Skocz do zawartości
adams

Welurowe dywaniki do B4 - kolor kremowy - znajdę takie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji że mam kremową tapicerkę + skórę w B4 szukam do tego kremowych welurowych dywaników. Na allegro nie widzę :669: \

 

Może ktoś z was się spotkał z takim wynalazkiem i wie gdzie to dostać?! Jest to w ogóle osiągalne?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem raz na giełdzie w jakimś vanie (chyba chrysler voyager) ale żeby tak dzies w sprzedaży to sie nie spotkałem. Może dlatego że nie zwracałem uwagi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz w tesco - tam wiszą różne i ciekawe, choć kremowych sobie nie przypominam

ale generalnie - zahacz o markety

w tesco widziałem fajny patent - dywaniki gumowo-welurowe, bardzo elegancko wykonane; guma, poza welurem, segmentowa - można sobie dywanik dopasować do wnętrza - a pod spodem gumowe "kolce", które dobrze trzymają się wykładziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tego badziewia. Dużo brudu i szybko sie zużywają. Ja je miałem też w beżowym kolorze jeden sezon i na śmieci.Kup sobie lepiej na Allegro gumowe orginalne Schoneka ze stoperami są za 105 zł kupiłem i są super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupiłeś te beżowe dywaniki? Może gdzieś w Bj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na Allegro je kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikunas, nie bądź taki tajemniczy, adams poszukuje takich i interesują go dokładne informacje.

adams mi zostały a mojej B4 (beżowa skóra) dywaniki jak coś to wezmę je spota i jak bedą dla Ciebie ok to się dogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasi - tylko ja już zamówiłem na allegro :/ paczka już jest w domu, wrócę jutro do domu i je zakładam

 

szkoda że tak późno się odezwałeś bo na pewno byśmy się dogadali... :6:56:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już te dywaniki - są wypas!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszym się razem z Tobą:)

Mam nadzieje że włoś przystrzyżony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek-lex

na zakończenie tego tematu mam pytanko: czemu nie wpadłeś na pomysł iść do jakiegoś sklepu z np dywanami i wykładzinami kupić na metry takiej wykładziny jaka sie podoba, w domu wyciąć wzór taki jaki chcemy i iść z tym do jakiegoś krawca który nam to ładnie obszyje czy jak się tam mówi.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo po co utrudniać sobie życie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek-lex

niby fakt.. trzeba troche połazić, popytać ale byłoby taniej. najważniejsze że juz masz i jesteś zadowolony, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności