herflik-00 Zgłoś #281 Napisano 14 Czerwca 2009 Witam Ponizej zdjecia tylko z pod mojej klatki .. ta biała firmówka już coraz bardziej działa mi na nerwy ( tak tak ... na skrzyzowaniu osiedlówek tez da sie zaparkować) i skonczy sie to tak ze wywlokę baranowi auto ze dwie ulice dalej. herflik-00 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Grześko Zgłoś #282 Napisano 14 Czerwca 2009 Nie pomaga straż miejska (kilkukrotnie zawiadamiana) To najwidoczniej w Trójmieście Straż Miejska jest jakaś mało skuteczna!!! W takich sytuacjach zwykle zostawiam karteczki z pozdrowieniem Ja taką karteczkę pozostawiam na przedniej szybie (przed kierowcą) przyklejoną na bezbarwny silikon. Najczęściej skutkuje!!! A może rozumoodporny kierowca Volvo, po takim zaparkowaniu, powinien napompować sobie kółka (na początek jedno, jak nie zrozumie to dwa, itd)? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
The_Saint Zgłoś #283 Napisano 14 Czerwca 2009 To najwidoczniej w Trójmieście Straż Miejska jest jakaś mało skuteczna!!! A czemu w Trójmieście? Chociaż nie powiem żeby u nas była skuteczna Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tomcio Zgłoś #284 Napisano 17 Czerwca 2009 Precyzyjnie.... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
type_r7 Zgłoś #285 Napisano 17 Czerwca 2009 No no... tu koledze z BMW się udało... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
J@ceq Zgłoś #286 Napisano 17 Czerwca 2009 Precyzyjnie.... O kurdebelans .... czyżby te nowe BMW miało aż tak precyzyjne czujniki parkowania? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Wazzi Zgłoś #287 Napisano 17 Czerwca 2009 Precyzyjnie.... Ale ladnie by go po kieszeni zabolalo jakby sie pomylil chociaz o 5mm:) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
type_r7 Zgłoś #288 Napisano 17 Czerwca 2009 Albo druga hipoteza... z racji, ze w PL wszystko jest możliwe... najpierw ktoś postawił BMW a potem postawili znak... )) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tomcio Zgłoś #289 Napisano 17 Czerwca 2009 Ale ladnie by go po kieszeni zabolalo jakby sie pomylil chociaz o 5mm:) Dam w powiększeniu - koleś (koleżanka) nie miał już się o co mylić - przetłoczeniem już dotyka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
J@ceq Zgłoś #290 Napisano 17 Czerwca 2009 Ale ladnie by go po kieszeni zabolalo jakby sie pomylil chociaz o 5mm Mając takie auto to większość wydatków kieszeni nie boli. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Izia Zgłoś #291 Napisano 17 Czerwca 2009 Brak wyobrazni najwyrazniej zadzialal... Choc jesli kierowca auta wyjedzie bez zadnej rysy...noooo....to szacunek.... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Łysy Zgłoś #292 Napisano 17 Czerwca 2009 Czemu szacunek?? Jeśli z lewej będzie pusto to odbija na maxa w prawo i spokojnie wyjeżdża. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Izia Zgłoś #293 Napisano 17 Czerwca 2009 Jeśli z lewej będzie pustono wlasnie *jesli* Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Slaweeek Zgłoś #294 Napisano 17 Czerwca 2009 Moim zdaniem to nie perfekcja, tylko fart... Pewnie jakaś blondynka z bogatym mężem parkowała i nie widziała nawet znaku Ja widziałem akcje jak facetka Volvem, wjeżdżała na chodnik tak że musiała latarnie minąć przy samym krawężniku... Tak wjeżdżała że jak zaczeła rysować czarny lakierek na wysokości swojej głowy to skończyła na tylnym zderzaku, i pani oczywiście nic nie poczuła, myślała że koło pod krawężnik nie może podjechac Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bombel779 Zgłoś #295 Napisano 17 Czerwca 2009 pani oczywiście nic nie poczuła, myślała że koło pod krawężnik nie może podjechac Może poczuła,ale nie chciała wyjść na głupa i udała,że nic się nie stało Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ShOcK Zgłoś #296 Napisano 19 Czerwca 2009 Miał kamery z boku w lusterkach;> Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tuniek Zgłoś #297 Napisano 21 Czerwca 2009 (edytowane) Z cyklu "przykład idzie z góry": P.S. J@ceq, teraz powinno już być dobrze;) Edytowane 21 Czerwca 2009 przez Tuniek Rozmiar Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
J@ceq Zgłoś #298 Napisano 21 Czerwca 2009 Tuniek taka mała uwaga czy nie możes od razu zmniejszyć zdjęcia? Bo przez nie stronę mój iPlus ładuje 3 minuty. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ShOcK Zgłoś #299 Napisano 21 Czerwca 2009 Mpo Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tuniek Zgłoś #300 Napisano 21 Czerwca 2009 nie możes od razu zmniejszyć zdjęcia? Edytowane / poprawione / zmniejszone:ok: Zapomniałem zaznaczyć opcji "resize";) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach