Skocz do zawartości
jago86

wtryski 0,216mm do silnika AHU

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie znalazlem te aukcje http://cgi.ebay.co.uk/1-9TDI-0-216mm-injector-nozzle-diesel-tuning_W0QQitemZ150249611076QQihZ005QQcategoryZ9886QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

cena jest bardzo fajna tylko pytanie czy sie oplaca i czy dalbym rade zamontowac to sam??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko koncowki. musisz to zamontowac w obsadach wtryskow i ustawic cisnienia. nie zrobisz tego sam i generalnie nie kazdy pompiarz potrafi porzadnie cisnienia ustawic. dodatkowo ty chyba bedziesz musial zmienic obsady wtryskow na te z afna.

 

oplaca sie jak najbardziej, zwlaszcza jesli planujesz jakiegos chipsa. na seryjnym sofcie powinien byc przyrost mocy, ale czasem potrzebna jest korekta dawek. dobrze rozpylaja, bedzie mniej palil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no t troszke lipnie, jestem w uk i tutaj raczej pompiarzy nie ma a jezeli sa to sie za bardzo nie opyla :/, a 2 opcja jezeli bym dorwal uzywki od afn. to wystarczy je tylko przekrecic i powinno grac??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no t troszke lipnie, jestem w uk i tutaj raczej pompiarzy nie ma a jezeli sa to sie za bardzo nie opyla :/, a 2 opcja jezeli bym dorwal uzywki od afn. to wystarczy je tylko przekrecic i powinno grac??

 

 

 

 

trzeba ustawic cisnienia!!! bez tego bedzie tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba ustawic cisnienia!!! bez tego bedzie tragedia

ale w opcji 2 chodzi mi o cale wtryski nie o dzysze, poprostu chcialem je wykrecic z innego silnika i wkrecic do swojego a nie tylko dysze. czy w tym wypadku tez potrzebne jest ustawianie wtrysku?? mi sie jakos wydaje ze nie, jezeli sie myle to mnie poprawcie

mniejwiecej o to mi chodzi :

http://www.allegro.pl/item368629152_wtryski_vw_audi_1_9_tdi_wtryskiwacze_afn_110km_kpl.html

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mozesz zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie jak zidentyfikowac silnik afn tj. czy sa na nim jakies oznaczenia??

bo chlopaki maja kila silnikow na podlodze i jedyne co wiedza to to ze to sa 1.9 TDI i nic nad to. lub moze macie nr. wtryskow.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

jak byś dobrze popatrzył to na luzie odczytasz numery z tej aukcji, do której link wkleiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu "przeszczepiania" wtryskow od ahu. czy dziala to na zasadzie "plug and play" czy trzeba jeszcze na nich ustawic dawke paliwa?? bo juz sam nie wiem, przeczytalem kilka tematow ktore podala mi szukajka ale po tej "czytance" mam jeszcze wiekszy zamet w glowie. Prosil bym o jakies wypowiedzi ktore rozwialy by moje watpiwosci.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jago86 jeżeli planujesz robić remap to proponuję zrobić wszystko razem z wtryskami wtedy nie będzie wątpiwości. Mogę Ci dać namiary na zakład, gdzie mi wszystko robili na Irlam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur wiesz zastanawiam sie nad remapem a powiedz gdzie dolkadnie w Irlam bo aktualnie tam pracuje, i ile mniejwiecej bedzie to kosztowalo.

2 sprawa to taka ze zazwyczaj 90% napraw przeprowadzam sam takie moje hobby. wiec wiekszosc mechanicznych rzeczy chce zrobic dla wlasnej satysfakcji ( hodzi tu o przeszczep wtryskow i zastanawiam sie nad turbem z afn.) ale nie wiem czy warto za rok moze 2 chce zmienic samochod [ 2 sprawa ubezpieczalnia wiesz wszelkie modyfikacje trzeba zglaszac a ubezpieczenie rosnie :-( ]. pozatym mysle ze bylo by fajnie sie spotkac niebawem i podac - co Ty na to?

Pozdrawiam

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.awesome-gti.co.uk/index.html Oni mi wszystko robili. Remap był customowy z uwagi na wiek samochodu. W związku z tym trwało to 4 godziny (wg nich) na hamowni. Kosztowało coś w granicach 400F. Chętnie się spotkam. Np dziś jade pod Trafford Centre na 21 po dziewczne ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie ruszam zrobic 600 km jak co noc :) wiec nie dam rady ja mysle bardziej nad weekendem bo w tygodniu wszsytkie nocki spedzam w pracy. ja lece

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy zgadamy sie na weekend. Powymieniamy się uwagami n/t Passera :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności