Skocz do zawartości
kubelt

I ogólnopolski zlot vw-passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi bardzo miło poinformować, że zapieliśmy wszystko na ostatni guzik i tak się sprawa prezentuje na dzień dzisiejszy, czyli ostateczny. Proszę o dokładną lekturę gdyż trochę spraw uległo zmianie!

I OGÓLNOPOLSKI ZLOT VW-PASSAT.PL

 

Termin zlotu: 30 czerwca - 2 lipca 2006 r

Miejsce zlotu: Miedzna Murowana k. Opoczna,

woj. Łódzkie ( :510: mapa)

 

Zdecydowaliśmy się zorganizować I Ogólnopolski Zlot vw-passat.pl właśnie w tym miejscu, idąc za doświadczeniem innych klubów - Uno, Omegi. Jest do naszym zdaniem dość ciekawe miejsce - można powiedzieć, że optymalne pod względem odległości, warunków itp. Doskonałym atutem tej lokalizacji jest odosobnienie. Zarówno my, jak również nikt nam przeszkadzać nie będzie. Zarezerwowaliśmy i wynajeliśmy do pełnej dyspozycji cały ośrodek. W najbliższej okolicy jest las tak więc nikt się nie będzie skarżył na ewentualny hałas.

im0000330ij.th.jpg im0000320ea.th.jpg im0000448ym.th.jpg

 

Droga dojazdowa prowadzi przez las. Bez obaw, nawet nisko zawieszone samochody nie powinny mieć kłopotu z przejazdem.

im0000607xx.th.jpg

 

Ośrodek znajduje się nad zbiornikiem "Wąglanka Miedzna" - odległość od wody ok. 300m. Jest to zbiornik retencyjny, kąpiel niestety jest w nim nie wskazana, ale spacer o zachodzie (lub dla wytrwałych o wschodzie) słońca - jak najbardziej.

im0000656si.th.jpg dsc00294mw.th.jpg im0000612lp.th.jpg im0000665df.th.jpg

Wszak nie wolno pływać w wodzie lecz nikt nie powiedział, że nie wolno pływać po wodzie :) Dla chętnych będą przejażdzki pontonem ratunkowym straży pożarnej.

 

:arrow: Zakwaterowanie

 

Zakwaterowanie odbędzie się w dwóch pawilonach: A i B.

im0000343ws.th.jpg im0000353vg.th.jpg

Do dyspozycji mamy pokoje 4, 5 i 6 osobowe. Pokoje oraz łazienki miały niedawno remont tak więc wszędzie jest schludnie i czysto.

im0000363ew.th.jpg dsc00029lt.th.jpg dsc00055jt.th.jpg im0000372do.th.jpg im0000384eq.th.jpg

W pokojach zastaniemy oprócz łóżek poduszki oraz koce, tak więc proszę o wzięcie wymaganych przez was środków do spania typu prześcieradło i poszewka lub śpiwór.

na dzień dzisiejszy miejsca noclegowe w pomieszczeniach na dole już się skończyly, do dyspozycji mamy jednak dużo miejsc na piętrze. Są one o niższym standardzie jednak mają słuzyć wyłącznie do spania, nie mieszkania, nieprawdaż?

im0000564ff.th.jpg im0000574ij.th.jpg

 

Czego jeszcze możemy oczekiwać od ośrodka?

- swobodne poruszanie się po całym ośrodku i okolicznych terenech.

- dostęp do kuchni (kuchnia gazowa)

- dostęp do sali zabawowej z kominkiem (to w razie opadów)

- do dyspozycji mamy dużego grilla (drugie zdjęcie koło drzwi wejściowych)

- wieczorami duże ognisko (drewno mamy zapewnione)

- parking w zamkniętym ośrodku

- możliwość skorzystania z boiska do siatkówki

im0000470qj.th.jpg im0000484jk.th.jpg dsc00196gs.th.jpg im0000437yt.th.jpg

 

Na imprezę zapraszamy od piątkowego popołudnia. Każda osoba wybierająca się na zlot dostanie maila z linkami do mapek, by dojazd przebiegł bezproblemowo.

Otrzymacie również numery telefonów do organizatorów w razie jakiś nieprzewidzianych problemów. Droga od pewnego momentu będzie oznakowana drogowskazami na naszą imprezę, by poprowadzić was przez ostatnie kilometry do celu. Znakiem rozpoznawczym od początku do końca pozostanie nasze logo - szukajcie go na trasie.

 

By czas nam płynął miło oraz by towarzystwo się nie nudziło przewidzieliśmy szereg atrakcji :) Tak się akurat złożyło, że w terminie naszego zlotu odbywają się Dni Opoczna. W sobotę wybieramy się oczywiście do Opoczna - przejedziemy paradą przez miasto oraz zatrzymamy się na placu w centrum.

im0000697sz.th.jpg im0000707do.th.jpg

 

Jest duża szansa, że taka ilość passatów spotka się z zainteresowaniem tak więc możemy mieć wielu oglądających.

Na tym placu odbędzie się szereg konkursów, m.in:

- przepychanie passata na czas

- zmiana koła na czas

- jazda precyzyjna między pachołkami.

Doszliśmy do wniosku, że konkurencje związane z samochodem nie wymagających dużych prędkosci mogą mieć miejsce dla chętnych. Nie bedziemy tolerować jednak żadnych wybryków typu palenie gumy, jazdy na ręcznym i wyścigi.

Nie zdradzimy wszyskich planów gdyż gdzie wtedy by była niespodzianka :)

By zachować wszelkie środki ostrożności i bezpieczeństwa osoby sprawiające wrażenie wybitnie wczorajszych zostaną sprawdzone alkomatem i w przypadku wyniku pozytywnego nie dopuszczone do konkursów wiążących się z jazdą samochodem. Wybaczcie, ale bezpieczeństwo przede wszystkim.

Dla najmłodszych również przewidzieliśmy różne atrakcje.

 

Wieczorkiem planujemy wielkie kulminacyjne ognisko z kiełbaskami, kaszanką bigosem i piwkiem - vw-passat.pl częstuje i stawia :) Ilość litrów ograniczona w zależnośći od spustu zlotowiczów :) Wtedy też odbędzie się rozdanie nagród i dyplomów za zajęte miejsca w konkursach.

 

Niedziela będzie ostatnim dniem zlotu, nie znaczy to jednak, że ma być nudno :) Przed południem szykuje się mecz siatkówki - proponujemy drużyny b3-B4 vs. B5 :)

 

Dla zainteresowanych gratka - PAINTBALL :619:

Koszt zabawy to 60 zł - 30 zł za ubiór ochronny oraz karabin i 30 zł za 100 kulek barwiących. Średnio podczas zabawy uczestnik zużywa od 100 do 300 kulek. Pierwszych sto dostajemy na start, każda kolejna kosztuje 30gr. (czyli kolejne 100 również 30 zł). Osoby całkowicie nieobeznane w tym sporcie pragnę poinformować, że kulka taka nabiera dosyć dużej predkości i "oberwanie" nią z bliskiej odległości może się skończyć siniakiem. Dlatego też sugerowałbym postawienie bariery wiekowej tak, by nie narazić naszych pociech na ewentualne poturbowanie. Opiekę techniczną i organizacyjną zapewnia profesjonalna firma, która przyjedzie do nas.

Warunkiem odbycia się zabawy jest 10 chętnych. Myślę jednak, że to nie problem dla nas twardzieli, nie? :) 3 osoby już są - jędruś, moja luba oraz ja.

 

Mam nadzieję, że udało mi się po łebkach przedstawić wszelkie aspekty, jakich możemy się spodziawać po imprezie.

 

Przejdzmy teraz do opłat.

Po przeanalizowaniu wszelkich kosztów związanych z wynajeciem ośrodka, ołat noclegowych, obsługi logistycznej, przygotowania zaplecza technicznego ustaliliśmy opłaty w wysokości:

Opłata: dla klubowiczów - 40zł, dla pozostałych - 60zł

Jest to kwota całkowita.

 

Co otrzymujecie za te pieniądze?

- zakwaterowanie od piątku (30 czerwca) do niedzieli (2 lipca)

- ognisko

- piwo z beczki

- kiełbaskę na ognisku

- kaszankę, bigos

- zastawę plastikową

- naklejkę zlotową

- parking na zamkniętym terenie dla samochodów

- liczne konkursy z nagrodami

 

 

Mam nadzieję, że się zobaczymy. Dotychczasowe wstępne zgłoszenia zostają zachowane, jednakże proszę o ponownie zgłoszenie się wszystkich przez specjalnie do tego przygotowany formularz. Pomoże nam to uporządkować i doprecyzować potrzebne nam informacje.

 

Dopiero uiszczenie opłaty za zlot zagwarantuje miejsce na ostatecznej liście uczestników.

Dane do przelewu otrzymacie w mailu zwrotnym.

 

Mamy jednak jedną prośbę - niech każdy zgłasza siebie i swoje osoby towarzyszące i jeśli jest to osoba z forum, za nazwiskiem podawajcie również jej login.

 

 

Przelewy i potwierdzenia, ew. nowe zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca 2006r.

 

Krótkie FAQ:

by Milo:

 

mini FAQ dotyczące I OGÓLNOPOLSKIIEGO ZLOTU VW-PASSAT.PL

 

Zanim zadasz jakieś pytanie przeczytaj uważnie tekst znajdujący się poniżej - może akurat takie pytanie już padło :641: .

 

1.Jaka jest cena za cały pobyt za jedną osobę?

40 zł płaci klubowicz - czyli osoba, która opłaciła składkę członkowską na rok 2006

60 zł płacą pozostałe osoby powyżej 15 lat (użytkownicy forum bez statusu klubowicza, żony czy kochanki klubowicza)

50zł płacą dzieci poniżej 15 roku życia

dzieci poniżej 5 roku życia nie płacą nic jeśli spią z rodzicami, 25 zl jeśli okupują własne łóżko.

 

1a. Dlaczego żony, dzieci klubowiczów itd. nie płacą mniej tak jak oni?

Ponieważ część opłaty wjazdowej dla klubowiczów jest finansowana z ich rocznej składki.

Skąd mamy wziąć pieniądze na pokrycie części kosztów dla ich żon / dzieci / kochanków / psów / myszek / rybek akwariowych?

 

 

1b. Dlaczego klubowicze płacą mniej a użytkownicy forum nie?

Dlatego, że część składki członkowskiej klubowiczów z założenia przeznaczona jest na dofinansowanie ich pobytu na corocznym ogólnopolskim zlocie. Klubowicze wstępując do klubu i opłacając składkę członkowską "kupują" sobie zniżkę na zlot ogólnopolski.

 

 

2. Co otrzymam za wjazdową kwotę?

W cenie 40/50/60zł * jest:

- zakwaterowanie od piątku (30 czerwca) do niedzieli (2 lipca)

- ognisko

- piwo z beczki

- kiełbaska na ognisku

- kaszanka, bigos

- zastawa plastikowa

- naklejka zlotowa

- parking na zamkniętym terenie dla samochodów

- liczne konkursy z nagrodami

* patrz pkt. 1

 

 

3. Jak będą rozpoznawane osoby z naszego forum(klubowicze)?

Każdy otrzyma identyfikator ze swoim nickiem z forum oraz imieniem

 

 

4. Czy jest tam możliwość zakwaterowania psa bądź innego zwierzaka domowego?

Tak, nieodpłatnie można zakwaterować zwierzaka.

 

 

5. Jaki charakter będzie miał zlot?

Charakter rekreacyjno - wypoczynkowy, towarzyski

 

5. Czy na zlocie odbędzie się jakiś wyścig samochodowy?

Absolutnie nie! Żadnych wyścigów, palenia gumy, jazda na hamulcu ręcznym

 

7. Co mam zrobić jeżeli nie mam kasy żeby przyjechać własnym autem?

Dowiedzieć się kto jedzie z twojej miejscowości bądź kto będzie przejeżdżał przez twoją miejscowość i się z nim zabrać

 

8. Czy można przyjechać inną furką niż Passat?

Tak, to zlot nie samochodów tylko ludzi :>

 

 

9. A czy można zabrać osoby towarzyszące?

Oczywiście, zachęcamy do tego.

 

 

10. Czy można przyciągnąć przyczepę campingową?

Tak, ale na terenie nie ma miejsca na więcej niż 3 przyczepy, także kto pierwszy ten lepszy. Zgłoszenia przyczep na adres [email protected]

 

 

11. Można rozbić namiot?

Tak, ale w ilości nie więcej niż 5. Decyduje kolejność zgłoszeń - [email protected]

 

 

12. Czy można wynająć pokoj 2 osobowy?

Niestety nie. Jeśli ktoś chce dla siebie cały pokój, musi negocjować indywidualnie pod adresem [email protected]. Jednak wtedy oczywiście opłata rozkłąda się inaczej i... zabieracie miejsce innym potencjalnym zlotowiczom.

 

 

13. Czy ilość miejsc w pawilonach na zlocie jest ograniczona?

Tak - mamy 84 miejsca w pokojach o lepszym standardzie - te są już zarezerwowane. Miejsc w pokojach o gorszym standardzie mamy pod dostatkiem.

 

 

 

14. Czy za uczestnictwo pod namiotem / przyczepą płaci się za dzień tyle samo?

Nie, jeśli uczestnik zlotu planuje spanie "na swoim" - np. samochód, przyczepa, namiot - płaci 30zł za cały zlot od osoby.

Edytowane przez kazio
poprawa starych znaczników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość binary

Naprawde jestem pelen podziwu dla organizatorow! Jak zdolaliscie zapewnic to wszystko za 60zl/os ?!?!? Wspaniale sie to przedstawia! Juz nie moge sie doczekac i mam nadzieje, ze bedzie jakas nagroda/dyplom/uscisk dloni prezesa dla osoby najbardziej oddalonej od miejsca zlotu :PPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nagroda/dyplom/uscisk dloni prezesa dla osoby najbardziej oddalonej od miejsca zlotu

za spalenie jednej nagrody zostajes zdyskwalifikowany :619: :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość binary

:612:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość febi

JAk się dowiem jaki pokój mi przydzielono, żebym mógł zdecydować o przyeździe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

febi, zgłaszałeś się mailem? jeśli do tej pory nie zgłosiłeś się mailem nie masz niestety szans na pokój o lepszym standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość febi

Zgłaszałem, zaraz na początku, może nawet jako jeden z pierwszych, ale mogłaby przyjść jakaś informacja na meila, jaki pokój dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, lista osób które się zakwalifikowały wstępnie (wszyscy mają zapewnione miejsca o lepszym standardzie):

 

klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a opłaty za pintball dokonujemy na miejscu ??Czy podajemy w tym wątku kto się pisze na pintabal :628: l ??

Ja się pisze na pinball

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie pisał na pinball :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o paintballu tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch_1

Co otrzymujecie za te pieniądze?

- zakwaterowanie od piątku (30 czerwca) do niedzieli (2 lipca)

- ognisko

- piwo z beczki

- kiełbaskę na ognisku

- kaszankę, bigos

- zastawę plastikową

- naklejkę zlotową

- parking na zamkniętym terenie dla samochodów

- liczne konkursy z nagrodami

 

 

 

czy jeśli przyjadę na zlot bez wcześniejszego zgłoszenia i będę miał 30zł na spanie w samochodzie to zostanę wpuszczony na teren zloty i co otrzymam za te trzy dychy

 

kiełbaskę i piwo wezmę sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jeśli przyjadę na zlot bez wcześniejszego zgłoszenia

 

Postąpisz nie fair wobec organizatorów i uczestników. To nie jest piątkowo-niedzielny spęd właścicieli passatów który polega tylko na przyjechaniu na miejsce i przebywaniu tam do niedzieli. Dokładamy wszelkich starań by organizacyjnie wszystko było na najwyższym poziomie a nie możemy tego zagwarantować, gdy nagle dojedzie nam 20 niezapowiedzianych osób. Rozumiem, że taka forma decydowania się jest najwygodniejsza lecz dla nas jest strzałem w kolano.

 

i będę miał 30zł na spanie w samochodzie to zostanę wpuszczony na teren zloty i co otrzymam za te trzy dychy

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chcesz zapłacić 30 zł i spać w samochodzie?

Powiedz mi, bywałeś na zlotach samochodowych trwających weekend z zakwaterowaniem ? Czy 60 zl jest az tak wygórowaną stawką? Bo poważnie mówiąć ja uważam, że to pół-darmo.

Przykro mi, ale nie będziemy robić żadnych wyjątków od zasady gdyż:

a) są to dodatkowe kłopoty dla nas (ten zapłaci tylko tyle gdyż nie je mięsa, ten tylko tyle gdyż nie pija alkoholu, ten tylko tyle bo cośtam)

b) wprowadza to niezdrową atmosferę - np. wykluczenie Cię z rozdawania piwa bądź nie wzięcie Cię pod uwagę podczas jakiegoś zdarzenia, które wymagało wcześniejszej deklaracji i wzięcie tego przez nas pod uwagę.

 

This is the deal, take it or leave it.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Powiem tyle zrobiliście kawał dobrej roboty ,od kilku ładnych lat jeżdżę na zloty motocyklowe płaci sie różnie od 30 nawet do 100zł od osoby. I najczęściej dostaje się koszulkę bądź znaczek śpi się w namiocie( swoim) konkurencje i parada to standard bez tego niema zlotu,jest jakaś tam kapela niestety często to jakieś drące gęby świry. :613:

A o darmowym browcu to można zapomnieć zdarza sie nie raz kiełbaska albo śniadanko w niedziele ale to już na zlotach od 50zł w górę.

 

TAKŻE WIELKI SZACUNEK DLA ORGANIZATORÓW!!!!! :580:

 

Szkoda że nie dam rade przyjechać :543:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch_1

chodziło mi bardziej o to że to czy tam pojadę to będę wiedział w momęcie jak już siądę do samochodu i będę jechał. to zależy od mojej pracy a nie od tego czy jestem skąpcem. druga spawa to taka że deklarowałem te 30 zeta raczej za parking przy ośrodku bo raczej nocować gdzięś na stacji benzynowej bym niechciał.

suma sumarum niechce r5ezerwować miejsca w hoteliku i tam niebyć tymbardziej że niepojadę tam sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem pełen podziwu dla Was! Odwaliliście kawał super dobrej roboty.

Już w tej chwili żałuję, że mnie tam zabraknie, ale jest to niestety niezależne ode mnie. Ale jedno już teraz wiem, że za rok na pewno zrobię wszystko, żeby być obecnym na zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!Czy pojawienie sie bez wcześniejszej rezerwacii będze wielkim kłopotem dla organizatorów ??{poprostu niewiem czy będe jeszcze w naszym pięknym kraju}A zlocik zapowiada sie rewelka. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zostało powiedziane - tak, będzie to dla nas kłopot. Liczbę oczekiwanych osób podajemy w ośrodku przed przyjazdem, takowa ilość pokoi będzie przygotowana i np. możemy nie być w stanie zapewnić noclegu od ręki. Być może będziemy mogli coś wymyśleć ale ze względu na brak właściciela/kierownika na miejscu podczas naszej obecności nie daje takiej gwarancji.

Pozatym automatycznie wykluczacie się z pewnych spraw organizacyjnych, gdyż wymagają one opłacenia przed zlotem. Powstaje pewien rozłam, nie wpływa to dobrze na integracje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barti_go

witam a jakie są opłaty za wjazd na jeden dzień ,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

nie ma linku do info. o ilosci pozostałych miejsc. sa jeszcze wolne miejsca na przyczepe campingowa? jestem zdecydowany na 99% ze jade a do konca tygodnia bedzie to 100% i zrobie przelew. rozumiem ze za 2os mam zapalcic w sumie 60PLN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności