Skocz do zawartości
lookas76

Problem z logowaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam oryginalny PIN do immo który dostałem na czarnej przywieszce plastikowej, z której z jednej strony jest końcówka VINu a z drugiej PIN (chyba). Jest to siedem cyfr w dwóch rzędach. 2 w górnym i 5 w dolnym.

Problem jest w tym, że wpisując te 5 dolnych nie mogę się zalogować do immo, próbowałem wpisać także wszystkie 7 ale efekt taki sam.

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak się ten PIN wpisuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod zdrapką masz pin 4 cyfry ten czarny kwadracik zdrap i ukarze ci sie pin przed wpisaniem w vagu jako 1 cyfrę wpisujesz 0 i potem pin z pod zdrapki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod zdrapką masz pin 4 cyfry ten czarny kwadracik zdrap i ukarze ci sie pin przed wpisaniem w vagu jako 1 cyfrę wpisujesz 0 i potem pin z pod zdrapki :)

 

Niestety zdrapki z tego co się orientuję były wcześniej - u mnie na tym plastiku już nie ma zdrapki a jest za to naklejka z cyframi. Nie ma żadnego kwadracika do zdrapywania ani żadnej farby.

Kwestia czy ten numer (7 cyfr w dwóch rzędach jak już pisałem) to PIN czy jeszcze się to jakoś przelicza? A jeśli PIN to które cyfry wpisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

A nie jest tak, że pin trzeba jeszcze wygenerować z tych cyfr ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie jest tak, że pin trzeba jeszcze wygenerować z tych cyfr ?

 

No właśnie, być może tak jest dlatego pytam kogoś kto wie lub już to robił. Wpisanie tych cyfr nic nie daje, lecz może coś źle robie wpisując je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Zadaj pytanie na forum diagtronika Tora albo ktoś kumaty odpowie na to pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności