Skocz do zawartości
mierzenp

Rybka na klapie / wlepka naklejka

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Widzac na drodze coraz wiecej plywajacych samochodow z "rybeczkom" przybita do klapy przy czym przewaznie za kolkiem kierowca jadacy zgodnie z przepisami jak i bywa ze kompletne barany lamiace przepisy.

 

Tak ostanio rozmawialem ze znajomymi i dyskusja sprowokowala mnie do uzycia google jako poszukiwanie wielkiej niewiadomej. Wnioskuje ze taka wlepka okresla czlowieka mocno wierzacego i bedacego chrzecijaninem.

 

To teraz niech mnie ktos oswieci, taki lepek z wąsem jadacy 140km/h przy czym ograniczenie jest do 70km/h to chyba powinien w niedziele sie wyspowiadac z tego w kosciele ?

 

339808570

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa powinien. Dziwna moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

A szlag niech trafi wszystkich tych, co te rybki na swoich autkach wioza... Takie jest moje zdanie...

Po prostu za kazdym razem scyzoryk mi sie otwiera, jak widze takie auto oznakowane... Nie wystarczy juz pokazywanie sasiadom, ze sie chodzi w niedziele do kosciolka-teraz caly czas trzeba wozic ta rybke na aucie-zeby najdalsi mieszkancy dzielnicy wiedzieli o lazikowaniu do kosciola...

A moze oni maja znizke przy parkowaniu pod kosciolem i dlatego maja te rybki :?::hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A szlag niech trafi wszystkich tych, co te rybki na swoich autkach wioza... Takie jest moje zdanie...

 

A moze oni maja znizke przy parkowaniu pod kosciolem i dlatego maja te rybki

Dobre! :D A tak na poważnie to zgadzam się z Krawcolem . Na wyspie jakiś czas temu była jakaś "zorganizowana" akcja w oklejanie aut takimi naklejkami, i to 2 na raz kleili :przestraszony: jedną niebieską a drugą różową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

ale pindolicie 3po3, przeca takie rybki dostajesz jak swiecisz auto w sw. Krzysztofa, nie jestem fanem czarnej mafii co stanowi moze nie jedyna ale powazna ryse mojego krystalicznego ;))) malzenstwa i odwieczny punkt sporu swiatopogladowego miedzy mna a moja szanowna kolezanka malzonka, ale powyzsze to najwiekszy ciemnogrod jaki czytalem na tym forum ;)

 

klikac i nie siac defetyzmu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

No wiesz, spotkalem sie z wozeniem patrona kierowcow w samochodzie, ale w postaci obrazka z Krzysiem gdzies w kabinie, badz w postaci krzyzyka zawieszonego na lusterku lub "nasloneczniku"...

A obwozenie sie z rybka na klapie bagaznika-po prostu ŻENUŁA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
A obwozenie sie z rybka na klapie bagaznika-po prostu ŻENUŁA

może dla Ciebie. tak samo jakbyś powiedział, że wlepa forum jest żenująca i zalatuje wiochą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
może dla Ciebie. tak samo jakbyś powiedział, że wlepa forum jest żenująca i zalatuje wiochą....

Mam prawo do pewnego zdania i wypowiedzi-i skorzystalem z tego prawa...

A jesli ja jestem osoba niewierzaca (bo nie ma osob niepraktykujacych, wg tych co praktykuja), to w jaki niby sposob mam oznakowac swoje auto :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ci sie scyzoryk otwiera to...proponuje go uzyc i to zerwac :) ja znam ksiedza ktory ma taka rybke (swoja droga swietnie sie z nim pije i lamie przepisy jak mlody kaziu) wiec naklejaja ci co potrzbuja taka miec:) bo tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym się podniecać...nie zwracać na to uwagi i tyle

mi nie przeszkadzają takie znaczki, sam nie posiadam i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może dla Ciebie. tak samo jakbyś powiedział, że wlepa forum jest żenująca i zalatuje wiochą....

 

Moment, moment... spokojnie. Przeciez nikt nie mowi o wsi. Zreszta co z tego, 3/4 naszego kraju zyje w ciemnogrodzie, ale to nie o tym mowa. Kto che miec ten ma, jego wybor tak samo jak z wyrazeniem swojego osobistego zdania na ten temat, i tu patrze na kolege Krawcol'a. Ja dzis (bedac tym zlym) spotkalem "debila" z rybeczka ktory spowodowal na drodze takie zamieszanie ze wolalem zdjac noge z gazu i dac glupkowi pierwszenstwo.

 

Wiec nadal pytanie, jak jest z rozgrzeszeniem takiego ancymona nicponia ktory grzeszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Wiec nadal pytanie, jak jest z rozgrzeszeniem takiego ancymona nicponia ktory grzeszy ?

Co niedziele ma rozgrzeszenie-czyli za 4 dni pojdzie do kosciolka, wyspowiada sie, wciagnie oplatek i do kolejnej niedzieli moze grzeszyc-znow sie wyspowiada... I tak w kolko w cyklach tygodniowych :D Czasami jakies swieto po drodze wypadnie lub Komunia, to wtedy czesciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
Mam prawo do pewnego zdania i wypowiedzi-i skorzystalem z tego prawa...

A jesli ja jestem osoba niewierzaca (bo nie ma osob niepraktykujacych, wg tych co praktykuja), to w jaki niby sposob mam oznakowac swoje auto

a niby po jaką cholerą masz je znakować :?: Jedni nie mogą ich oklejać ale drudzy, w tym ty, już mogą :?: Trochę to pokręcona teoria.

Ja nie uznaję naklejania na auto czegoś, z czym się nie utożsamiam. Dlatego właśnie na mojej klapie jest miejsce tylko dla naklejki "CompSportu".

Widzisz - ty masz wlepę forum, ja naklejkę CS a jełop w kapeluszu ma "rybkę". Co ci w tym nie pasuje :?: Któryś z nas jest lepszy czy gorszy :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz - ty masz wlepę forum, ja naklejkę CS a jełop w kapeluszu ma "rybkę". Co ci w tym nie pasuje :?: Któryś z nas jest lepszy czy gorszy :?:

 

Witam,

 

Pozwol ze sie wtrace. On ma wlepe forum i jedzi jak jezdzi. Ty masz wlepe CS i jezdzisz jak jezdzisz. Zakladam ze i ON i TY jezdzicie rozsadnie. Ja nie mam ani wlepy ani znaczka CS tylko cos innego, a Pan w kapeluszu ma rybke i jedzie bardzo niepewnie ni to szybko ni to wolno ni to przepisowo lub lamiac przepisy a tym bardziej sama "umowną" kulture na drodze. Nie pisalbym tego postu gdyby nie fakt ze wiekszosc kierowcow z rybeczkami jedzi dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadmo czy nie kupił auta od jakiegos gorliwego wierzącego i miał naklejone ? Jednemu bedzie przeszkadzało i odklei i pewnie bedzie miał slad w postaci ciemniejszej rybki na lakierze a inny ma to gdzies i powie niech "se" jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Nie pisalbym tego postu gdyby nie fakt ze wiekszosc kierowcow z rybeczkami jedzi dziwnie.

Bop jezdza mala i sa to przewaznie "niedzielni kierowcy"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
Zakladam ze i ON i TY jezdzicie rozsadnie

założenie błędne - ja jeżdżę zdecydowanie za szybko ;)

lamiac przepisy a tym bardziej sama "umowną" kulture na drodze

to też tylko założenie, bo jego zdaniem, i pewnie nie tylko, i ty i ja łamiemy właśnie ta kulturę

wiekszosc kierowcow z rybeczkami jedzi dziwnie.

tak samo jak "większość" łosi ze znaczkiem "M" w beemkach czy GTi w turbogolfach. Trafiłeś na większego jełopa spośród ogółu, a że akurat miał "rybkę" na klapie to IMO zbieg okoliczności.

 

Serdecznie pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze to taka nowa forma zielonego listka ktorym kiedys oklejano samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma znaczenia czy ktoś ma wlepkę rybki, słonia, kota, ronda czy łosia... ;)

Jeden kupi auto z wlepką i nie zwraca na to uwagi bo ma to gdzieś, inny kupi auto to musi okleić...

Nie zwracam uwagi czy ktoś ma wlepe taką czy taką (oprócz :vw::D), baran pojedzie niebezpiecznie bez względu na to czy ma wlepe czy też jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jesli ja jestem osoba niewierzaca (bo nie ma osob niepraktykujacych, wg tych co praktykuja), to w jaki niby sposob mam oznakowac swoje auto

naklej sobie tą rybkę pionowo, mordką do dołu...

 

...albo poszukaj diabełka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności