Skocz do zawartości
smok

zobaczcie co hondy potrafią

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tylko tyle jakby głupota miała skrzydła kolesie latali by na wysokości stratosfery. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CharzyN

Jednym słowem debile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zobaczcie tu http://pl.youtube.com/watch?v=wTdC3LC2lW0 mialem kiedys beczke tzn tata miał i wiem ze jest to samochód niezniszczalny ! A tu tak go potraktować łezka w oku się kręci :( mój miał przelatane 1200000 i jeździ do dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masz, tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja w ogóle tego nie kumam .. to ich jakoś podnieca czy jak ?

 

 

herflik-00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

każdy ma jakieś zboczenie. Ich akurat interesuje "zabijanie" samochodów.(debile)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

moze by tak w drugą strone zrobili? cos przegrzanego i zatartego odpalili i uzyskali jego dawną moc :zdegustowany:

daje to o wiele wiecej przyjemnosci niz dewastacja

a to dolewanie wody do oleju smieszne! jakby znali zasade działania silnika zrobiliby to o wiele szybciej :530: niz paląc dojazdówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość metha

Mogli chociaż później rozkręcić silnik i pokazać jak tam narozrabiali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
Mogli chociaż później rozkręcić silnik i pokazać jak tam narozrabiali

 

najpierw trzeba wiedziec jak sie do tego zabrac :)

niewiem jaki mechanik miałby serce takie cos zrobic chyba bardziej zastanawiałby sie jak podnieśc moc a nie doprowadzac do jej zaniku! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem, dlaczego brak poszanowania jest dla pieniędzy taki :( i co takiego ciekawego jest w tym? Przecież wszyscy prawie uważają, że to są debile. Ciekawe czy wogle ktoś spróbowałby naprawy takiego zdewastowanego silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wpadł nikt na to że może silnik i tak był padlina i zrobili to przed swapem bo w sumie chyba nie bez potrzeby rozebrali cały pas przedni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

a nie wpadł nikt na to że może silnik i tak był padlina i zrobili to przed swapem..

 

Tylko ja dalej nie widze sensu w zażynaniu silnika .. nawet padliny .

Czlowiek jest w stanie zrobic cokolwiek tylko jezeli przynosi mu to zysk lub sprawia przyjemnosc (szeroko pojetą) .. zysku w tym nie widze wiec musi ich to bawic, a to juz chyba jakas choroba nie ?

 

herflik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed swapem czy co nawet jeśli to zawsze stary silnik może się przydac nawet może komuś dac nawet ja jak mam czas lubie sobie pogrzebać :P i wychodzi mi to :D sam prawie składałem kumplowi silnik od peugeota 406 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CharzyN

Zgadzam sie herflik-00...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem ten film juz jakis czas temu bo interesuja mnie Hondy civic V gen.doszedlem do wniosku ze francuzi(bo to chyba film jest ich produkcji) dowiedli tu ze hondy sa bardzo wytrzymale.Moim zdaniem ich francuskie peugoty itp zdechly by juz po 5min takiej katorgi.

A to ze maja jakies dziwne zboczenie do zazynania aut to juz ich problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerep to uszkodzili już sobie wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
dowiedli tu ze hondy sa bardzo wytrzymale.Moim zdaniem ich francuskie peugoty itp zdechly by juz po 5min takiej katorgi.

 

a moim zdaniem to nic niedowiedli poza tym ze są idiotami a co do takiego zarzynania to i masz polonez by tyle wytrzymał!

 

1. na dojazdówkach tez by palił gume

2. woda do oleju to nie taka straszna rzecz i nie zatrzymuje natychmiast silnika

3. trzymanie na pełnym gazie bez wentylatora jakiegokolwiek doprowadzi do odparowania wody a co za tym idzie przegrzanie silnika i spuchnięcie tłoków a to wszystko musi jakis czas potrwac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz-ch

I pomyslec ze jeszcze pare lat temu kombinowalem skad tu wytrzasnac kase na taka honde, a tu taki brak szacunku.. szok :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności