychiatryku.

ostatnio zdenerwowal mnie elektryk rozwalil mi skore na siedzeniu(troche mocno). pozniej dolozyl sie mechanik. zalozylem komplet zimmerman+ferrodo dspf no i baran zalozyl 3 nowe klocki i 1 stary. padluch hamowal jak stary zil, wydawal takie dzwieki, ze wstyd. zauwazylem to po 2000 km. wzielem tel i poinformowalem ze czeka go wydatek.

i dalej pelen zlew.

pozdro

heh klocek juz wymieniony, mechanik bedzie zyl. to nie byl zaden 'numer' z jego strony, 'siem pomylil biedaczysko'. ciekawe po co mu jeden nowy klocek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio zdenerwowal mnie elektryk rozwalil mi skore na siedzeniu(troche mocno). pozniej dolozyl sie mechanik. zalozylem komplet zimmerman+ferrodo dspf no i baran zalozyl 3 nowe klocki i 1 stary. padluch hamowal jak stary zil, wydawal takie dzwieki, ze wstyd. zauwazylem to po 2000 km. wzielem tel i poinformowalem ze czeka go wydatek.

i dalej pelen zlew.

 

Czasem sie zastanawiam czy tylko u nas w Polsce takie numery sie odwala, nawet jak mojego ojca auto serwisowalem to potrafili stare swiece wkrecic i napisac ze sa nowe. Mechanicy tez mnie wkurzaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako iż młody jestem to denerwują mnie tak jak Danka stare babki, które mają swoje pieski i tylko drą japy jak kopie z kumplami piłke na chodniku, natomiast jak ida plotkować wieczorem o 23 z psami i szczekają to jest extra.

 

co do starych babć to nie dziwmy się, ale popatrzmy ile ludzi z kraju wyjechało i zostały właśnie te babcie...

 

ps. kiedyś byłem strasznie łatwy do podpuszczenia przez babki żeby jej nawrzucać,

jednak po tym jak pare razy wjechał patrol, poprostu staram sie nie udzielać...

jedno mięsko i zawijam się z miejsca ;]

co innego jak wyjdzie i porozmawia normalnie, powie: ej dzieciaki bardzo was prosze pojdzcie stad czy coś kulturalnego.

a nie wyjdzie babka która widze co niedziele na kazaniu, wyłazi i mówi:

wypier.alać bo zaraz wezwe policje wy znajduchy pier.olone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności