Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze w imieniu naszych kobitek forumowych i swoim :P a więc chodzi o cytaty a mianowicie o to że znowu nasza piękna płeć jest ignorowana na forum :eek::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_____?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_____?

Chyba o to: Napisał Duży viewpost.gif

 

A powinno być Napisała, a faktycznie Napisał/a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba o to: Napisał Duży

Hehe, faktycznie, inteligencją to nie błysnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, faktycznie, inteligencją to nie błysnąłem.

To byś się chociaż publicznie nie przyznawał :rotfl: Teraz kobity będa z ciebie "łacha darły".

Tez dziś to zauważyłem w "BABINYM ZAKĄTKU" - brakuje.... /a podczas cytowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam pisze w imieniu naszych kobitek forumowych i swoim :P a więc chodzi o cytaty a mianowicie o to że znowu nasza piękna płeć jest ignorowana na forum :eek::D

Popieram! :635:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dyskusja o równouprawniweniu jest szeroka wszędzie i widzę ze forum też dotkneła:crazy:, podsuwam tylko taką myśl że jak będzie

niwdew napisał/a

to nie będzie estetycznie.Idealnie byłoby jakby dało sie zrobić tak żeby kobietom robiło sie: napisała a facecikom napisał :one:

Wiem że może dużo wymagam , ale to forum ciągle mnie zaskakuje, więc wierzę i w to:)

Pozdrawam :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagało to by żeby każdy uzupełnił profil o płeć. Ale napisał/a jest jak najbardziej poprawną formą, zobacz na różnych drukach że tak się stosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, wiem że sie stosuje, podobnie jak *-niepotrzebne skreslić, ale mi chodzi tylko o to że nie jest to do końca estetyczne. Moim zdaniem jak sie da to ładniej by było jakby było napisał, napisała,a jak nie da sie , albo jest to nieopłacalne,to oczywiście napisał/a jest O.K :D

pozdrawiam:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności