Skocz do zawartości
Gość mariob6

żarówka, żarnik, ksenon

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłeś te z ich 12 miesięczną gwarancją?

A dostał negatywa za co? Za darmo? Ostatnie transakcje wyłapuje bomby. Więc jakie wprowadzanie w błąd? Ja z miłą chęcią bym kupił ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z 12 miesięczną gwarancją. Sprzedawca ma na koncie 4 negatywy, no i co z tego? człowieku on sprzedał 7800 rzeczy i tylko 4 negatywy - ogarniasz? to jest nic. Jakby każdy allegrowicz miał takie statystyki to byłoby super.

 

Zawsze możesz kupić u kogoś kto ma 100% pozytywów na 200 sprzedanych rzeczy LOL, albo w salonie VW za 850 zł / 1 sztuka :D. Kilka osób poleciło tego sprzedawce i są zadowoleni z żarówek, a Ty wprowadzasz w błąd. Skoro napisałeś, że ma negatywne opinie, to napisz ile sztuk negatywów, a ile pozytywów. Negatywy: 4 pozytywy: 7800.

 

Jedyne co się można przyczepić to opóźniony kontakt mailowy i wysyłka 3 dni to dla mnie za długo, skoro zapłaciłem za kuriera, ale najważniejsze, że żarówki świecą jak oryginały i następne też tutaj kupię, ale czy są to oryginały to tego nikt nie wie, ale żeby mieć pewność to trzeba by kupić prosto z fabryki osram i odebrać osobiście :D prosto z taśmy produkcyjnej. Nawet jakbym kupował w salonie VW to byłbym tak samo pewny oryginalności żarówek od nich jak od tego allegrowicza u którego zakupiłem.

Edytowane przez mati102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, z 12 miesięczną gwarancją. Sprzedawca ma na koncie 4 negatywy, no i co z tego? człowieku on sprzedał 7800 rzeczy i tylko 4 negatywy - ogarniasz? to jest nic. Jakby każdy allegrowicz miał takie statystyki to byłoby super.

 

Zawsze możesz kupić u kogoś kto ma 100% pozytywów na 200 sprzedanych rzeczy LOL, albo w salonie VW za 850 zł / 1 sztuka :D. Kilka osób poleciło tego sprzedawce i są zadowoleni z żarówek, a Ty wprowadzasz w błąd. Skoro napisałeś, że ma negatywne opinie, to napisz ile sztuk negatywów, a ile pozytywów. Negatywy: 4 pozytywy: 7800.

Nikt nie jest ślepy i widzi ile negatywnych a ile pozytywnch.

Ja wprowadzam w błąd? Czyli jestem szefem wszystkich szefów i każdy się ma mnie słuchać?

A ja uważam że to Ty wprowadzasz w błąd i naganiasz na zakup u tego gościa. Co Ty na to?

 

Ps:Nie rozumiem Cię chłopaku. Ty masz swoją teorię a ja swoją. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

Edytowane przez marcinL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że każdy może mieć swoją teorie i moja jest taka, że wprowadzasz w błąd. Jeżeli nie wprowadzasz w błąd to znajdź mi allegrowicza który ma około 8 tysięcy komentarzy i maksimum 4 negatywy. Jeżeli według Ciebie 99% (tyle pozytywów ma ten sprzedawca) to kiepski allegrowicz to gratuluje. LoooooL.

 

Kup u kogoś innego i daj linka jestem ciekaw jakie będzie miał proporcje pozytywnych do negatywnych! Poczekam i zobaczymy, czekam z niecierpliwością na linka w tym temacie.

 

Nikogo nie naganiam do zakupu, przejrzyj kilka ostatnich stron, sam szukałem i to długo i dopytywałem, ale nie lubię jak ktoś ewidentnie pisze głupoty. 7800 pozytywów, każdy kto u tego kolesia kupił z tego forum również poleca i wpada marcinL i pisze, że koleś jest trefny, bo przeczytał 4 komentarze negatywne na 7800 pozytywów. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że każdy może mieć swoją teorie i moja jest taka, że wprowadzasz w błąd. Jeżeli nie wprowadzasz w błąd to znajdź mi allegrowicza który ma około 8 tysięcy komentarzy i maksimum 4 negatywy. Jeżeli według Ciebie 99% (tyle pozytywów ma ten sprzedawca) to kiepski allegrowicz to gratuluje. LoooooL.

 

Kup u kogoś innego i daj linka jestem ciekaw jakie będzie miał proporcje pozytywnych do negatywnych! Poczekam i zobaczymy, czekam z niecierpliwością na linka w tym temacie.

 

Nikogo nie naganiam do zakupu, przejrzyj kilka ostatnich stron, sam szukałem i to długo i dopytywałem, ale nie lubię jak ktoś ewidentnie pisze głupoty. 7800 pozytywów, każdy kto u tego kolesia kupił z tego forum również poleca i wpada marcinL i pisze, że koleś jest trefny, bo przeczytał 4 komentarze negatywne na 7800 pozytywów. Masakra.

Ogarnij się. Ja wprowadzam w błąd? Nie, ja tylko informuje że koleś na 4 komentarze inne niż pozytywne 3 dostał w ostatnich 30 dnich na jego nie korzyść. STWIERDZAM FAKT!

Ja piszę że koleś jest trefny? Gdzie? Pokaż bo chyba mi na wzrok padło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Jest gdzies pokazane jak zamontowac Adapter do Zarnika H7 w lampie soczewkowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.

Jest gdzies pokazane jak zamontowac Adapter do Zarnika H7 w lampie soczewkowej...

Chodzi Ci o te blaszki jak zakladasz hid zamiast zwyklej zarowki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowym użytkownikiem tego forum.

Ja z zapytaniem. Jestem właścicielem Passata B6 2007r.

Chciałem kupić żarówki xsenonowe lecz nie orientuję się jakie wymogi musiałbym spełnić, żeby jeździć na takich żarówkach.

Słyszałem od ludzi, że wystarczy tylko lampa z soczewką, natomiast inni mówili, że muszą być jakieś spryskiwacze na reflektor itp

Bardzo bym prosił o wypowiedzenie się na ten temat.

Z góry dziękuję

Pozdrawiam Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz pytanie z serii, kupilem kombi, chcialbym jezdzic sedanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poszukac na forum to nie laska? Wertowale wielokrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie orientuję się w temacie to gdzie mam uzyskać informacje? Szukałem na różnych forach, ale jakoś nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim CC też wczoraj jeden żarnik zaświecił się na różowo.Dodam iż mam xenon skrętny.Jednak nie wiem jakie mam kupić żarniki i gdzie najlepiej dokonać zakupu w dobrej cenie.Chyba wymienię komplet bo pewnie niedługo padnie druga strona.Proszę was o cenne rady.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem żarnik ds1 neolux,cena 150zł sztuka,polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma doświadczenie z żarnikami używanymi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to Ci moge dać osrama używke z mojego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w Passacie CC aby wymienić żarnik xenon trzeba sciągać zderzak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby wszędzie był taki dostęp do żarówek jak w CC to nikt by nigdy nie znał problemu wymiany żarówek. Dla kogoś kto już kiedykolwiek wymieniał żarówki w różnych autach wymiana żarówki lub żarnika zajmie kilka minut. Dobrze mieć jakieś małe lusterko żeby zajrzeć do lampy jak nie potrafi się widzieć palcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności