Skocz do zawartości
jedrus

porządna firma do stworzenia www?

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

moje ponad tygodniowe poszukiwania kogoś konkretnego do stworzenia strony internetowej firmy, w której pracuję spełzły na niczym... albo krzyczą horrendalne stawki albo nie znają się na niczym poza stworzeniem i pocięciem layout w PS...

 

szukam firmy, która stworzy bardzo rozbudowaną stronę firmową - wiele działów, kategorii, wbudowany CMS. Wszystko oparte na modułowości i z konkretnym layoutem, zgodne ze standardami. Nie interesują mnie jednoosobowe firmy z osobami nie mającymi doświadczenia ani firmy tworzące całe strony we flashu.... "Firm" i "firemek" są setki, tysiące ale czy ktoś z Was może kogoś polecić? Macie swoje firmy, na pewno korzystaliście z podobnych usług? Chodzi o samą stronę z podstronami charakteryzującymi i prezentującymi oferowane usługi, możliwością zamieszczania bannerów promocyjnych, łatwą w nawigacji i o ile to jeszcze możliwe - wyróżniającą się ale bez wodotrysków. Moduł do zleceń elektronicznych powstaje jako oddzielny element oparty na platformie .NET więc tego tematu tykać nie trzeba. Strona z CMSem i konkretnym, oryginalnym layoutem.

 

Podrzućcie proszę linki do firm oraz do strony, którą ewentualnie dla Was wykorzystali. Nie szukam firm-krzaków ani firm wujków Ryśków czy brata Krzysia :) Jeśli wiecie o co chodzi. Potrzebuję porządnie zrobionej strony, skrojonej na miarę z określonym czasem realizacji, testowania i "gwarancją" na co najmniej 3 miesiące na naprawienie ewentualnych niedociągnięć, które wyjdą w praniu. Będę dźwięczny za wszelkie dróżki, którymi będę mógł podążyć ;)

 

aha - szukam raczej firm, z którymi nie jesteście spokrewnieni or sth ;) już mnie życie nauczyło, że nie warto po znajomości załatwiać takich spraw - ja wybredny jestem, coś mi się nie będzie podobać i później się przeniesie dyskusja na tory prywatne ;) więc szukam raczej konkretnej firmy do konkretnego zlecenia - zrób i zapomnij ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności