Skocz do zawartości
krzyś

ANTENA PŁETWA REKINA Combi B5...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! W moim Passacie B5 Combi guma anteny dachowej (oring) jest pęknieta i mocno sparciała. Jest niebezpieczenstwo dostania sie wody. Pojechałem zapytac o ta uszczelke do serwisu ale ku mojemu zdziwieniu nie mozna kupic samej uszczelki,tylko całą antene. Masakra! A jaka cena-ok.300zł! ;-( Przy okazji zastanawiam sie nad wymiana anteny na antene typu "płetwa rekina"? Prosze o wypowiedz ludzi,którzy załozyli u Siebie taka antene,jaki maja odbiór radia,za ile kupili ową antene "płetwa rekina",czy jest prosty montaż,a jak to wyglada z zakończeniem antenowym-czy trzeba przerobić,itp? Z góry dziekuje za odp! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej ładnie to uszczelnić silikonem?

 

moim zdaniem "płetwa" w B5 to wieś na kółkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej ładnie to uszczelnić silikonem?

 

moim zdaniem "płetwa" w B5 to wieś na kółkach

 

 

dostanie słońca i odejdzie....

 

polecam masę uszczelniającą PU, albo klej do wklejania szyb samochodowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli płetwa od nowego paska lub audi lub gofra to jest ok jak najbardziej ,koszt 150-250zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypek99
witam mam ten sam problem z anteną Mam pytanie jaka jest pelna nazwa te masy uszczelniającej chodzi mi oto pu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam ten sam problem z anteną Mam pytanie jaka jest pelna nazwa te masy uszczelniającej chodzi mi oto pu

 

Koledzy zamiast uprawiać druciarstwo z silikonem czy masą uszczelniającą, to proponuje udać się do ASO i zakupić zestaw naprawczy - numer części na poniższym zdjęciu. Ja już sobie zamówiłem, do odbioru będzie za tydzień lub dwa - ściągają to z Niemiec bo u polskiego importera nie ma na stanie. Cena 29zł.

antena.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy zamiast uprawiać druciarstwo z silikonem czy masą uszczelniającą, to proponuje udać się do ASO i zakupić zestaw naprawczy - numer części na poniższym zdjęciu. Ja już sobie zamówiłem, do odbioru będzie za tydzień lub dwa - ściągają to z Niemiec bo u polskiego importera nie ma na stanie. Cena 29zł.

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Dziekuje bardzo kolego za numer. Choć upłyneło już troche czasu od zadania tego pytania i wstawiłem uszczelke od innej anteny ale numer cześci vw moze sie jeszcze przydać. Szkoda tylko,że nie w każdym serwisie vw pracownik wie,że jest dostepny taki zestaw naprawczy anteny. Czas oczekiwania nawet 2 tygodnie-mały szok. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo kolego za numer. Choć upłyneło już troche czasu od zadania tego pytania i wstawiłem uszczelke od innej anteny ale numer cześci vw moze sie jeszcze przydać. Szkoda tylko,że nie w każdym serwisie vw pracownik wie,że jest dostepny taki zestaw naprawczy anteny. Czas oczekiwania nawet 2 tygodnie-mały szok. Pozdrawiam.

 

U mnie w też ASO nie wiedzieli że takie coś istnieje, już kiedyś o to pytałem to spławiono mnie podająć cene całego cokołu anteny - chyba 250 zł i że osobno ta uszczelka nie występuje. Dopiero jak im podałem "na tacy" to zamówili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności