Skocz do zawartości
Gość buberturbo

Alu Felgi na raty 0% l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buberturbo

Hej

Jakiś czas temu widziałem w NOR AUTO promocje, na alumy, że są raty bez odsetek - 20 rat. Dziś dzwonię, jak się babcia zdecydowała wziąść mi na raty alumki i dupa promocji już nie ma :(

 

Wie ktoś gdzie może jeszcze jest taka promocja w Warszawie??

 

Niestety nie mam gotówki nawet na używane a tych 13" z podpisu ni choroby nie mogę nigdzie zamienić na 14" ...

 

Jakby ktoś coś wiedział pliska o info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Daruj sobie. Te felgi to jest chiński produkt charakteryzujący się głownie miękkością stopu. Przypadkowa dziura większy borsztajn i po feldze. Nawet tych felg potem nikt nie chce naprawiać bo jeszcze bardziej się gną.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hha, powiedział wszystko nic dodać nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buberturbo

czyli co jak dają na raty bez odsetek to szajs? Z tego co pamiętam to tam różne marki mieli... Nie stety nie mam wolnych 500zł na alumy a tych moich 13" tez nikt nie chce :(

 

i dupa na razie felg nie będzie, może po wakacjach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buberturbo na pewno w Warszawie jest jakiś sklep który prowadzi sprzedaż ratalna, bądź serwis ogumienia posiadający felgi w ofercie. W Szczecinie prawie każda firma sprzedająca alufelgi prowadzi sprzedaż ratalna.

Babcia już raty weźmie, a ty coś słabo się starasz szukając felg dla siebie;)

Nawet na allegro użytkownicy którzy prowadzą tylko sprzedaż felg oferują zakupy na raty;)

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia przy zakupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupic lepsze i spłacać dłużej niż kupić tańsze i po pewnym okresie spłacać pusta rate, bo felg nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buberturbo

Hej

Może i sprzedaż ratalna oferują - pytanie z jakim oprocentowaniem.

Po za tym nie wszyscy mają czas zajmować się tylko swoim samochodem...

Bez alu felg jeździć się da a czeka na zrobienie kilka innych rzeczy bardziej natury technicznej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i sprzedaż ratalna oferują - pytanie z jakim oprocentowaniem.

Łukasz, nie zwracaj na to uwagi, że jakaś firma napisała że raty są "0%". Po prostu cena ich jest zawyżana na tyle w gotówce, że jak zrobią raty 0%, to cała marża banku (odsetki+ryzyka) jest "ukryta" w tej wyższej cenie.

IMO tak jak koledzy mówili. Sprawdź oferty sprzedaży ratalnej jakiś porządnych sklepów z porządnymi felgami, i bierz na raty.

Alternatywą jest wzięcie kredytu gotówkowego w którymkolwiek z banków (pełno reklam w TV). Ratę masz niską, a kupić za to możesz co chcesz, m.in. fele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej

Jakiś czas temu widziałem w NOR AUTO promocje, na alumy, że są raty bez odsetek - 20 rat. Dziś dzwonię, jak się babcia zdecydowała wziąść mi na raty alumki i dupa promocji już nie ma :(

 

Łukasz, nie zwracaj na to uwagi, że jakaś firma napisała że raty są "0%". Po prostu cena ich jest zawyżana na tyle w gotówce, że jak zrobią raty 0%, to cała marża banku (odsetki+ryzyka) jest "ukryta" w tej wyższej cenie.

IMO tak jak koledzy mówili. Sprawdź oferty sprzedaży ratalnej jakiś porządnych sklepów z porządnymi felgami, i bierz na raty.

Alternatywą jest wzięcie kredytu gotówkowego w którymkolwiek z banków (pełno reklam w TV). Ratę masz niską, a kupić za to możesz co chcesz, m.in. fele.

 

Ja kupowałem CB i antenę w Norauto. Wszedłem zapytałem kolesia jak jest ze sprzedażą ratalną i najlepiej w Lukasie bo tam nie potrzebuję zaświadczeń ( spontaniczny zakup ). Kolo zadzwonił fik umowa fax-em i zapłaciłem 10 równych rat ( dokładnie taka sama kwota jakbym zapłacił gotówką ). Radyjko było droższe o 40zł antena o 20zł w stosunku do allegro. Kupiłem w Norauto bo to poważniejsza instytucja niż serwisy aukcyjne.

Może w twoim przypadku trafiłeś na jakiegoś matoła który nie wiedział co jest trumf.

Pozdrawiam Miłosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buberturbo

Pojeżdżę popatrzę popytam... Alufelgi na szczęście nie zbędne nie są... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jaki jest sens zmiany z 13 na alusy 14? Przecież to i tak nie będzie wyglądać. Już lepiej kupić stalówki albo alusy min 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj no bez przesady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapłaciłem 10 równych rat ( dokładnie taka sama kwota jakbym zapłacił gotówką ).

O tym czymś mówiłem. Sklep dużo wcześniej podnosi cenę. Robi raty 0%. Klient wchodzi i patrzy.... mam dać np za towar 1000 zł od razu, albo 10 x 100 i wychodzi na to samo?? To pewnie że wybierze raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zapłaciłem 10 równych rat ( dokładnie taka sama kwota jakbym zapłacił gotówką ). Radyjko było droższe o 40zł antena o 20zł w stosunku do allegro.

Kolego cytuj dokładnie. Jak dla mnie nie ma tragedii. Odeski w skali miesiąca względem allegro 6zł

Pozdrawiam Miłosz :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności