Skocz do zawartości
Gość Twiters

Pamięć fotela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Twiters

Witam,

przeszukałem forum ale niestety nie moge znaleźć informacji jak ustawić pamięć w elektrycznie regulowanym fotelu kierowcy (są 4 guziki: 1, 2, 3, czerwony mem off-wciśnięty lub wyciśniety)?

 

Drodzy Państwo-nie wierze że nikt nie wie jak to zrobić ;)

Edytowane przez Nol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to Ci pomoże

pami?? foteli2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Twiters

Dzięki wielkie, o to mi chodziło, rano spr czy tak sie da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie prybowałem ustawić pamięć ale mi się nie udało, to jeszcze nic, fotel wogule domówił posłuszeństwa, teraz nie można go przestawic, wogule nie przesówa sie. Co mogło sie stać??? i oco chodzi z tym inicjowaniem systemu pamięci???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym kserze jest nie ujęta najważniejsza rzecz bez której siedzenie nie będzie zapamiętywać ;) Musisz KONIECZNIE każdą pozycję siedzenia ustawić do środka.Co to znaczy do środka ?!;) Np przesunąć max siedzenie w stronę kierownicy,zmienić max oparcie w stronę kierownicy,podnieść siedzenie max do góry i kąt siedzenia też w którymś kierunku max dać.Jak dojdzie Ci każda pozycja na maksimum komputer będzie miał położenia początkowe i od tych położeń będzie zapamiętywał zapisane ustawienia.Przycisk blokujący się ma być prawdopodobnie wyciśnięty.Dla próby przesuwając siedzenie naciśnij od 1-3 klawisz przez 3 sekundy czy zainicjował sobie zerowe położenie,a później już ustawiaj sobie jak tylko chcesz;)

 

P.S Jeżeli nie będzie działać spróbuj odwrotnie z wysokością i pochyleniem siedzenia,bo do tego nigdy w 100% nie jestem pewny :P

Może po prostu bezpiecznik Ci się przepalił od siedzeń i dlatego teraz nie chodzą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uda mi sie je uruchomić to sprubuje zrobić tak jak pisałeś z tym ustawianiem. a z tym bespiecznikiem to nie wiem bo tylko jeden fotel nie działa ten od strony kierowcy,a ten po stronie pasażera normalnie bryka. zaraz pójde przeszukac bespieczniki. wczoraj prubowałem ale na tej karteczce nie było który to od foteli.

 

przejżałem bespieczniki, miałem jeden spalony, wymieniłem, ale nie działa, widocznie nie był od fotela. co mogło sie zepsuć i jak to naprawic???

Edytowane przez Nol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. dałem sobie radę z tym fotelem, juz działa, rozłączyłem akumulator i znowu śmiga, ale dalej nie mogę ustawić pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kombinuj z tymi skrajnymi położeniami siedzenia tak jak Ci pisałem ;) Jak dobrze tego nie zrobisz to nie będzie zapamiętywał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem jak go rozwiązałeś wiesz może jak sie nazywa komp od foteli bo jak byłem na serwisie mówili mi że mogło paść sterowanie daj mi znać jak to rozwiazałęś ja rónież staram sie cos z tym zrobic jak dam radę to napisze do ciebie. Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie

Posiadam audi a3 8p i chce zamontowac fotel z pamiecia od passatw b6

Mam caly fotel z pamiecia

Chce to podlaczyc w mojej audi (w a3 nie bylo foteli z pamiecia)

Fotel posiada duzy modul z "B" na koncu (to chyba modul pamieci)

I jeszcze mniejsza kostke (niewiem od czego)

Z fotela wychodzi kostka 10 pinowa

Na sucho (na ziemi obok auta)

Podlaczylem 2 przewody do can getewaya, 4 przewody czerwono-....... Podlaczylem pod "+" i 2 brazowe pod "-"

w can gw do listy dodalem 36-memory seat, i can gw sterownik widzi ale nie ma mozliwosci kodowanie lecz jest tylko adaptacja i 2 opcje do wyboru

Lecz nic wiecej nie dziala

Myslalem ze po podlaczeniu +,- bedzie dzialac sterowanie fotela a po podlaczeniu can, pamiec

Moge prosic o pomoc czy jeszcze jakies moduly potrzebuje i jaki pin do czego podlaczyc z 10pinowej kostki

I czy pamiej dzialalaby bez lusterak (chodzi mi o pamiec samego fotela)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę za nic ustawic pamiec fotela kierowcy , wszystko robilem wedlug instrukcji i nic nei zapamietuje a sygnal po 3 sekundach jest.

Jeszcze u mnie fotel od kierowcy dziwnei sie ustawia tzn jak nacisne przycisk w byle jaka strone to przesuwa sie 3 sekundy i stoi i musze tak za kazdym razem puscic przycisk i znow jak nacisne to tez 3 sekundy sie przesunei i stoi czy tak powinien sie przesuwac fotel kierowcy? bo od pasazera przesuwa sie płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności