Skocz do zawartości
Łysy

Spocik - Lotnisko Czarne

Rekomendowane odpowiedzi

ps. Duży jak lotnisko to 3km pasa startowego więc....seria kontra chip ???

Hahaha, żeby Cię łyknąć wystarczy mi 100 m :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, żeby Cię łyknąć wystarczy mi 100 m :rotfl:

 

o ty dziadzie :mad: czas pokaże czas pokaże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haloooooooooooo, jest tutaj ktoś?:confused: . Jakie propozycje miejsca i terminu? Czas leci szybko.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek, przecież Damian napisał że po Bożym Ciele...

we wtorek po Bożym Ciele jadę oglądać dwa miejsca koleś mi polecił jedno to lotnisko w lesie koło Płot drugie to ponoć fajna agroturystka koło Wićmic. Zobaczymy jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur czytałem co napisał Damian , ale ktoś z Forumowiczów z okolic Bornego miał się zorientować co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, Maciek, ale jeszcze jest Pinio tylko rzadko zagląda na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagladamy,zagladamy....:-))))))))))))jutro ma mi odp kolega z Bornego jakie sa miejsca.jest tam trawiasty pas do ladowan samolotow.malo uzywany wiec mam wyjazd gratis:_)))

 

 

na 2 dni chccie by zajac miejscowke w pensjonacie z parkingiem.dajcie znac.to podzwonie i powiem jakie koszty.

 

scaliłem/derlysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba przed Zlotem w Spale mniej kosztowne będzie jednodniowe spotkanie :( Także pytaj jak to wygląda cenowo za pobyt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, może ktoś będzie chciał zostać to ewentualnie koszty noclegu jak samego pobytu na jeden dzień :):vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się pisze na spocik ale czy na 100% to jeszcze dam znać bo musze sie uporać z problemami finansowymi :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian ja jak już napisałem zawsze i wszędzie. Ze względów czysto ekonomicznych 1 dzień z żoneczką na pewno a czy synek będzie chciał....? Dzisiaj wyjeżdżam na mazury (sprawy rodzinne) i nie będzie mnie ok. 1 tyg. dlatego odezwę się po powrocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się dopiszę plus 2osoby.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda następująco: Lotnisko git pięknie cisza dookoła lasy i poniemiecki bunkry ale...brak typowego miejsca do grilla :(, agroturystyka znów super zwierzęta kangur :D świnia jakaś tajska :D ale droga koszmar ledwo sam dojechałem :( zostały mi do obejrzenia dwa miejsca - jedno nad jeziorem u mnie i (nie wiem czy tyle aut wejdzie)drugie- agroturystka koło Golczewa tam zajadę w przyszłym tygodniu bo od jutra do niedzieli przebywam poza domem. Jeśli i to nie spełni naszych oczekiwań z mojej strony pozostaje Kłodkowo gdzie już byliśmy. To tyle z relacji na dzień dzisiejszy.

 

 

Ps. Pochwalę się fotkami z lotniska :) 210 wycisnąłem ale pas sie skończył ;)

DSC03140.gif

DSC03139.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze chwila i byś wystartował:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian a gdzie to lotnisko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Damian a gdzie to lotnisko?

 

Droga z Płot do Reska i zaraz za Płotami skręcasz na Czarne i cały czas prosto aż do samej płyty lotniska:) Całe lotnisko jest otoczone lasem super miejsce, chyba że każdy weźmie dla siebie siedzonko to może się udać tam spocik;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio i tak zabieraliśmy swoje grille, do tego krzesełka, rozkładane stoliki i byłoby cacy :D

Lotnisko kusi, kuuuusi :614:

PS: właśnie na GG z Damianem gadamy, że można by urządzić jakiś slalomik, rzut oponą na odległość w ramach treningu przed Spałą itp. Miejsce daje kupę możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lotnisko wygląda całkiem ciekawie:) A ono jest wyłączone z ruchu czy normalnie śmigają tam autka? Myślę, że jak byśmy się zdecydowali na tą miejscówkę to na pewno każdy jakiś leżaczek czy siedzonko do kufra zmieści:) a na grillka miejsce się znajdzie na pewno;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie wyłączone ze wszystkiego do najbliższej wioski jest ze 2 km, lotnisko było używane w czasach PRL ale asfalcik do dziś został. Na lotnisku byśmy zrobili konkursy a koło bunkrów grilla - taki inny spot niż wszystkie :) Na tej fotce macie w tle te bunkry porośnięte trawą na prawdę fajnie to wszystko wygląda :)

DSC03141.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe miejsce , można by spróbować , a grill i leżaczki zmieszczą się w kuferku.:)

A jak z dojazdem do samej płyty - damy radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności