Skocz do zawartości
blezor

Ile to kosztuje?

Rekomendowane odpowiedzi

bardziej mi chodziło o to,że jak go wk@#4sz to się odegra. grzecznie, spokojnie i w 99% spotkań jest dobrze.

Dokładnie tak szkielu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie zapłaciłem mandatu juz ze 4 lata chociaż powienienem ewidentnie w kilku przypadkach a wszystko dlatego że nigdy sie nie kłócę i mówię że "tak przepraszam złamałem przepis i ma pan całkowitą rację, proszę o łagodną karę i wtedy Pan policjant mówi "" No Panie Wojciechu żeby mi to było ostatni raz" :) także zawsze sie przyznawajcie jak jesteście winni i kulturalnie rozmawiajcie wtedy gliniaż czuje sie podbudowany, obrasta w piórka i was puszcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze ze szczerym usmiechem się zatrzymuję. Policjant podchodzi a ja uśmiech od ucha do ucha - nie robię tragedii z mandatu. Już tyle razy nie dostałem, że jak mi jeden wpadnie to go prawie nie poczuję :)

 

A bez CB pomykam, myślę, że to ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega jechał na wymianę xenonów. Palniki miał, bo mu jeden pierdyknął. Zatrzymali go (a jakże) i kazali wymieniać. Kumpel kumaty i wyjął śrubokręt i zaczął rozktęcać autko. Po zdjęciu zderzaka Policjant powiedział, że już nie - niech jedzie do serwisu. Powiedział, że z na wpół rozkręconym samochodem do serwisu nie pojedzie i albo tu wezwie serwis na koszt policjantów, albo mu policjant samochód skręci, albo mu pozwolą dokończyć dzieła, przy czym on dzwoni do swojego adwokata, robią dokumentację foto (jechał do serwisu) i oskarża Policjantów o wydanie bezsensownego polecenia naprawy. Kumpel mówił, że po raz pierwszy widział, jak policjant skręca mu samochód. Trzeba mić tupet w takich przypadkach i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość tych opowieści to bajki z drugiej ręki, trzeciej...itd.....

opowiada kumpel kumplowi, a ten następnemu.....

 

char chciałbym zobaczyć twojego kumpla w tej opisywanej sytuacji bo w nią nie wierzę.....

może coś i tam było a może trafił na młodych niedoświadczonych miśków....

ale nie wierze w takie cuda......bo zbyt wiele takich opowieści było potem zweryfikowanych...

 

 

co do żarówki..

to jak tu już napisano jest możliwe ukaranie mandatem a nawet zatrzymanie dowodu rejestracyjnego, ale na to ma raczej wpływ chyba świadomość policjanta a raczej jego złośliwość, lecz przede wszystkim zachowanie osoby jadącej takim pojazdem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jackdob możesz wierzyć, bo właśnie z tym kolesiem jechałem do tegoż serwisu po odbiór mojego passatka (wymieniali rozrząd u mnie). A koleś jest nieupierdliwy i wychodzi z prostego założenia - co mu każą zrobić Panowie Policjanci, to on zrobi. Poza tym jest człowiekiem z nieziemskim poczuciem humoru i kocha takie sytuacje...

 

A napisałem, że mówił, bo tak właśnie powiedział:

 

- Jest to pierwszy w moim życiu przypadek, że pan policjant skręca mi auto. Po czym wziął śrubolręt i powiedział, że niech bierze za ten pistolet i strzela do kierowców przekrtaczających prędkość, a jego przeprosi i pozwoli mu choć 2 śruby przykręcić na dojazd do serwisu (mięliśmy ok 1 km).

 

Potem ja miałem przyjemność z tym samym Panem Policjantem na Air Show - nie chciał mnie wpuścić na teren lotniska samochodem (choć tam był parking dla osób niepełnosprawnych). Ale z kolei moja przygoda skończyła się dla tego pana niemiło, bo napisałem na pana skargę, uprzednio każąc pisać mu notkę służbową dlaczego nie chce mnie wpuścić tam z samochodem. I poleciała skarga na tego pana.

 

A z kolei Panowie Pilicjanci gdzieś tak w 1996 płacili mi sami 50 zł, ale to już zupełnie inna historia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności